Dzisiaj jest poniedziałek 21 września 2020, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17807) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Idealnie nie było, ale wygrać się udało. MKS MOS p ... (0)Poznawali Radolinę. Młodzież i cykliści odkrywali ... (0)

tabletki na odchudzanie

Re: tabletki na odchudzanie

Postautor: gosc1112a » 23 listopada 2019, 21:28

www.studioodchudzania.dx.am
gosc1112a

Postautor: AmeliaU22 » 11 grudnia 2019, 00:28

Jak dla mnie nie ma skuteczniejszego środka na odchudzanie jak Foreverslim, Byłam na dosyć ścisłej diecie, brałam te tabletki oraz ćwiczyłam po 40 minut dziennie przez 4 miesiące i w tym czasie schudłam 17 kilogramów.
AmeliaU22

Postautor: Astol » 12 grudnia 2019, 18:40

Dzień dobry,

Widzę tutaj sporo różnych rekomendacji. Zastanawiam się – ile w tym prawdy, a ile reklamy producentów...

Sam nie wiem czy w ogóle jest sens stosowania tego typu specyfików. Zawsze wydawało mi się, że kluczowa jest dieta i trening. Natomiast czytając niektóre komentarze – sam nie wiem co sądzić o tych spalaczach tłuszczu. Myślicie, ze warto?

Ewentualnie, który z przedstawianych produktów w tym wątku jest faktycznie skuteczny? Będę wdzięczny za konkretne rekomendacje i sugestie.
Ostatnio zmieniony 14 stycznia 2020, 18:37 przez Astol, łącznie zmieniany 1 raz
Astol
Nowy

Postautor: PaulinaB4 » 13 stycznia 2020, 01:20

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na odchudzanie od Foreverslim, po 3 miesiącach stosowania moja waga spadła o 11 kilo
PaulinaB4

Postautor: Sandra34 » 12 lutego 2020, 02:13

Stosuje Slimunox od miesiąca i jak na razie moja waga spadła o 4 kilo, moim zdaniem to już jest powód do zadowolenia i optymizmu
Sandra34

Poprzednia

Wróć do Ogólna dyskusja