Dzisiaj jest poniedziałek 18 listopada 2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19877) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 7oC
Jutropogoda
9 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pierwszy mecz KKF Automobile Torino w Koninie. Wyg ... (1)Konin. Most im. J. Piłsudskiego został podświetlon ... (3)

odchudzanie

odchudzanie

Postautor: xxx11 » 22 lutego 2017, 12:09

Witajcie! To pytanie do dziewczyn. Czy stosowałyście suplement Gojiberry1200 :)? Wiem, że są podobne na rynku ale akurat te tabletki mają większą zawartość produktu w mg, niż podobne tabletki u konkurencji. Chciałabym, uzupełnić swoją dietę o suplement, dietę jaką stosuje to paleo, bardzo dobrze na mnie działa ale wolę ją uzupełnić.
xxx11

Re: odchudzanie

Postautor: Gizella0 » 22 lutego 2017, 19:19

Fakt na Foreverslimie udało mi się schudnąc,ale najbardziej cieszę się z tego że trwale zmieniłam nawyki żywieniowe.Wiem na pewno że już nigdy nie wrócę do kiepskiego jedzenia
Gizella0

Postautor: Ulka2 » 23 lutego 2017, 20:19

Dzięki Slimunox odzyskuję radość życia. Mogą to zrozumieć jedynie osoby które z nadwagą walczą całe życie i wiedzą jak to jest być odmieńcem.Teraz czuję się zupełnie inną osobą nie ta sama ja.
Ulka2

Postautor: Beksia » 26 lutego 2017, 18:22

Stosuję preparat Foreverslim od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.
Beksia

Postautor: polak99 » 26 lutego 2017, 18:49

Taki suplement z jagodami, możesz z spokojem stosować, jedyny efekt uboczny to piękne ciało.Ja dzięki temu czuje się lekko, wiem że w końcu mogę bez wstydu iśc na plaże. To super, że okrywanie ciała ręcznikiem nie jest już dla mnie.
polak99

Postautor: Tamina » 27 lutego 2017, 18:45

Wiem że to zabrzmi banalnie ale Slimunox naprawdę działa.Mi na tych tabletkach udało się schudnąć 18 kg.Sukcesem jest to że od dwóch miesięcy nie wrócił mi żaden kilogram.
Tamina

Postautor: kra » 28 lutego 2017, 13:29

Tamina, moim zdaniem odchudzanie na samych tabletkach nie jest skuteczne ani bezpieczne, warto do diety dodać własnie suplement Gojiberry1200 :) To takie oparcie w zdrowym odżywianiu, mnie właśnie tak zalecił dietetyk.
kra

Postautor: tysiaee » 28 lutego 2017, 14:00

ja mam metformien ale mam problemy z cukrem dlatego mam - nie chudne poki co i tez nie wiem dlaczego
tysiaee

Postautor: hylakowa2 » 28 lutego 2017, 14:07

tysia a próbowałaś odchudzac się właśnie z takimi jagodami? Może potrzebujesz porady dietetyka skoro sama nie wiesz dlaczego taki skok wagi.. a aa i proponowałabym konsultacje lekarską w takim momencie :)
hylakowa2

Postautor: Bakalina » 4 marca 2017, 18:20

Ja jestem bardzo zadowolona z foreverslimu, w końcu odchudzanie zakończyło się sukcesem. Z nadwagą walczyłam ponad 5 lat... Próbowąłam różnych środków... niestety bez efektyów które mnie by zadowoliły... dopiero po zastosowaniu tych tabletek udało się i to tylko w 3 miesiace
Bakalina

Postautor: Kaszmir27 » 5 marca 2017, 19:29

Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Slimunox.Zmiana diety ruch i tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Slimunox nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.
Kaszmir27

Postautor: Esmeralda » 8 marca 2017, 17:46

Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.
Esmeralda

Postautor: figazmakiem » 9 marca 2017, 11:36

Ja całe życie wystrzegałam się tabletek na odchudzanie i zaczęłam jeśc mió z cynamonem. Faktycznie waga spada, ale tabletki byłyby wybawieniem!! Smak okropny, wiecie coś o tabletkach na odchudzanie z miodem i cynamonem?
figazmakiem

Postautor: Anna.D » 9 marca 2017, 12:27

Ja też stosowałam Slimunox i moim zdaniem są to zdecydowanie najlepsze tabletki na odchudzanie. U mnie po 3 miesiacach stosowania waga spadła o 14 kilo
Anna.D

Postautor: karto20 » 9 marca 2017, 17:45

miod z cynamonem ? Przecież miód jest strasznie kaloryczny...
karto20
Nowy

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja