Dzisiaj jest piątek 5 marca 2021, imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17699) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Naczelna Organizacja Techniczna za transformacją e ... (0)Wierzę w słuszność starań na rzecz elektrowni jądr ... (29)

tabletki na odchudzanie

Re: tabletki na odchudzanie

Postautor: Walentynka8 » 14 września 2017, 14:08

Dołącz do diety Foreverslim.Mi właśnie w ten sposób się udało.Do zrzucenia miałam troszkę mniej niż ty ale według mnie powinnaś dać rade.I nie zapomnij jeszcze o jakiejś formie ruchu to też wiele daje.
Walentynka8

Postautor: Gość » 15 września 2017, 06:13

Walentynka8 pisze:Dołącz do diety Foreverslim.Mi właśnie w ten sposób się udało.Do zrzucenia miałam troszkę mniej niż ty ale według mnie powinnaś dać rade.I nie zapomnij jeszcze o jakiejś formie ruchu to też wiele daje.

a miałaś po tym zdrowe stolce?
Gość

Postautor: Gość » 15 września 2017, 06:13

Walentynka8 pisze:Dołącz do diety Foreverslim.Mi właśnie w ten sposób się udało.Do zrzucenia miałam troszkę mniej niż ty ale według mnie powinnaś dać rade.I nie zapomnij jeszcze o jakiejś formie ruchu to też wiele daje.

Gość

Postautor: Jusia9 » 17 września 2017, 18:23

Odchudzając się z pomocą Foreverslimu nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.
Jusia9

Postautor: Gość » 18 września 2017, 06:37

Jusia9 pisze:Odchudzając się z pomocą Foreverslimu nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

Gość

Postautor: Wioletta 28 » 18 września 2017, 20:56

Mi jeżeli chodzi o wspomaganie odchudznia, to bardzo pomogło zastosowanie Slimunox
Wioletta 28

Postautor: Gość » 19 września 2017, 06:29

Wioletta 28 pisze:Mi jeżeli chodzi o wspomaganie odchudznia, to bardzo pomogło zastosowanie Slimunox

i nie obsrałaś się nigdy przypadkiem np. na zakupach?
Gość

Postautor: Eryka6 » 19 września 2017, 17:25

Zgodzę się ze wszystkim pozytywnymi opiniami na temat Slimunox.Każdy kto chce się odchudzać a wie że nie da rady na samej diecie powinien kupić te tabletki bo według mnie nie ma nic lepszego aby wspomóc odchudzanie.
Eryka6

Postautor: tamdaramdam » 20 września 2017, 17:54

szlaban conajmniej na rok :D Lepiej kup jej karnet na fitness a sobie na silownie w tym samym klubie, bedziecie chodzic razem. Dodatkowo mozesz zaproponowac jej blonnik albo dicopeg 10g na szybszy metabolizm... Zrob to delikatnie :D
tamdaramdam

Postautor: Mirabella3 » 22 września 2017, 15:38

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Stosowałam go przez 3 miesiące i w tym czasie schudłam 14 kilo
Mirabella3

Postautor: Gość » 23 września 2017, 21:10

Warto ten olejek wypróbować https://www.cbdworld.pl/pl/c/Olejki-CBD-3/207 Odchudza bez efektów ubocznych :)
Gość

Postautor: Celina6 » 26 września 2017, 11:35

Ja akurat stosowałam Slimunox i uważam, że te tabletki bardzo pomogły mi schudnąć. W końcu udało mi sie pozbyć 14 kg nadwagi jakie miałam od 4 lat
Celina6

Postautor: Zenobiaa » 9 października 2017, 12:25

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Ja jestem w każdym razie bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnać
Zenobiaa

Postautor: Merwda23 » 10 października 2017, 17:46

W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Foreverslimu lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.
Merwda23

Postautor: Gość » 11 października 2017, 06:54

Merwda23 pisze:W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Foreverslimu lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja