Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18404) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA ... (0)Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)

odchudzanie

Re: odchudzanie

Postautor: Gość » 9 marca 2019, 21:53

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslim, w końcu moja waga jest normalna, taka jak powinna byc, a nie to co było wczesniej, że jeszcze parę kg i bym mogła się ważyć na przemysłowej...
Gość

Postautor: Gość » 11 marca 2019, 11:13

Moim zdaniem Slimunox niezmiennie jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Ja stosowąłam go 2 lata temu, pomógł,., ostatnio stosowała go moja kuzynka po ciąży, też z sukcesem
Gość

Postautor: streppa » 12 marca 2019, 23:58

Hej, niestety mi po ciąży tez zostało kilka dodatkowych kilogramów. Figura się zmieniła, skóra przestała być tak spężysta jak wcześniej, a na poprawę tego faktu niestety nie miałam ani siły ani czasu. Diety cud nie pomagały, suplementy też nie. Dodatkowo mąż zaczął mi wytykać mankamenty niby w żartach ale wiadomo, nie było to super przyjemne. Zaczęłam przeszukiwać internet w szukaniu czegoś co mi pomoże i mój wybór padł na Biphasic Slim. Zamówiłam od Ady (kom.731 154 299) i zaczęłam kuracje. Jedynym moim wyrzeczeniem było porzucenie słodyczy i wieczorne podjadanie. Uczucie głodu strasznie osłabło, natomiast waga leciała w dół, ostatecznie 12 kg bez żadnego efektu jojo itd. Więc jak macie podobny problem to serdecznie polecam :)
streppa

Postautor: Gość » 16 marca 2019, 15:17

Ja też jestem bardzo zadowolona z tego co mi dało zastosowanie foreverslim, wcześniej ie myślałam, że tak dużo może zależeć od środka wspomagającego odchudzanie.
Gość

Postautor: Gość » 30 marca 2019, 17:49

Ja co prawda nie znam Slimunox nie mniej jeżeli chodzi o suplementy to stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. I nie ukrywam, ze to mnie przekonało ogólnie do sulpementów
Gość

Postautor: Gość » 9 lipca 2019, 21:35

Branie Slimunox ma na celu oprócz zredukowania wagi także wprowadzenie trwałych zmian aby już nigdy więcej nie przytyć.Więc jeżeli udało się schudnąć to znaczy żę udało ci się również wprowadzić zmiany jeżeli będziesz się ich trzymać to kolejne opakowania Slimunox nie będą już ci potrzebne.
Gość

Postautor: Gość » 13 lipca 2019, 18:52

Doskonałym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów są tabletki Slimunox.Mi dzięki tym tabletką udało się zrzucić całą nadwagą z którą walczyłam jakiś czas.Dla ważną rzeczą było to że te tabletki pozwoliły mi zrzucić te kilogramy w sposób bezpieczny dla zdrowia.
Gość

Postautor: milekx9 » 15 lipca 2019, 14:27

Teraz ciągle z każdej strony słyszę o odchudzaniu, ale widzę niewiele osób, które biorą się rzeczywiście za siebie
milekx9
Nowy

Postautor: annubis » 16 lipca 2019, 10:30

Z tego co zauważyłem to zielona herbata doz.pl/apteka/p126551-ZIELNIK_DOZ_Herbata_Zielona_17_g_20_saszetek przyśpiesza mi metabolizm.
annubis

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 12:51

Ja jestem bardzo zadowolona z działąnia Foreverslimu. Wreszcie pozbyłam się tego co miałam za dużo, zbytniego sadełka
Gość

Postautor: vertis » 4 września 2019, 20:54

Cześć, jakiś czas temu, ku zgrozie, zorientowałam się, że moja waga odbiega od przyjętych standardów. Długi okres czasu nie miałam pojęcia co robię nie tak. Nie jadłam praktycznie żadnych słodyczy, fastfoodów, ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażyłam, „pochłaniałam” ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie trening a waga stała w miejscu. Moja sylwetka nie podobała mi się i źle się czułam w swojej skórze. Dopiero dzięki Biphasic Slim mój metabolizm jakby się rozbudził i ożył. Przestałam odczuwac uczucie głodu takie jakie wczesniej mi towarzyszyło a miałam energię na lekkie ćwiczenia tj spacer, tańce. Waga momentalnie spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty. Jeśli macie podobne problemy to polecam kontakt do Ady (kom.731 154 299), to ona mi wszystko wytłumaczyła i poleciła ten środek. Polecam
vertis

Postautor: Gość » 10 września 2019, 11:26

i nie miałaś po tym specyfiku sraczki?
Gość

Poprzednia

Wróć do Ogólna dyskusja