Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18218) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA ... (0)Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)

Wybory Grodziec

Re: Wybory Grodziec

Postautor: Fasaaha » 15 września 2019, 15:04

Nie było gdzie zaparkować bo tak mamy w gminie spierdzielone parkingi przy głównej ulicy że miejsc do parkowania co kot napłakał ale przecież zapomnialem że to pokłosie starej władzy
Fasaaha

Postautor: mnbvcxzasdf » 15 września 2019, 16:05

[quote="Prawdziwek"]Wydaje mi się ze najpierw trzeba wziąć udział w naborze a potem krzyczeć. Po drugie wydaje mi się ze na dane stanowisko trzeba mieć odpowiednie wykształcenie a nie tylko krzyczeć. Po trzecie w przedszkolu zatrudnione zostały 3 osoby z naszej gminy, w szkole w Krolikowie tez 3 z gminy, w szkole w Grodźcu 2 z gminy, a w urzędzie kolejne 3 z gminy. Także ... jak już szukasz jeden z drugim dziury w całym to szukaj dokładnie.
PS. Nic się nie dzieje w naszej gminie? Hah to jakiś żart?! Jak dalej będziesz siedział/siedziała w domu i czekała na atrakcje na tym forum bo to jedyna rozrywka dla Ciebie to nie dziwota ze masz takie pijecie o tym co dzieje się w gminie. Było tyle fajnych wydarzeń, żeby Ci czasu brakło żeby na każdym być.[/quote

ciekawe jakie Ty masz wykształcenie , że tak bardzo sie udzielasz. Dziś to ważne jest doświadczenie a nie papierek. Papier to dziś może mieć każdy.
wracając do przyjęć w Królikowie w szkole, to została zwolniona dziewczyna i Pan wójt zrobił miejsce pracy dla Pani , która pracowała w Gminie w Rychwale i tam się właśnie zwolniła, aby pracować w szkole w Królikowie
mnbvcxzasdf

Postautor: azxsdcvfgbh » 15 września 2019, 16:08

Prawdziwek pisze:Wydaje mi się ze najpierw trzeba wziąć udział w naborze a potem krzyczeć. Po drugie wydaje mi się ze na dane stanowisko trzeba mieć odpowiednie wykształcenie a nie tylko krzyczeć. Po trzecie w przedszkolu zatrudnione zostały 3 osoby z naszej gminy, w szkole w Krolikowie tez 3 z gminy, w szkole w Grodźcu 2 z gminy, a w urzędzie kolejne 3 z gminy. Także ... jak już szukasz jeden z drugim dziury w całym to szukaj dokładnie.
PS. Nic się nie dzieje w naszej gminie? Hah to jakiś żart?! Jak dalej będziesz siedział/siedziała w domu i czekała na atrakcje na tym forum bo to jedyna rozrywka dla Ciebie to nie dziwota ze masz takie pijecie o tym co dzieje się w gminie. Było tyle fajnych wydarzeń, żeby Ci czasu brakło żeby na każdym być.

w szkole w Grodźcu 2 osoby? gdzie ogłoszenie na BIP szkoły jest ?
brak !! więc gdzie i jak aplikować ?
azxsdcvfgbh

Postautor: Parap » 16 września 2019, 11:44

Oferty szkół zgodnie z prawem są publikowane na stronie kuratorium.
Parap

Postautor: tyusdfcvb » 19 września 2019, 16:53

azxsdcvfgbh pisze:
Prawdziwek pisze:Wydaje mi się ze najpierw trzeba wziąć udział w naborze a potem krzyczeć. Po drugie wydaje mi się ze na dane stanowisko trzeba mieć odpowiednie wykształcenie a nie tylko krzyczeć. Po trzecie w przedszkolu zatrudnione zostały 3 osoby z naszej gminy, w szkole w Krolikowie tez 3 z gminy, w szkole w Grodźcu 2 z gminy, a w urzędzie kolejne 3 z gminy. Także ... jak już szukasz jeden z drugim dziury w całym to szukaj dokładnie.
PS. Nic się nie dzieje w naszej gminie? Hah to jakiś żart?! Jak dalej będziesz siedział/siedziała w domu i czekała na atrakcje na tym forum bo to jedyna rozrywka dla Ciebie to nie dziwota ze masz takie pijecie o tym co dzieje się w gminie. Było tyle fajnych wydarzeń, żeby Ci czasu brakło żeby na każdym być.

"... kolejne 3 z gminy...." i kolejne 3 spoza gminy
tyusdfcvb

Postautor: Inspektor » 19 września 2019, 16:59

2 jeśli już:) no ale jak masz skończone studia z budownictwa i gospodarki przestrzennej to wojt z chęcią by Cię pewnie zatrudnił bo szukał i mówił ze jest taka potrzeba.
Inspektor

Postautor: Referee. » 19 września 2019, 17:05

Odwalta się od tego wójta. Wiem ze może niektórych bolec fakt ze wojt tyle studiów skończył, ze tyle poświecił lat na naukę, i ze teraz wymaga od swoich współpracowników tez odpowiedniego wykształcenia i przygotowania i stawia na ludzi, którzy wspolnie z nim te gminę będą rozwijać- ale na miłość boska - to powinno cieszyć a nie być przedmiotem krytyki. Gdy zatrudniasz kogoś do roboty w swoim domu to bierzesz pierwszego lepszego bezrobotnego? Wydaje mi się, ze nie. A od wójta niektorzy wymagają takiego podejścia. To chore.
Referee.

Postautor: 59900 » 20 września 2019, 08:08

Jakie to żżżałosne
59900

Postautor: zxcvbasdfg » 20 września 2019, 14:33

Referee. pisze:Odwalta się od tego wójta. Wiem ze może niektórych bolec fakt ze wojt tyle studiów skończył, ze tyle poświecił lat na naukę, i ze teraz wymaga od swoich współpracowników tez odpowiedniego wykształcenia i przygotowania i stawia na ludzi, którzy wspolnie z nim te gminę będą rozwijać- ale na miłość boska - to powinno cieszyć a nie być przedmiotem krytyki. Gdy zatrudniasz kogoś do roboty w swoim domu to bierzesz pierwszego lepszego bezrobotnego? Wydaje mi się, ze nie. A od wójta niektorzy wymagają takiego podejścia. To chore.

gubisz się w tym co piszesz. Twoje słowa ... "gdy zatrudniasz kogoś do roboty w swoim domu to bierzesz pierwszgo lepszego" i tu sobie sam zadaj pytanie. Bierzesz kogoś kto ma papier czy bierzesz kogoś kto ma doświadczenie i coś umie ?? hahahha
zxcvbasdfg

Postautor: mieszakniec123456 » 20 września 2019, 14:39

Referee. pisze:Odwalta się od tego wójta. Wiem ze może niektórych bolec fakt ze wojt tyle studiów skończył, ze tyle poświecił lat na naukę, i ze teraz wymaga od swoich współpracowników tez odpowiedniego wykształcenia i przygotowania i stawia na ludzi, którzy wspolnie z nim te gminę będą rozwijać- ale na miłość boska - to powinno cieszyć a nie być przedmiotem krytyki. Gdy zatrudniasz kogoś do roboty w swoim domu to bierzesz pierwszego lepszego bezrobotnego? Wydaje mi się, ze nie. A od wójta niektorzy wymagają takiego podejścia. To chore.

jakiś dobry adwokat się znalazł wójta, wie ile ma szkół pokończone . fiu fiu
mieszakniec123456

Postautor: Gość » 20 września 2019, 16:43

mieszakniec123456 pisze:

jakiś dobry adwokat się znalazł wójta, wie ile ma szkół pokończone . fiu fiu

to chyba akurat zadna tajemnica bo nawet na ulotkach wyborczych to mial i ma chyba na fejsbuku. wozniak adwokatow nie potrzebuje chyba ze do tego zeby cos dla tej gminy zrobic razem
Gość

Postautor: 59900 » 20 września 2019, 18:49

Żałosne
59900

Postautor: Q-masz » 20 września 2019, 20:18

Żałośni są Ci którzy wypaczają na sile rzeczywistość i chcą zamydlić oczy innym. A prawda jest taka ze kto ma oczy widzi, kto ma uszy - słyszy i żadnych tłumaczy nie potrzebuje. Wojt nasz rządzi raptem dobre pol roku i oby tak dalej mu szło jak mu idzie. A wszystkim zawistnym i w stylu „pies ogrodnika” proponuje skupić się na własnym życiu i nieszkodzeniu innym, a już tym bardzie wójtowi który działa w imieniu nas i dla nas wszystkich.
Q-masz

Postautor: SzkodaSlow » 20 września 2019, 20:24

Jak to jest, ze naszemu wojtowi dziękował Wojewoda Wielkopolski, pochwalił Marszałek Wojewdztwa a wielu z was nadal jak ślepcy buszujący w zbożu nie mogą dostrzec tego dobrego co się dzieje? Przypadek? NIE SADZE. Specyfika zagorzałych przeciwników. Jak podłożyć mogę Żeby nie wyszło, jak zniechęcić by się nic później śmiać, jak zaszkodzić żeby się odechcialo... ot taka niektórych mentalność... ŻAL I SMUTEK NA TO PATRZEC. A później się dziwota zecmlodziez stad ucieka... błazenada.
SzkodaSlow

Postautor: Obserwator 1 » 20 września 2019, 21:17

SzkodaSlow pisze:Jak to jest, ze naszemu wojtowi dziękował Wojewoda Wielkopolski, pochwalił Marszałek Wojewdztwa a wielu z was nadal jak ślepcy buszujący w zbożu nie mogą dostrzec tego dobrego co się dzieje? Przypadek? NIE SADZE. Specyfika zagorzałych przeciwników. Jak podłożyć mogę Żeby nie wyszło, jak zniechęcić by się nic później śmiać, jak zaszkodzić żeby się odechcialo... ot taka niektórych mentalność... ŻAL I SMUTEK NA TO PATRZEC. A później się dziwota zecmlodziez stad ucieka... błazenada.

Jak tu chwalić , targowisko było oddawane z pompą A do tej pory jest nieczynne.
Obserwator 1

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólna dyskusja