Dzisiaj jest środa 23 października 2019, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18157) SPORT FORUM FIRMY (5391) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 12oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Augustyniak zwolniony z Górnika! Dziubek nowym tre ... (0)Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)

Dlaczego głosujecie na PiS?

Postautor: Majak2019 » 25 sierpnia 2019, 01:09

Majak2019

Re: Dlaczego głosujecie na PiS?

Postautor: Gość » 25 sierpnia 2019, 21:53

Bo jest trochę lepiej niż wtedy kiedy rządziło PO.
Gość

Postautor: Gość » 25 sierpnia 2019, 22:25

Bo to jest jedna uczciwa partia. Nie zlodzieje. Nie zboczona. Ktora daje ludzia a Nie kradnie do siebie.e
Gość

Maciora daje mleko

Postautor: Wróg pisdzielców. » 26 sierpnia 2019, 11:56

Majak2019 pisze:Dlaczego głosujecie na PiS?

Każdy prosiak będzie szedł do swojej matki maciory za mlekiem.
Takie geny.
Wróg pisdzielców.

Re: Maciora daje mleko

Postautor: Gość » 27 sierpnia 2019, 22:41

Wróg pisdzielców. pisze:

Każdy prosiak będzie szedł do swojej matki maciory za mlekiem.
Takie geny.

Ale prosiak i maciora to rodzina i geny te same, a ludzie i PIS, to po prostu - logiczne myślenie,i odróznienie jak było a jak jest.Nie dawali,a dług rósł.
Gość

Jesteś G Ó W N E M

Postautor: Gość » 27 sierpnia 2019, 23:17

Jesteś G Ó W N E M
Gość

Postautor: DonKiszonka » 18 września 2019, 22:46

Bo wódz im każe. Lepiej jak ktoś za Ciebie myśli, rzuci kromke z pańszcyźnianego stołu, w TV nawija makaron a ****** naród łyka jak karp bułkę. Pokazują Ci to co chcesz widzieć i mówią to, w co chcesz wierzyć. Burzą i napuszczają ludzi na siebie dając wybranym, a innym pokazując środkowy palec mówiąc, że możesz być królikiem i nikt Ci nie zabroni robić dzieci. Poklepują po ramionach tych, co opluwają jadem ich wrogów. Uśmiechają się i mówią czułe słówka, a jednocześnie ciągną w czeluść czarnej d...y.
Ludziom wystarczy dać "chleba i igrzysk" i nic od zarania dziejów się nie zmieniło w tej kwestii, a im głupszy naród, tym łatwiej się nim steruje. Cierpliwości. Zobaczysz, co się stanie, jak z cycuszka dojnej krowy przestanie płynąć mleczko ;)
DonKiszonka

Postautor: Gość » 21 września 2019, 21:51

Bo to jedna uczciwa partia
I z Bogiem i z ludzmi. Partia ktora dba o ludzi . Ktora nie kradnie . Lewica Peda...Psl Po i inni malo nas okradali ,podniesli wiek emerytalny ,posmiertne zmniejszyli
Czy nie bylo stale brak penendzy.
Glosuje na Pis
Gość

Postautor: PIS WALCZY Z MAFIA » 30 września 2019, 16:12

BO PO I PSL ROZPRZEDALI MAJĄTEK. WEŹ KOPALNIA W KLECZEWIE. MOIM ZDANIEM MAZUREK Z HARDKIEM NAROBILI TAM TAK, ŻE EKO-SUROWCE JUŻ UPADŁO A KOPALNIA JEST PRAWIE UPADŁA. STWORZYLI EKO-SUROWCE WYCIAGNELI BAZY ITD OTWORZYLI DOMHAR I NAGLE EKO SUROWCE ZNIKA A DOMHAR SWIETNIE ZARABIA. PREZES HARDEK POWOŁANY NA FUNKCJE W WIEKU 32 LAT ??? 2012 JUŻ NA PRYWATNYM INTERESIE A JESZCZE ZATRUDNIONY W KWB KONIN. I NAGLE ON N SWOIM BIZNESIE TAKIM SAMYM JAK W EKO-SUROWCE A ZONA PRZEZUCONA DO IZBY SKARBOWEJ I DALSZA HISTORIA TO JUŻ DLA CBŚ ;) DLATEGO GŁOSUJE I ZACHECAM DO GŁOSOWANIA NA PIS!! TO JEDYNA SZANSA NA OCALENIE KRAJU PRZED ROZSPRZEDANIEM I LGTB. NIE JESTEM POLITYCZNY ALE MAM ROZUM I DECYDUJE SŁUSZNIE I SPRAWIEDLIWIE.
PIS WALCZY Z MAFIA

Postautor: Gość » 30 września 2019, 21:56

BO
PO i PSL ukradli moje pieniądze z OFE
dlatego dzisiaj moja enwrytura jest o kilka stów niższa
BO
Po i PSl obniżyli zasiłek pogrzebowy z 6000 na 4000
Bo
wprowadzili dziedziczenie długów
Bo
..............
Tego im nigdy nie zapomne.

Głosuje na PiS
Bo
Wiąże z nimi nadzieję na spokojne życie
Gość

Postautor: Gość » 30 września 2019, 22:09

Bo zabrali zasiłki rodzinne,zasiłki opiekuńcze nad osobą niepełnosprawną, podwyźszyli wiek emerytalny bez moźliwości wcześniejszej emerytury, zmusili 6 latki do szkoły,bez moźliwosci wyboru, polikwidowali duze zakłady, przez 8 lat zero podwyźki w budzetówce, itd itd itd itd. DLATEGO GŁOSUJĘ NA PIS.
Gość

Postautor: Gosc l » 1 października 2019, 19:45

Do "Don Kiszonka"Ubliżasz Polakom ,sugerując ,iż nie potrafią samodzielnie myśleć ?!Uważasz ,że jedynym argumentem dla którego glosujemy na PIS to 500+ ? Otóż Szanowny Panie ,argumentów jest wiele chociażby te zawarte w innych postach ,żeby się nie powtarzać.Ja od siebie dorzucę to i owo .Wreszcie znalazł się rząd który zadbał o swoich obywateli i ich dzieci .Jest nadzieja ,że wreszcie Polak z podniesiona głową pójdzie przez Świat.Glosuję na PIS bo dotrzymują obietnic przedwyborczych .Oferują dla każdego coś dobrego ! Również dla tych ,którzy dzieci nie posiadają .Wiele jest jeszcze do zrobienia w naszym kraju i tylko PIS może to zrealizować .Prosze mi wierzyć ,że byłoby o wiele łatwiej gdyby nie tacy jak Pan ,którzy próbują w tym ambitnie przeszkodzić i s/r/a/j/ą we własne gniazdo .
Gosc l

Postautor: Gość » 3 października 2019, 21:54

Nie glosuje na PiS, poniewaz jestem czlowiekiem wyksztalconym, znam sie na polityce i gospodarce :)
Gość

Postautor: Gość » 3 października 2019, 22:59

Gość pisze:Nie glosuje na PiS, poniewaz jestem czlowiekiem wyksztalconym, znam sie na polityce i gospodarce :)

Tylko,ze przeciętnego Kowalskiego polityka i gospodarka nie interesuje,tylko czy otrzymał po raz Pierwszy jakąś pomoc od rządu,czy dzieciom żyje się lepiej i wyjadą, czy musi pracować z laską,czy wcześniej może odejść, po prostu tu i teraz.I zapewniam ze przeciętni Kowalscy też są wykształceni.
Gość

Wróć do Ogólna dyskusja