Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18059) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Prezent na wesele

Prezent na wesele

Postautor: Gość » 24 sierpnia 2015, 03:02

Wkrótce idę na wesele siostry i zastanawiam się co jej kupić. Jest to dla mnie nie lada problem, ponieważ ona na ślub kupiła mi no właśnie-komplet sztućców, taki zwykły, dość tani, więc i szczerze mówiąc byłam zaskoczona tym jej prezentem. Wydawał mi się taki na odwal się. Co prawda ona wtedy jeszcze nie pracowała, ale ja wcale nie jestem w lepszej sytuacji, bo mam już dwójkę dzieci i nie pracuję.Zamierzam jej kupić coś podobnego, np pościel i ręczniki za podobną kwotę, a co Wy byście zrobili, dali 600 zł? Jaki tak naprawdę prezent daje się rodzeństwu.
Gość

Re: Prezent na wesele

Postautor: Gość » 24 sierpnia 2015, 09:26

daj d u py przyszlemu szwagrowi
Gość

Postautor: Gość » 24 sierpnia 2015, 09:43

Jeśli stać cię, żeby dać 600zł, to jest to najlepsza opcja. Pościel, sztućce - skąd wiesz, czy ktoś inny jej nie kupi? Albo jej się nie spodobają. Pieniądze to najbezpieczniejsze wyjście.
Gość

Postautor: Ula1958a » 8 września 2015, 12:24

Zależy dla jak bliskiej to osoby prezent. Na ślub siostry szukałam z bratem prezentu na electro.pl Tu jest duży wybór sprzętu AGD. Wynotowaliśmy parę rzeczy i daliśmy siostrze do wyznaczenia trzech rzeczy, a my wybieraliśmy sami. No niespodzianka jakaś musiała być. Dostała zmywarkę do naczyń i teraz gdy jest siostrzeniec na świecie, chwali nas ile się tylko da.
Ula1958a

Postautor: komucha » 10 września 2015, 18:13

poszukaj na avans.pl ja tam kupowałam prezent na parapetkówkę do brata opłaca się bo jest taniej jak na sklepach stacjonarnych
komucha

Postautor: bjorno » 28 października 2015, 15:20

Poszperaj na avans.pl tam znajdziesz roboty kuchenne one sie zawsze przydaja a ludzie są zadowoleni z takich prezentów
bjorno

Postautor: Kala5 » 20 grudnia 2016, 15:38

Osobiście uważam, że pościel to całkiem niezły pomysł. Bardzo praktyczny prezent. I wcale nie musi być badziewna, spójrz tylko tutaj z ilu ładnych i niedrogich kompletów możesz wybierać :)
Kala5

Postautor: alcik » 3 stycznia 2017, 20:29

Polecam ci kupienie dobrych, eleganckich sztuććów, to przydatna pamiątka . Zobacz sobie w Duka , my tam właśnie zamawialiśmy sztućce na prezent ślubny
alcik

Postautor: salomea10 » 3 stycznia 2017, 22:08

najlepsza jest kasa na wesele :)
salomea10
Nowy

Postautor: ancik » 2 lutego 2017, 15:35

No niby kasa , wszedzie ta kasa. a ja np jestem zdania, że czasem lepiej coś młodym do domu kupic niż dać za mało w kopertę. Koleżance z prac takie eleganckie sztućce w Duka kupiłyśmy . https://dukapolska.com/sztucce
ancik

Postautor: Natalia 33 » 18 sierpnia 2019, 16:32

A co powiecie na taki prezent - https://cobbo.pl/Robot-odkurzajaco-mopujacy-COBBO-Camera-Navigation-CF11-p90 Jak uwązacie młodzi z takiego urządzenia by się ucieszyli czy raczej nie ma sensu im coś takiego kupować?
Natalia 33

Postautor: Celina3T » 29 września 2019, 21:21

Natalia 33 pisze:A co powiecie na taki prezent - https://cobbo.pl/Robot-odkurzajaco-mopujacy-COBBO-Camera-Navigation-CF11-p90 Jak uwązacie młodzi z takiego urządzenia by się ucieszyli czy raczej nie ma sensu im coś takiego kupować?

Moim zdaniem super prezent, który na pewno młodym się przyda
Celina3T

Wróć do Ogólna dyskusja