Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18217) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA ... (0)Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)

Odchudzanie po ciaży

Re: Odchudzanie po ciaży

Postautor: granat00 » 8 października 2018, 22:37

Trzymam kciuki za odchudzanie po ciąży dziewczyny
granat00
Nowy

Postautor: Gość » 11 października 2018, 18:36

Slimunox był pierwszym suplementem jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności
Gość

Postautor: mazurek123 » 18 października 2018, 14:57

Hej, ja też miałam problem z jakim boryka się większość kobiet. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały. Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczęłam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam też Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu. Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od Kasi (tel. 739 202 359), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.
mazurek123

Postautor: Gość » 28 października 2018, 20:21

Ja schudłam wspomagając się Foreverslimem.Teraz wszystkie moje wysiłki skupiają się na tym aby tą wagę utrzymać .Na razie jem tak jak jadłam będąc na diecie i ćiczę tylko trochę mniej niż w trakcie kuracji.Ja po prostu muszę utrzymać tą wagę i zrobię wszystko aby tak było.
Gość

Postautor: Gość » 2 listopada 2018, 19:43

Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Foreverslim.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja.
Gość

Postautor: Gość » 23 listopada 2018, 01:27

Moim skromnym zdaniem warto sięgnąć po Foreverslim bo wspomaga procesy odchudzania.Ja pozbyłam się dzięki niemu 10 kg nadwagi.Teraz FS polecam każdej osobie która chce schudnąć.
Gość

Postautor: Gość » 24 listopada 2018, 21:08

Również wypowiem jak najlepsze zdanie o tabletkach Forever Slim. Stosowałam je 3 miesiące, zgodnie z tym co się dowiedziałam o najlepszych efektach ich stosowania. W terminie tych trzech miesięcy schudłam 12 kg. Od 6 tygodni juz ich nie stosuje i waga jak zaczarowana stoi w miejscu. I oby tak zostało
Gość

Postautor: Gość » 25 listopada 2018, 21:12

Slimunox był pierwszym suplementem jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności
Gość

Postautor: Gość » 27 listopada 2018, 20:44

Wiadomo bez pracy nie ma kołaczy.Foreverslim jako wspomagacz odchudzania jest super ale podstawą musi być dieta i ruch.Jak się połączy te trzy elementy to na pewno uzyska się efekt taki jaki zaplanujemy.
Gość

Postautor: retnu » 2 grudnia 2018, 12:45

polecam wybrać sie na fitness do https://grand-house.pl/fitness-spa/ w mogilanach
retnu

Postautor: beverlly » 5 grudnia 2018, 16:36

Warto odwiedzić http://www.klinikasylwetki.xja.pl/ szeroki asortyment środków pomagających w odchudzaniu.
beverlly

Postautor: Gość » 10 stycznia 2019, 19:10

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie Slimunox. Wielu środków wcześniej próbowałam, pomógł mi dopiero ten
Gość

Postautor: Gość » 13 stycznia 2019, 15:05

To właśnie dzięki Slimunox udało mi się schudnąć.Z nadwagą męczyłam się bardzo długo bo ok 8 lat.Jedne diety pomagały inne nie.I dopiero po odkryci Slimunox pozbyłam się całej nadwagi,zmieniłam praktycznie wiele w swoim życiu.Teraz jestem zdrowa szczęśliwa i w końcu chudsza.
Gość

Postautor: kamiix » 23 stycznia 2019, 21:51

Spróbuj ćwiczyć na orbitreku https://www.marbo-sport.pl/product-pol-9537-Orbitrek-elektromagnetyczny-Unix-Ex-Kettler.html. To wspaniały sprzęt, przy pomocy którego można skutecznie i przyjemnie schudnąć.
kamiix

Postautor: michelle28 » 23 stycznia 2019, 22:05

www.centrumfigury.byethost14.com - adipex, efedryna, meridia, sibutramine
michelle28

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja