Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18035) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Odchudzanie po ciaży

Re: Odchudzanie po ciaży

Postautor: Koryntka3 » 27 listopada 2016, 19:46

Dla mnie bardzo istotne okazały się zmiany jakie dzięki FOREVERSLIMOWI wprowadziłam w swoje odżywiania.Te zmiany nie tylko pozwoliły mi schudnąc ale teraz procentuje bo nie muszę się martwic o to że znowu wróca niechciane kilogramy.
Koryntka3

Postautor: Miki8 » 5 grudnia 2016, 19:47

Mi bardzo pomógł w cąłym procesie Foreverslim.Raz, że nie czułam głodu i chęci podjadania, dwa znacząco spadło mi zapotrzebowanie na słodycze. A to u mnie było podstawą moim problemów. Objadanie się słodkim, z czym wcześniej nie umiałam walczyć
Miki8

Postautor: Motylka-Ja » 9 grudnia 2016, 22:15

Moim zdaniem Forevwerslim to najlepszy środke wspomagający odchudzanie jaki jest oparty na naturalnych składnikach oraz skuteczny w działaniu. Sama przez 3 miesiące stosowania chudłam 12 kg
Motylka-Ja

Postautor: Dobrawa34 » 14 grudnia 2016, 12:49

Podstawą odchudzania moim zdaniem jest podejście do tego tak jak w temacie z głową, po prostu podstawą jest podejście psychiczne i jeszcze jedno, owszem znam osoby, które brały ForeverSlim i faktycznie jest skuteczne, ale to nie czarodziejska różdżka....
Dobrawa34

Postautor: Olesia2 » 18 grudnia 2016, 21:18

Decyzję o zakupu Foreverslim podjęłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.Teraz sama mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi wszystkim opiniami.Nie ma lepszego preparatu wspomagającego odchudzanie na polskim rynku.
Olesia2

Postautor: Kseniia » 21 grudnia 2016, 20:57

Rzeczywiście mam po Foreverslimie duże zmiany, przede wszystkim pod względem ochoty na jedzenie. W zasadzie nigdy wcześniej aż tak szybko nie chudłam. U mnie ma to polegać na zmianie stylu życia. Nadwagę mam bardzo dużą, i wiem, że jeśli nie zmienię diametralnie stylu, to źle się to dla mnie skończy
Kseniia

Postautor: Kisne » 22 grudnia 2016, 01:34

O tak! Foreverslim dziala wspaniale na stolce. Dzieki temu suplementowi wsrod moich dan znajduje sie moj wlasny stolec. Jem go na sniadanie obiad i kolacje. Wczesniej moj stolec byl nijaki w smaku ale dzieki foreverslim nie tylko smakuje lepiej ale zawiera duzo witamin i mineralow dlatego moj stolec jest teraz codziennie w moim jadlospisie :)
Kisne

Postautor: Szpinakowa » 29 grudnia 2016, 20:39

Ja nie wyobrażam sobie odchudzania bez wspomagania suplementem.Stosowałam Foreverslim i to właśnie dzięki temu suplementowi i diecie udało mi się tak dużo schudnąć.Teraz dopiero widzę różnicę między odchudzaniem z suplementem a bez niego.Szkoda że wcześniej byłam tak uparta i nie chciałam wierzyć w działanie suplementów.
Szpinakowa

Postautor: Becia345 » 9 stycznia 2017, 20:16

Dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ruch nie zaamierzam z niego rezygnować.
Becia345

Postautor: Wańka3 » 12 stycznia 2017, 22:06

Dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat Foreverslim. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji
Wańka3

Postautor: Dakota5 » 16 stycznia 2017, 20:24

Pierwsze efekty po Foreverslimie można zauważyć po paru dniach brania.Chociażby zmniejszony apetyt,zero chęć na słodycze.Ja pierwszy raz zważyłam się po dwóch tygodniach brania Foreverslimu i oczom nie wierzyłam bo ubyło mi 3 kg,myślałam że mam wagę zepsutą.Jeżeli jeszcze dołożycie do tego dietę to nie ma siły abyście nie schudły.
Dakota5

Postautor: Fisia7 » 20 stycznia 2017, 20:46

Dokładnie tak Foreverslim pozwala na szybszy spadek wagi ale również trzeba pamiętać o diecie i ćwiczeniach.A głodówka wcale nie jest zła pod warunkiem że stosuje się ją dzień lub dwa kiedy chce się oczyścić organizm z toksyn.
Fisia7

Postautor: Myszka1980 » 25 stycznia 2017, 19:38

Decyzję o braniu Foreverlimu podjęłam zdecydowanie za późno.Dopiero teraz kończę kurację ale wiem że ona się skończy dobrze .Zostało mi do zrzucenia tylko ostatnie 3 kg.
Myszka1980

Postautor: Suska23 » 3 lutego 2017, 20:56

Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie Foreverslim. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.
Suska23

Postautor: Julika » 7 lutego 2017, 19:38

U mnie dobrym połączeniem okazało się stosowanie diety 1800 kal i do tego suplement diety Foreverslim.Dzięki takiemu połączeniu w ciągu trzech miesięcy udało mi się zrzucoić 13 kg dla mnie jest to bardzo duże osiągnięcie.I muszę wspomnieć o tym że efektu jo-jo też nie było.
Julika

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja