Strona 1 z 213

Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 12:05
autor: Mmmnmzy
Dlaczego zniknęło nasze forum?

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 12:18
autor: fhdhd
i dobrze.
Znajdźcie sobie jakieś zajęcie w życiu zamiast wypisywać głupoty

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 12:26
autor: Gość
Nie uwazam ze byłyby nim same głupoty. Owszem niektórzy oststnio przesadzili z brakiem kultury ale wiele wypowiedzi było sensownych i mądrych zresztą mamy wolność słowa

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 12:27
autor: Okkk
Dlatego że kandydat na wójta Mariusz Woźniak został obrazany i sprawa trafiła do policji

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 12:30
autor: Gość
Tak sobie czytam forum z Wierzbinka i tak tez jest niekiedy ostro . Rozumiem ze Woźniak zgłosił na policje ale czemu usunięto całe forum?

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 12:36
autor: Alicja b
Tez się dziwię . Przecież już w historii tego forum była sprawa kierowana do sądu o zniesławienie i sprawa się odbyła wyrok zapadł ale forum usunięte wtedy nie było? Dziwne to

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 13:39
autor: Obserwator 1
Proszę państwa pan Woźniak poczuł się obrażony trudno powiedzieć o co. Gdy zaczęto pisać coraz więcej prawdy no to żeby nie utracić wyborców to stwierdził że zostało naruszone jego ego i zawiadomił administratora strony o zablokowaniu tego forum. Proszę państwa przeglądamy różne portale społecznościowe, przeglądamy różne strony internetowe i komentarze na tych stronach i widzimy jak tam się obraża ludzi a zarazem osoby publiczne a nawet są grożby i w tym miejscu nie popieram tego i jakoś nikt nie wyciąga konsekwencji. Czyżby kandydatowi na wójta panu Woźniakowi władza się umyka i czuje to i nie wie co ma że sobą zrobić i podjął aż takie działania. Według mnie jest to śmieszne iżałosne. Teraz już straszy społeczeństwo grodzieckie no to co będzie gdy zostanie wójtem. Aż strach pomyśleć.

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 15:51
autor: Zaintwresowany69
Organy ścigania pozwolą na odblokowanie forum po zakończeniu śledztwa. W tej chwili stanowi to dowód w sprawie i jest materiałem dowodowym. Dlatego tez zostało zabezpieczone. Teraz możecie pisać na nowym- Bp jest demokracja i wolność słowa- tylko w granicach zdrowego rozsiadły bo inaczej znow będzie trzeba założyć nowe:)))

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 16:07
autor: Bbebe
Tak się zastanawiam jak pan Czapczyk załatwiał tego typu sprawę to zrobił to kulturalnie i dyskretnie i wyjaśnił nieporozumienie w cztery oczy bez rozgłosu. A poza tym forum tez bylo dowodami w sprawie w sadzie a jakoś forum zablokowane nie było do czasu wyjaśnienia. Czy ktoś mi wyjaśni na czym polega różnica ?

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 16:59
autor: Odepeqe
Bo żeby wyjaśnić cokolwiek w 4 oczy - trzeba znać personalia tej osoby. Te właśnie są ustalane.

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 18:04
autor: gość
Żeby wyjaśnić kto pisał nie usuwa się tematu a może za dużo wiadomości dociera do mieszkanców i to jest główny cel.Nikt nikogo nie obrażał nawet jeśli pisał o niewygodnych tematach to jest demokracja i mamy prawo poznać prawdziwe oblicze obydwu kandydatów.Coś się za tym kryje.

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 18:09
autor: Grf
Dokładnie tak samo myślę. Jak Pan Cz zgłaszał swoją sprawę to dla zabezpieczenia dowodów nie było potrzeba zawieszać całego forum. Dziwne to wszystko

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 19:13
autor: Orient3738
Nie w przypadku gdy jednego z kandydatów wywyższa się od ch.u.j.a czy kundla. Jeśli tak ma wyglądać merytoryczna dyskusja to faktycznie- lepiej niech jej nie będzie. Nikt z nas nie życzył by sobie pod swoim adresem takich epitetów a co dopiero osoba publiczna wiec z cały stanownoscia jestem zdania ze słusznie Pan Mariusz postąpił. Może to bowiem spotkać każdego z nas. Takim oszczerstwom i wyzwiskom mówimy nie. Jest demokracja - jest wiec nowe forum. Nikt nikomu języka nie ucina. Ale warto byłoby tym razem z kultura się wypowiadać. Kto jej nie ma- niech lepiej głosu nie zabiera. PS. Swoją droga, dlaczego tylko pan Woźniak jest tak atakowany? I to na różne sposoby. Tu na forum. Tam gdzieś pod artykułami o gminie. Przypadek? NIE SADZE.

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 20:59
autor: Wiem to
A skąd ty wiesz ze tylko pan Mariusz? Kontrkandydat tez jest atakowany i to juz od sierpnia. Wiadomości jakie dostaje on i jego członkowie rodzin są równie chamskie i odrażające. Sprawa również jest zgłoszona na policje. Obawiam się ze to sprawka jakiejś grupy ludzi którzy niekoniecznie są związani z polityką tylko po prostu mają taki sposób na życie.

Re: Wybory Grodziec

Post: 25 października 2018, 21:03
autor: Obserwator111
Obawiam się ze polityka właśnie rzadzi sie takimi prawami. Zazadrosc i zawiśc ludzka nie ma granic . To Nie tylko w naszej gminie dzieją się takie rzeczy. Najgorsze jest to ze jeden kandydat myśli ze to ten drugi drugi ze to ten pierwszy a tak naprawdę sami są takimi samymi ofiarami hejterów którzy żyją po to żeby siać zamęt.