Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18070) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Zakupy przez internet

Zakupy przez internet

Postautor: Maria W. » 28 maja 2015, 16:06

Czy waszym zdaniem zakupy w sklepie internetowym mają sens ? Zauważyłam, że ludzie bardzo boją sie robić zakupy przez internet, uważają że produkt zakupiony w taki sposób będzie niskiej jakości mimo tego, że są znanej marki a warto zaznaczyć, że taka forma zakupów przynosi korzyzci finansowe. Inną kwestią jest obawa przed nieuczciwoscią sprzedajacego, którego de facto nie mamy okazji fizycznie poznać.
Maria W.

Re: Zakupy przez internet

Postautor: durti » 31 maja 2015, 20:35

a ja się szybko przyzwyczaiłem, zwłaszcza do tej wygody jaką oferuje internet, teraz zwyczajnie już nie chce mi się chodzic po sklepach stacjonarnych
durti
Początkujący

Postautor: Anulka35 » 6 lipca 2015, 20:27

Witaj ja wiele razy si,ę przejechałam na zakupach w sieci. Szczerze jednak powiem, że mimo wszystko ma skłonności do zakupów w internecie. Bo tak jak napisałaś za jakość płacę dużo niższą cenę.
Anulka35
Nowy

Postautor: luneta » 8 lipca 2015, 23:08

Ja zawsze najpierw czytam poradniki, porównania i opinie. Zwłaszcza jak szukam sprzętu RTV lub AGD.
luneta
Średniozaawansowany

Postautor: renata82 » 10 lipca 2015, 23:29

przez internet kupuję głównie elektronikę bo wychodzi najtaniej i "rozrywkę" to znaczy ksiązki w formie papierowej i ebooki, płyty cd z muzyką, a także gry komputerowe (ale na platformy typu steam czy origin bo nie potrzebuję pudelek)
renata82
Nowy

Postautor: michali77 » 15 lipca 2015, 13:17

Od czasu do czasu robię zakupy przez internet i nie mogę powiedzieć, że jest to zła forma kupowania różnych produktów, bo wybór naprawdę jest o wiele większy niż w sklepie stacjonarnym, można zapoznać się z opiniami przed zakupem i potem dodać własne. Koszty przesyłki też bywają całkiem atrakcyjne, porządne sklepy często obniżają koszt za dostawę.
michali77
Nowy

Postautor: badacz1 » 10 listopada 2015, 16:07

Ja szukam książki dla mojej żony. Ostatnio słyszałem jak rozmawiała z koleżanką, że nigdzie nie mogą dostać książki Dziennik o-błędnik. Spytałem żony i wiem, że to książka o kobiecych dylematach życiowych. Nie powiem mnie też zainteresował temat, muszę poszukać, może w necie?
badacz1

Postautor: Kubbin8 » 11 listopada 2015, 17:30

Ja wolę normalne zakupy. Ale czasami coś w necie kupię.
Kubbin8
Nowy

Postautor: durti » 11 listopada 2015, 17:55

Czasami możesz przecież coś zaoszczędzić
durti
Początkujący

Postautor: Gość » 16 listopada 2015, 09:08

Sporo zależy od tego, co kupuję. Na ubraniach już parę razy się przejechałem - nie ten rozmiar albo zupełnie inny wygląd. Ale chętnie kupuję różne drobne akcesoria sportowe i elektroniczne, bo jest taniej.
Gość

Postautor: fruga » 25 listopada 2015, 17:21

Ja też kupuję przez internet naprawdę wiele rzeczy i nie mam z tym żadnego problemu.
fruga
Średniozaawansowany

Postautor: Ksawery133 » 9 grudnia 2015, 15:26

Kupuje się niemal wszystko, oprócz alkoholu :)
Ksawery133
Nowy

Postautor: Zuzia23 » 11 grudnia 2015, 18:04

Ja najczęsciej kupuję ksiązki. Szczególnie teraz w okresie przedswiątecznym szukając prezentów skupiam sie na sklepach internetowych zeby uniknąć kolejek ;) Znalazłam dla siostry książkę "Dziennik o-błędnik" - chciala dostać ten tytuł ;) Ksiązka napisana jest jak blog czyli na pewno jej sie spodoba. Taka typowo kobieca ksiązka opowiadająca o życiowych perypetiach młodej kobiety. Lekka i przyjemna ;)
Zuzia23

Postautor: Bunka » 13 grudnia 2015, 15:04

Myślę, że mają sens. Na przykład źle się czujesz, nie musisz iść do sklepu zamawiasz podstawowe zakupy z marketu i przynoszą Ci je do domu. Dwa chcesz coś kupić czego nie dostaniesz w okolicy musiałabyś jechać daleko, tracisz czas i kasę, a tak możesz to zamówić w necie i zawsze zwróić. Na przykład specjalistyczny sprzet medyczny, czy rehabilitacyjny z juventas.pl/kosmetyki/olejki-do-masazu . Oczywiście ryzyko oszustwa jest zawsze, dlatego warto sprawdzić firmę jej krs, nip etc. zanim coś kupimy. Ale w realu też mogą nas oszukać. Jakby co polecam zawsze prosić o fakturę, rachunek, czy też paragon. No i mieć jakieś dowody maile etc.
Bunka

Postautor: Malka45 » 21 grudnia 2015, 15:13

A czy taki inhalator baby sanity też tam dostanę?
Słyszałam, że są one świetne dla małych dzieci. Zwłaszcza jeśli często chorują na zapalenie górnych dróg oddechowych. Chciałam taki kupić mojej siostrzenicy pod choinkę.
Wiecie gdzie go kupię?
Malka45

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja