Dzisiaj jest niedziela 7 marca 2021, imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18092) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
2 / -3oC
Pojutrzepogoda
1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Głośny okrzyk po końcowym gwizdku, Górnik wreszcie ... (2)Pierwszy gol Tamburro, Szymczak bohaterką. GKS – M ... (0)

tabletki na odchudzanie

Re: tabletki na odchudzanie

Postautor: Gość » 7 marca 2018, 20:09

Kupując Slimunox myślałam sobie różne rzeczy.Że pewnie przereklamowany że może schudnę ale nie za dużo.Ale te moje gdybania na szczęście się nie sprawdziły.Slimunox sie sprawdził i to w 100%.Schudłam i to się liczy najbardziej.Więc ja jestem kolejną zadowoloną osobą.
Gość

Postautor: Gość » 14 marca 2018, 17:51

Teraz już wierzę w to że dzięki Slimunox można schudnąć .Moja waga po skończeniu kuracji pokazuje 11 kg mniej.I efekt jo-jo o który tak się martwiłam tez nie wystąpił, z czego bardzo się cieszę.
Gość

Postautor: Gość » 17 marca 2018, 20:53

W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Foreverslimlub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.
Gość

Postautor: Gość » 18 marca 2018, 19:51

U mnie podobnie po zastosowaniu tego środka, z tym iż schudłam o kilogram więcej. Jak dla mnie zastosowanie Slimunox miało sens, a sam środek jest wart każdej złotówki jaką na niego wydałam
Gość

Postautor: kotqwe » 23 marca 2018, 09:57

mniej żryć ku rwa a nie tabletki grupe swinie.
kotqwe

Postautor: Gość » 4 kwietnia 2018, 16:22

Jestem już po miesiącu kuracji Slimunox i na razie spadło mi 4 kg oczywiście poza samymi tabletkami wykonuję cwiczenia i zdrowo się odżywiam, będę kontynuować kurację bo efekty są naprawdę widoczne, mam nadzieję, że bez efektu jojo .
Gość

Postautor: Gość » 7 kwietnia 2018, 16:31

Dzięki Slimunox schudłam bardzo dużo.Ważne jest to aby ściśle przestrzegać zasad kuracji.Są one jasno okrelone.Nie ma możliwości żeby nie schudnąć stosując dietę Slimunox i ćwicząc nie koniecznie codziennie.
Gość

Postautor: Gość » 8 kwietnia 2018, 18:03

Według mnie tabletki Foreverslim to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała.Dzięki tym tabletką w końcu udało mi się pozbyć oponek które szpeciły mój wygląd.Polecam
Gość

Postautor: Gość » 11 kwietnia 2018, 19:56

U mnie po 3 miesiacach stosowania Foreverslimu waga spadła o 16 kilo. Ja jestem bardzo zadowolona, a tobe tez życzę sukcesu, bo naprawdę warto się starać, a co ważniejsze, jest to naprawdę osiągalne
Gość

Postautor: Gość » 14 kwietnia 2018, 20:03

Ja akurat z Slimunox jestem bardzo zadowolona, Do wagi jaką miałam przed ciążą, dzięki zastosowaniu tych tabloetek udało mi się wrócić w 3 miesiące
Gość

Postautor: Gość » 21 kwietnia 2018, 18:56

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Foreverslim i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko
Gość

Postautor: Gość » 23 kwietnia 2018, 17:12

Ja również stosowałam Foreverslim i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona, w końcu udało mi się pozbyć nadwagi, to raz. A dwa, to fakt, że o dziwno tym razem odbyło się to bez specjalnych komplikacji jeżeli chodzi o dietę
Gość

Postautor: Gość » 24 kwietnia 2018, 16:59

Ja stosowałąm Slimunox i jestem bardzo zadowolona., W końcu sukces jezęli chodzi o odchudzanie 13 kilogramów mniej i to tylko w 3 miesiące
Gość

Postautor: lolli » 25 kwietnia 2018, 08:42

Najlepszy sposób żeby schudnąć...? Mniej jeść proste...po tabletkach można mieć efekt jojo ...odrzuć a zobaczysz.....
lolli

Postautor: Gość » 25 kwietnia 2018, 18:03

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnąc. W końcu sukces i nie mam nadwagi
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja