Dzisiaj jest środa 14 listopada 2018, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21298) SPORT FORUM FIRMY (5251) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Śmiertelny wypadek w Dąbrowicach Starych. Zginęła ... (13)Kamena Rally Team. Rajdowcy zakończyli sezon na Wę ... (0)

Babysafe Westie opinie

Babysafe Westie opinie

Postautor: joanna# » 28 października 2015, 23:11

Cześć;) Przymierzamy się do zakupu fotelika BabySafe Westie czy któryś rodzic używa tego fotelika 0-18? Jak tak proszę o informację jak to wygląda w praktyce. Pozdrawiam!
joanna#

Re: Babysafe Westie opinie

Postautor: Kropka111 » 30 października 2015, 13:09

my mamy basset tej firmy to jest do 13kg ale to co warto dodać to materiał hipoalergiczny w którym dziecko w ogóle latem się nie pociło myślę że tutaj będzie podobnie, tak w ogóle kilka lat temu korzystałam z fotelika z marketu i niestety nie byłam zadowolona
Kropka111

Postautor: Gość » 2 listopada 2015, 20:48

Fotelik bardzo dobrej jakości, miękki i lekki. Nie ma problemu z zamocowaniem, jest specjalna stopa zabezpieczająca fotelik i pojawia się sygnalizacja na zielono gdy już go dobrze podłączysz,, pod względem bezpieczeństwa to bardzo ważne,,
Gość

Postautor: Kanapiak » 14 listopada 2015, 00:10

modułowa konstrukcja, wielostopniowa regulacja kąta nachylenia, mocowanie na isofix i stopę, wysokie osłony boczne wraz z regulowanym zagłówkiem, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz wkładka pomniejszająca dla niemowląt.
Kanapiak

Postautor: Kanapiak » 14 listopada 2015, 00:11

modułowa konstrukcja, wielostopniowa regulacja kąta nachylenia, mocowanie na isofix i stopę, wysokie osłony boczne wraz z regulowanym zagłówkiem, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz wkładka pomniejszająca dla niemowląt.
Kanapiak

Postautor: Gość » 24 listopada 2015, 22:16

ile kosztuje ? w Słupcy gdzieś dostanę żeby zobaczyć ?
Gość

Postautor: Kanapiak » 1 grudnia 2015, 11:36

my go widzieliśmy w Poznaniu, a zamówiliśmy przez Internet, jest taniej niż w sklepie stacjonarnym i darmowa wysyłka, jak nie pasuje to zawsze można oddać zgodnie z prawem, ale jestem przekonany, że będziecie zadowoleni, kosztował 585 zł
Kanapiak

Postautor: piterek30 » 13 lipca 2017, 10:19

Babysafe Westie jest zintegrowany z bazą isofix, dlatego trzeba mieć szyny isofix w swoim samochodzie, żeby móc go w ogóle zamontować. Fotelik można ustawić przodem i tyłem do kierunku jazdy, ale nie da się go obrócić bokiem bo baza nie ma mechanizmu obrotowego. Fotel nie ma testów, jedyne testy jak czytam na stronie https://www.bociek.eu/7770-babysafe-westie-fotelik-samochodowy-0-18-kg.html to instytucji Vergleich, ale to nie jest ADAC więc w sumie sam nie wiem co mam o tym myśleć. Nie mniej jednak fotelik jest w dobrej cenie, kupiłem przez internet z darmową wysyłką i spełnia moje oczekiwania, bo dziecku jest w nim wygodnie, łatwo się go montuje, w razie czego można posiłkować się instrukcją obsługi w języku polskim, firma Babysafe też dorzuca dokument z listą pojazdów pasujących do fotelika więc to już w ogóle miodzio, bo na przykład szukałem czegoś podobnego u Recaro i nie znalazłem.
piterek30
Nowy

Postautor: gość » 22 listopada 2017, 13:48

W turku i w Kole są te fotele w PIDO.
gość

Wróć do Ogólna dyskusja