Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18013) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
16 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

odchudzanie

Re: odchudzanie

Postautor: Gość » 21 kwietnia 2018, 20:18

Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo
Gość

Postautor: Gość » 23 kwietnia 2018, 18:21

Ja też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu sukces jeśli chodzi o walkę z nadwagą. Nie bedę ukrywała, że liczyłam iż w końcu uda mi się schudnąc, nie mniej taki wynik jak uzyskałam po zastosowaniu tych tabletek pozytywnie mnie zaskoczył
Gość

Postautor: Gość » 24 kwietnia 2018, 18:05

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Po 3 miesiacach stosowania waga spadła o 15 kilo. I teraz najlepsze... od tego czasu minął kolejny miesiąc... i..... nic... nie ma efektu jojo
Gość

Postautor: Gość » 25 kwietnia 2018, 18:57

Na zastosowanie Foreverslimu namówiła mnie znajoma. Początkowo potraktowałam to jako żart, ale koniec końców dałam sie przekonać. Dzisiaj dzięki temu nie mam nadwagi
Gość

Postautor: Gość » 30 kwietnia 2018, 16:46

Wiadomo po czterdziestce trudniej jest się odchudzać.Moja przemiana materii jakoś zwolniła,a tryb życia nadal ten sam.Praca za biurkiem przez 8 godzin dziennie.No i trochę przytyłam .Siostra kupiła Slimunox ale niestety musiała przestać go brać bo zaszła w ciąże.Biorę od jakiegoś czasu,przestałam podjadać chęć na słodycze też mniejsza schudnąć też chyba schudłam bo spódnice są luźniejsze.
Gość

Postautor: Gość » 7 maja 2018, 12:08

Zgadzam się, bo sama też stosowałam Slimunox i faktycznie jeżeli chodzi o skuteczność działąnia wspomagającego to rewelacja
Gość

Postautor: phoebe1 » 15 maja 2018, 21:52

Interesujące porady, z pewnością mi się przydadzą ;) Dzięki wielkie ;)
phoebe1
Nowy

Postautor: Gość » 20 maja 2018, 19:38

Decyzję o zakupu Foreverslim podjęłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat.Teraz sama mogę się podpisać dwoma rękoma pod tymi wszystkim opiniami.Nie ma lepszego preparatu wspomagającego odchudzanie na polskim rynku.
Gość

Postautor: nawrotka » 27 czerwca 2018, 12:54

Miałam podobny problem, tyle, że ja po 4 miesiącach zobaczyłam, że to nic nie daje, a zapał miałam tym razem wielki, serio! I kombinacje alpejskie straszne przy tym, siłownia, ostra dieta, rygorystyczne godziny jedzenia etc i co? I przez 4 miechy 3 kg, prawie niezauważalne w obwodzie ani po ciuchach ;/ Teraz trochę wyluzowałam, nie jem tak rygorystycznie, trochę więcej ruchu, rower, zdarzają się czitdaje Ale też mam sibutramine 20mg (zamawiałam u Kasi, kom 739 202 359 polecam :)) U mnie ruszyło metabolizm, nastąpiła redukcja wagi i tłumienie poczucia głodu. Więc może i podziała u Ciebie!
nawrotka

Postautor: Gość » 29 czerwca 2018, 18:24

Ja za to polecam Slimunox, bardzo dobry suplement wspomagający odchudzanie. Natomiast trzeba pamiętać o zdrowym odżywianiu oraz prowadzeniu aktywnego trybu co wspomaga działanie diety.
Gość

Postautor: Gość » 14 lipca 2018, 21:54

Stosowanie Slimunox uważam za bardzo dobre rozwiązanie jeżeli komuś zależy na tym by faktycznie pozbyć się nadwagi i do tego nie było efektu jojo. U mnie po 3 miesiacach było mniej 14 kilo na wadze
Gość

Postautor: Gość » 28 lipca 2018, 14:41

Skutecznie odchudza ten olejek https://cbdcentral.pl/
Gość

Postautor: Gość » 12 sierpnia 2018, 18:48

Może Slimunox jest dla tego tak dobry ponieważ ma idealny skład który pozwala na szybkie rozprawienie się z nadwaga.Jestem prawie pewna że inne tabletki nie maja takiego składu dlatego ich skuteczność jest taka słaba.
Gość

Postautor: Maro25 » 29 sierpnia 2018, 11:38

Hej, ja też miałam problem z jakim boryka się większość kobiet. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały. Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam też Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu. Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od
Kasi (tel. 739 202 359), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.
Maro25

Postautor: Gość » 13 września 2018, 12:40

Foreverslim działa chociaż wątpliłam. Wprawdzie to jeszcze nie koniec kuracji, ale sam fakt, że straciłam 14 kg 2 miesiące jest już dla mnie czymś niesamowitym. Gdyby tylko udało się to wszystko utrzymać po kuracji... Inne życie!
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja