Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18759) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 13oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

tabletki na odchudzanie

Re: tabletki na odchudzanie

Postautor: Gość » 24 czerwca 2019, 20:27

Stosowałam Foreverslim przez trzy miesiące na początku wcale nie myślałam że one będą aż tak skuteczne.W sumie schudłam 16 kg o dwa kilo więcej niż zamierzałam
Gość

Postautor: Gość » 24 czerwca 2019, 21:25

Chcesz mieć złodzieju POLICJĘ na łbie za sprzedaż syfu.
Gość

Postautor: Gość » 26 czerwca 2019, 20:06

Moim zdaniem jedyne tabletki które gwarantują 100% skuteczności to Slimunox.Pisze tak bo zanim trafiłam na Foreverslim to kilka rodzai przerobiłam.I niestety efektu nie była.A Foreverslim dała radę moim nadprogramowym kilogramom.
Gość

Postautor: Gość » 7 lipca 2019, 19:43

U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslim w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.
Gość

Postautor: Gość » 7 lipca 2019, 19:51

Przestań wypisywać te brednie, wszędzie piszesz to samo, a podpisujesz się inaczej szukając głupszych od siebie, świństwo które każą ci reklamować nie ma oficjalnej strony internetowej, nie jest sprzedawane w aptekach, nie ma atestów ani podanego składu, nawet producent nie podaje adresu siedziby firmy jak ktoś umrze to nawet nie będzie od kogo odszkodowania żądać, chyba że po numerze IP dojdą że to ty namawiałaś ludzi na to ***** i z ciebie będą ściągać kasę.
Gość

Postautor: Gość » 7 lipca 2019, 19:52

Przestań wypisywać te brednie, wszędzie piszesz to samo, a podpisujesz się inaczej szukając głupszych od siebie, świństwo które każą ci reklamować nie ma oficjalnej strony internetowej, nie jest sprzedawane w aptekach, nie ma atestów ani podanego składu, nawet producent nie podaje adresu siedziby firmy jak ktoś umrze to nawet nie będzie od kogo odszkodowania żądać, chyba że po numerze IP dojdą że to ty namawiałaś ludzi na to gó.wno i z ciebie będą ściągać kasę.
Gość

Postautor: Gość » 9 lipca 2019, 21:21

Skuteczność Slimunox według mnie bardzo wysoka.Biorę go dwa miesięcy i jestem lżejsza o 8 kg.Więc moja opinia o tym suplemencie jest pozytywna.
Gość

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2019, 13:05

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak właśnie tabletki Foreverslim. Ja juz po miesiacu miałam 3 kilo mniej na wadze, po dwóch 7 kilo, a po 3 przekroczyłam upragnione -10
Gość

Postautor: Drobik » 15 sierpnia 2019, 16:37

Moja kuzynka podczas odchudzania zdecydowała się na zastosowanie SLimunox i patrżac na efekt, to wydaje mi się, ze lepiej nie mogła wybrąc
Drobik
Nowy

Postautor: Gość » 15 sierpnia 2019, 16:43

Przestań wypisywać te brednie, wszędzie piszesz to samo, a podpisujesz się inaczej szukając głupszych od siebie, świństwo które każą ci reklamować nie ma oficjalnej strony internetowej, nie jest sprzedawane w aptekach, nie ma atestów ani podanego składu, nawet producent nie podaje adresu siedziby firmy jak ktoś umrze to nawet nie będzie od kogo odszkodowania żądać, chyba że po numerze IP dojdą że to ty namawiałaś ludzi na to ***** i z ciebie będą ściągać kasę.
Gość

Postautor: annubis » 31 sierpnia 2019, 10:00

Mi na odchudzanie pomogła własnie coś takiego doz.pl/apteka/p135791-DOZ_PRODUCT_Hydrout_kapsulki_30_szt. ale regularnie brałem
annubis

Postautor: rosinska » 4 września 2019, 20:34

Odchudzanie nie jest nałatwiejszą sprawą na świecie...kto próbował ten dobrze wie. Trzeba mieć dużo samozaparcia i silnej woli. Motywacja leży w głowie, sama dieta nic nie da. Swego czasu próbowałam odchudzać się na własną rękę, potem z dietetykiem a efekty za każdym razem był takie same czyli żadne. Poddałam się po kilku tygodniach, miesiącach. W końcu udało mi się dostać Phen375, który prowadzi to do zahamowania apetytu i zwiększenia uczucia sytości, nawet przy przyjmowaniu mniejszych ilości jedzenia. Waga momentalnie spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty a zarysowały się, wcześniej ukryte, mięśnie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Olga - 720 737 801 . Warto!!!
rosinska

Postautor: Alina322 » 14 października 2019, 00:11

Moim zdaniem najprostszym sposobem na pozbycie się nadwagi zastosowanie diety oraz Slimunox
Alina322

Poprzednia

Wróć do Ogólna dyskusja