Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18921) SPORT FORUM FIRMY (5386) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Odchudzanie po ciaży

Re: Odchudzanie po ciaży

Postautor: Gość » 11 marca 2019, 10:53

Slimunox to pierwsze tabletki jakie biorę.I jestem zaskoczona ich skutecznością.Miałam szczęście bo pierwsze tabletki i od razu trafiłam.U mnie w każdym tygodniu waga spada o 1,5 kg.Jeszcze miesiąc i kończę kurację.
Gość

Postautor: Gość » 12 marca 2019, 13:25

Ja też na początku nie wierzyłam w skuteczność Foreverslimu.A że pierwsze opakowanie dostałam od znajomej to stwierdziłam że nie mam nic do stracenia.Na dzień dzisiejszy schudłam już 9 kg dla mnie to jeszcze za mało więc dokupiłam kolejne opakowanie.
Gość

Postautor: naganna » 12 marca 2019, 23:51

hej, jeśli mówimy o suplementach to sprawdzcie na początku ich skład, jeśli czegoś nie znacie to zgooglujcie. Większośc z tych produktów nawet nie ma prawa zadziałać. Nie ma tam żadnej substacji czynnej, tylko cukry i wypełniacze (zreszta to się tyczy nie tylko w sumplementach diety ale środkach na przeziębienie, na poprawę cery, na włosy itd) . Jesli już się bawić w odchudzanie z środkami wspomagającymi to polecam coś co działa. Swego czasu też miałam problem z nadprogramowymi kilogramami i wybrałam Phen385. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu :P Dzięki czemu dodatkowe kilogramy znikają w dosyć widoczny sposób. Warto dodatkowo dołozyć jakąś aktywnośc fizyczną, nawet małą: spacery, rower, basen... jak chcecie się dowiedzieć więcej: agataliszka1@o2.pl, www.centrumfigury.byethost14.com, powodzenia i pozdrawiam
naganna

Postautor: Gość » 16 marca 2019, 15:20

Ja stosowałam Foreverslim, nie mniej diety specjalnie nie, po prostu jadłam normalnie ale mniejsze porcje, do tego ćwiczenia i udało się.
Gość

Postautor: Gość » 30 marca 2019, 17:46

DO brania tabletek Slimunox namówiła mnie córa.Nie chciała sama brać a we dwie jakoś raźniej.Wspólnie łatwiej znieść porażkę.Ale o porażce na razie nie ma co mówić bo tabletki spełniają swoje zadanie.Wspomnę że na razie nam się udaje.Córka schudła 12 kg ja 8.
Gość

Postautor: Ania32C » 9 kwietnia 2019, 01:27

Moim zdaniem jeżeli chodzi o tabletki na odchudznaie, to nie ma lepszego środka jak Foreverslim
Ania32C

Postautor: Galerianka » 17 kwietnia 2019, 20:46

Mi po ciąży bardzo pomógł Slimunox, miałam lepsze samopoczucie i na dodatek udało mi się wrócic do wagi sprzed ciąży
Galerianka

Postautor: Gość » 17 maja 2019, 20:00

Stosowanie Slimunox uważam za bardzo dobre rozwiązanie jeżeli komuś zależy na tym by faktycznie pozbyć się nadwagi i do tego nie było efektu jojo. U mnie po 3 miesiacach było mniej 14 kilo na wadze
Gość

Postautor: Gość » 28 maja 2019, 20:09

Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Slimunox.Zmiana diety ruch i tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Slimunox nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.
Gość

Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Slimunox.Zmiana diety ruch i tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Slimunox nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.
Gość

Gość

Gość

Gość

Postautor: Gość » 28 maja 2019, 20:10

Gość

Postautor: Gość » 22 czerwca 2019, 20:25

Moim zdaniem dobrze jest wspomóc odchudzanie tabletkami takimi jak Foreverslim.Jeżeli tylko będziemy trzymać się zasad kuracji to efekty będą .A my będziem zadowolone zefektów jakie osiągnęłyśmy.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja