Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18035) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Odchudzanie po ciaży

Re: Odchudzanie po ciaży

Postautor: Gość » 24 czerwca 2019, 20:20

Nareszcie koniec .W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Foreverslimu lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.
Gość

Postautor: Gość » 25 czerwca 2019, 18:06

Dla mnie niezawodne okazały się tabletki Slimunox.Nawet nie przypuszczałam żę będą aż tak dobre.Spadek wagi w ciągu pierwszych czterech tygodni to 5 kg.Potem było tylko lepiej.Pierwszy sylwester od wielu lat kiedy nie będę maiła dylematu w co się ubrać.
Gość

Postautor: Gość » 26 czerwca 2019, 20:16

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Foreverslim i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.
Gość

Postautor: Gość » 7 lipca 2019, 19:41

Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są obecnie dostępne na rynku. Stosowałam Foreverslim trzy miesiące i pozbyłam się calej nadwagi
Gość

Postautor: igga » 8 lipca 2019, 21:24

aaach to odchudzanie po ciazy , wlasnie sie z tym zmagam, cale szczescie chodze do wspanialej pani dietetyk Elzbiety Horby, dzieki ktorej wszystko jest latwiejsze, stosuje sie do diety od niej, staram sie duzo ruszac, efekty sa :)
igga

Postautor: Gość » 13 lipca 2019, 19:01

Slimunox działa. Straciłam 8 kg, wyglądam całkowicie inaczej. Nie sądziłam, że do poprzedniej wagi powrócę dopiero na tabletkach, a jednak się udało. Mogę teraz powiedzieć, że decyzja o braniu Slimunox była dobra - wcześniejsze diety, w tym głodówki, nic nie dawały.
Gość

Postautor: ajamitawita » 16 lipca 2019, 10:33

Może na początek oczyszczanie organizmu? U mnie podziałało to doz.pl/apteka/p125464-ZIELNIK_DOZ_Dbam_o_oczyszczanie_herbatka_ziolowa_17_g_10_szt.
ajamitawita

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 12:47

U mnie efekt po zastosowaniu Foreverslimu jest rewelacyjny. W 3 miesiace pozbyłam się całych 13 kilogramów nadwagi
Gość

Postautor: Drobik » 15 sierpnia 2019, 16:33

Moja kuzynka z tego co wiem, to podczas odchudzania stosowała Slimunox i widać efekt, takiej figury jak teraz to nie miała nigdy
Drobik
Nowy

Postautor: mariisz » 4 września 2019, 20:52

Cześć! Mam 31 lat. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Zawodowo pracuję w domu. I niestety siedzenie godzinami przy komputerze i podjadanie przy tym, zwiększyło moją objętość w znaczny sposób... Przed 2 ciążą ważyłam 56 kg. W ciąży przytyłam 20 kg. Pózniej udało mi się trochę zrzucić aż w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć i odstawiłam słodycze udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam także Adipex Long. Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu. Pozwala on po prostu przestać myśleć o jedzeniu, oszukać organizm, który myśli że jest najedzony. Waga bardzo szybko i ładnie spada. Efekty widać już po pierwszym tygodniu kuracji. Jeśli macie pytania to polecam kontakt do Zuzii (kom.881 354 456), to ona mi wszystko wytłumaczyła i poleciła ten środek. Polecam
mariisz

Postautor: Paulina32 » 14 października 2019, 00:16

Mi bardzo pomogło w powrocie do swojej wagi jaką miałem przed ciążą zastosowanie diety oraz slimunox, Wszystko to robiłam oczywiście po tym jak skończył mi się pokarmu dziecko przeszło na sztuczne karmienie
Paulina32

Poprzednia

Wróć do Ogólna dyskusja