Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17996) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
16 / 13oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Pasy Smart Kid Belt

Re: Pasy Smart Kid Belt

Postautor: mamaKamax » 9 sierpnia 2019, 18:53

WalduS_22 pisze:Moim zdaniem to powinno być zakazane w użyciu.

Czemu? adapterem można wyregulować pasy samochodowe, żeby dostosować je do wzrostu dziecka i można bezpiecznie podróżować z pociechą. Wiadomo, że to nie jest rozwiązanie dla maluchów, ale dla dzieci, które wchodzą w wiek nastoletni. Takie jest moje zdanie na ten temat. Rodzicie starszych dzieci bardzo często przypinają je zwykłymi pasami albo sadzają na podkładkach, które są niebezpieczne, lepiej zaopatrzyć się w smart kid belt w tym wypadku.
mamaKamax

Postautor: karinakwiatkowska » 12 sierpnia 2019, 15:05

mamaKamax pisze:
WalduS_22 pisze:Moim zdaniem to powinno być zakazane w użyciu.

Czemu? adapterem można wyregulować pasy samochodowe, żeby dostosować je do wzrostu dziecka i można bezpiecznie podróżować z pociechą. Wiadomo, że to nie jest rozwiązanie dla maluchów, ale dla dzieci, które wchodzą w wiek nastoletni. Takie jest moje zdanie na ten temat. Rodzicie starszych dzieci bardzo często przypinają je zwykłymi pasami albo sadzają na podkładkach, które są niebezpieczne, lepiej zaopatrzyć się w smart kid belt w tym wypadku.

duzo osób korzysta z takiego rozwiązania, ja też polecam.
karinakwiatkowska

Postautor: helenowa » 31 sierpnia 2019, 01:07

Ja od dłuższego czasu korzystam z tych pasów i nie mam zastrzeżeń. Dobrze się sprawdzają, można nimi bardzo łatwo wyregulować pasy samochodowe. Ogólnie dużo złego na ich temat słyszałam, ale też dużo dobrego.
helenowa

Postautor: rozbawiony » 31 sierpnia 2019, 10:11

Ciekawe ile wam płacą za pozytywne komentarze i za atakowanie negatywnych? :)
rozbawiony

Postautor: Gość » 19 września 2019, 21:23

tuneczka pisze:
zaciekawiony pisze:Nie kupujcie tego produktu. Chyba że chcecie aby podczas wypadku wasze dziecko doznało poważnych uszkodzeń jamy brzusznej...

ale glupoty gadasz !! zanim sie wypowiesz to poczytaj troche i zapoznaj sie z certyfikatami atestami i pozwoleniami

Hahaha czyli ze co bo smart kid ma ECE i jest super? ECE oznacza zgodność wyrobu z obowiązującymi obecnie wymaganiami technicznymi w Europie. Zadna łaska i zadna gwarancja bezpieczenstwa. A gdzie testy Adac czy Plus hm? Szkoda ze nadal wiele ludzi sadzi ze jesli cos jest w sprzedazy to jest to skuteczne, dobre i bezpieczne. Prosty przyklad: poddupniki czyli te podkladki. Tragedia! Wstyd zeby odpowiedzialny rodzic kupowal cos takiego!
Gość

Postautor: anielak » 27 września 2019, 19:53

Ten hejt się nie nudzi? Ale Smart Kid BElt ma bardzo dobre wyniki testów zderzeniowych, no i dziecko stabilnie nim zapięte siedzi w aucie, nie ma nurkowania podczas wypadku. To jest ważne, a czy te wszystkie testy aż tak potrzebne i prawdziwe są? mnie urządzenie przekonało tym bardziej że nie wszystkich stac za porządny fotelik nowy za 1000zł.Pas kosztuje grosze, więc każdy sobie może na niego pozwolić, można wszedzie zabrać ze sobą. Ja tam jestem za
anielak

Postautor: zszokowany » 28 września 2019, 09:26

Czyli jeżeli dobrze rozumiem życie dziecka nie jest dla ciebie warte 1000 zł ? Współczuję dziecku....
zszokowany

Poprzednia

Wróć do Ogólna dyskusja