Dzisiaj jest niedziela 7 marca 2021, imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18092) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
2 / -3oC
Pojutrzepogoda
1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Głośny okrzyk po końcowym gwizdku, Górnik wreszcie ... (2)Pierwszy gol Tamburro, Szymczak bohaterką. GKS – M ... (0)

tabletki na odchudzanie

Re: tabletki na odchudzanie

Postautor: Emilia.A » 18 października 2017, 19:19

Nie wiem dlaczego tyle czasu zwlekałam z zakupem Foreverslim.W końcu efekty widziałam u mojej przyjaciółki.Ale w końcu się zdecydowałam i z tygodnia na tydzień podziwiam efekty.Na prawdę duża w tym zasługa Foreverslimu.Moim celem jest jeszcze 12 kg uda mi sie jestem tego pewna.
Emilia.A

Postautor: Gość » 19 października 2017, 06:16

Emilia.A pisze:Nie wiem dlaczego tyle czasu zwlekałam z zakupem Foreverslim.W końcu efekty widziałam u mojej przyjaciółki.Ale w końcu się zdecydowałam i z tygodnia na tydzień podziwiam efekty.Na prawdę duża w tym zasługa Foreverslimu.Moim celem jest jeszcze 12 kg uda mi sie jestem tego pewna.

a miałaś po tym zdrowe stolce?
Gość

Postautor: anas » 19 października 2017, 11:53

serio wierzycie w cud pigułki?
anas
Nowy

Postautor: Natalia.A » 19 października 2017, 16:23

Ja akurat zdecydowałam się zastosować obok diety i ćwiczęń Slimunox i mi się udało 14 kg mnie w 3miesiące. Wiem, ze dla wielu z was to mało, ale dla mnie wręcz idealnie
Natalia.A

Postautor: Gość » 23 października 2017, 14:57

Gość pisze:Warto ten olejek wypróbować https://www.cbdworld.pl/pl/c/Olejki-CBD-3/207 Odchudza bez efektów ubocznych :)

Widzę że pomaga też przy zespole jelita wrażliwego.Ciekawy produkt i fajnie że naturalny.
Gość

Postautor: Niusia67 » 23 października 2017, 18:20

Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Foreveslim
Niusia67

Postautor: Gość » 24 października 2017, 09:06

Niusia67 pisze:Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Foreveslim

a masz po tym zdrowe stolce?
Gość

Postautor: Gość » 23 listopada 2017, 19:29

Moim największym błędem podczas poprzednich prób odchudzania było lenistwo.Dopiero teraz to zrozumiałam.Lepiej późno niż wcale.Teraz odchudzam się z Foreverslimem.Teraz dopiero widzę różnicę .Jeżeli uda mi się schudnąć już więcej nie dopuszczę do tego aby znowu przytyć.
Gość

Postautor: Gość » 24 listopada 2017, 08:41

Gość pisze:Moim największym błędem podczas poprzednich prób odchudzania było lenistwo.Dopiero teraz to zrozumiałam.Lepiej późno niż wcale.Teraz odchudzam się z Foreverslimem.Teraz dopiero widzę różnicę .Jeżeli uda mi się schudnąć już więcej nie dopuszczę do tego aby znowu przytyć.

A MIAŁAŚ PO TYM ZDROWE STOLCE?
Gość

Postautor: Aszynbeher » 29 listopada 2017, 16:42

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć ;)
Aszynbeher
Nowy

Postautor: Gość » 30 listopada 2017, 13:12

Ja za to skusiłam się na tabletki Foreverslim z tego względu że widziałam jakie efekty osiąga moja koleżanka. Wcześniej ani myślałam o tego typu środkach ale jak zaczełąm jej zazdrościć coraz lepszej figury zamówiłam kuracje z Foreverslimem. Nie zawiodłam się. Tak jak na nią, na mnie też zadziałały.
Gość

Postautor: Gość » 1 grudnia 2017, 07:46

Gość pisze:Ja za to skusiłam się na tabletki Foreverslim z tego względu że widziałam jakie efekty osiąga moja koleżanka. Wcześniej ani myślałam o tego typu środkach ale jak zaczełąm jej zazdrościć coraz lepszej figury zamówiłam kuracje z Foreverslimem. Nie zawiodłam się. Tak jak na nią, na mnie też zadziałały.

a miałaś po tym zdrowe stolce?
Gość

Postautor: Gość » 21 grudnia 2017, 22:20

Ja schudłam stosując tabletki Foreverslim na odchudzanie. Schudłam 12kg.
Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.
Gość

Postautor: Gość » 29 grudnia 2017, 19:32

U mnie efekt po zastrosowaniu Foreverslimu jest po prostu rewelacyjny. W końcu pozbyłam się całej nadwagi jaką miałam, a było tego troszkę.
Gość

Postautor: tuneczka » 4 stycznia 2018, 02:17

zdecydowanie sie obrazi :D jesli sama nie jest zmotywowana do schudniecia to jej nie zmusisz... podstawa to dieta blonnikowa (zbyt duzo blonnika powoduje zaparcia i przymus brania dicopeg 10g na jego zwalczenie) plus cwiczenia i regularnosc. pamietaj ze nic na sile
tuneczka
Nowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja