Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17935) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
16 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

tabletki na odchudzanie

tabletki na odchudzanie

Postautor: Gerwazy Trzeci » 26 lipca 2017, 08:18

czy jak kupie narzeczonej na urodziny sinolux albo foreverslim to się ucieszy czy zrobi mi szlaban na seks na pół roku, ze niby jest gruba?
Gerwazy Trzeci

Re: tabletki na odchudzanie

Postautor: Aleksia8 » 28 lipca 2017, 07:56

Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Foreverslim okazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę.
Aleksia8

Postautor: Gość » 31 lipca 2017, 13:25

Aleksia8 pisze:Mnie nie trzeba było namawiać do odchudzania bo widziałam jak wyglądam i wcale mi się to nie podobało.A Foreverslim okazał sie idealnym produktem dzięki któremu pozbyłam się całej nadwagi.Szybko i skutecznie bez problemów pokonałam nadwagę.

przestań wypisywać te brednie, wszędzie piszesz to samo, a podpisujesz się inaczej szukając głvpszych od siebie, świństwo które każą ci reklamować nie ma oficjalnej strony internetowej, nie jest sprzedawane w aptekach, nie ma atestów ani podanego składu, nawet producent nie podaje adresu siedziby firmy jak ktoś umrze to nawet nie będzie od kogo odszkodowania żądać, chyba że po numerze IP dojdą że to ty namawiałaś ludzi na to góvvno i z ciebie będą ściągać kasę
Gość

Postautor: Gloriia.M » 1 sierpnia 2017, 17:05

Nic mnie tak nie motywuje do jeszcze większego wysiłku jak każdy kilogram mniej.Dzięki Foreverslimowi jest to znacznie łatwiejsze.Wydaje mi się że połowa tego co schudłam to właśnie zasługa Foreverslimu.Ale przede mną jeszcze parę tygodni i kilka kilo do zgubienia.
Gloriia.M

Postautor: Gość » 1 sierpnia 2017, 22:05

Gloriia.M pisze:Nic mnie tak nie motywuje do jeszcze większego wysiłku jak każdy kilogram mniej.Dzięki Foreverslimowi jest to znacznie łatwiejsze.Wydaje mi się że połowa tego co schudłam to właśnie zasługa Foreverslimu.Ale przede mną jeszcze parę tygodni i kilka kilo do zgubienia.

przestań wypisywać te brednie, wszędzie piszesz to samo, a podpisujesz się inaczej szukając głvpszych od siebie, świństwo które każą ci reklamować nie ma oficjalnej strony internetowej, nie jest sprzedawane w aptekach, nie ma atestów ani podanego składu, nawet producent nie podaje adresu siedziby firmy jak ktoś umrze to nawet nie będzie od kogo odszkodowania żądać, chyba że po numerze IP dojdą że to ty namawiałaś ludzi na to góvvno i z ciebie będą ściągać kasę
Gość

Postautor: Gość » 2 sierpnia 2017, 17:57

Moja cudowna dieta
śniadanie-seks,kakao,keks
obiad-kakao,keks,seks
kolacja-keks,seks,kakao

Jeśli po tygodniu waga nie spada
odstawić kakao i keks
Gość

Postautor: chwilunia » 3 sierpnia 2017, 09:51

Moim zdaniem tabletki to ściema, jedynie dieta, ćwiczenia, silna wola i wytrwałość mogą odchudzić nas na stałe. Gruntowna zmiana stylu życia, ot co!
chwilunia
Nowy

Postautor: Stynka » 10 sierpnia 2017, 18:09

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi się uzyskac. Po 3 miesiaćach stosowania było 15 kilo mniej na wadze
Stynka

Postautor: Eleonorra5 » 11 sierpnia 2017, 17:06

Ja walczyłam z nadwagą przez ponad pół roku. Przełomem okazało się dopiero zastosowanie Foreverslimu i ostatnie 4 miesiące, gdy udało mi się pozbyć nadwagi
Eleonorra5

Postautor: Gość » 13 sierpnia 2017, 10:45

Eleonorra5 pisze:Ja walczyłam z nadwagą przez ponad pół roku. Przełomem okazało się dopiero zastosowanie Foreverslimu i ostatnie 4 miesiące, gdy udało mi się pozbyć nadwagi

Gość

Postautor: Michalina23 » 19 sierpnia 2017, 16:20

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu odchudzania jaki udało mi się osiągnąć. W 3 miesiące schudłam 14 kilo
Michalina23

Postautor: Rafaella2 » 20 sierpnia 2017, 18:56

Kupują Foreverslim podeszłam do tego w formie eksperymentu jak się uda to fajnie a jak nie to mówi się trudno.Ale wcale się nie rozczarowałam bo te tabletki wspaniale wspomagają odchudzanie.Szkoda że tak późno na nie trafiłam.
Rafaella2

Postautor: Gość » 20 sierpnia 2017, 22:33

Rafaella2 pisze:Kupują Foreverslim podeszłam do tego w formie eksperymentu jak się uda to fajnie a jak nie to mówi się trudno.Ale wcale się nie rozczarowałam bo te tabletki wspaniale wspomagają odchudzanie.Szkoda że tak późno na nie trafiłam.

a miałaś po tym zdrowe stolce?
Gość

Postautor: Oleksandra » 12 września 2017, 19:06

Ja ponad rok temu stosował Foreverslim.Tabletki zadziałały szybko i skutecznie.Jeszcze nigdy w tak szybki i efektywny sposób nie schudłam.Do dzisiaj ciesze się nienaganną figurą.
Oleksandra

Postautor: Gość » 13 września 2017, 07:34

Oleksandra pisze:Ja ponad rok temu stosował Foreverslim.Tabletki zadziałały szybko i skutecznie.Jeszcze nigdy w tak szybki i efektywny sposób nie schudłam.Do dzisiaj ciesze się nienaganną figurą.

a miałaś po tym zdrowe stolce?
Gość

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja