Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18121) SPORT FORUM FIRMY (5390) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Augustyniak zwolniony z Górnika! Dziubek nowym tre ... (0)Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)

Rejestracja szpital

Rejestracja szpital

Postautor: Wladyslaw+ » 3 września 2019, 13:43

Co sądzicie o rejestratorkach ze szpitala w Starym Koninie?
Za każdym razem jestem tam niemile traktowany. Obsługa jest beznadziejna, a Panie zachowują się wręcz chamsko. Ktoś w końcu powinien się tym zająć! Na szczególną uwagę zasługują Pani Emila i Małgorzata.
Wladyslaw+

Re: Rejestracja szpital

Postautor: Gość » 3 września 2019, 13:56

Wladyslaw+ pisze:Co sądzicie o rejestratorkach ze szpitala w Starym Koninie?
Za każdym razem jestem tam niemile traktowany. Obsługa jest beznadziejna, a Panie zachowują się wręcz chamsko. Ktoś w końcu powinien się tym zająć! Na szczególną uwagę zasługują Pani Emila i Małgorzata.

Hejt dla plotucha.
Gość

Postautor: Aleksy+++ » 3 września 2019, 14:09

Zgadzam się z założycielem tematu.Te Panie z rejestracji to jedna wielka pomyłka.
Aleksy+++

Postautor: Kiki7 » 3 września 2019, 14:29

Potwierdzam.Obsluga jest tam fatalna.
Kiki7

Postautor: Gość » 3 września 2019, 18:19

Gość pisze:
Wladyslaw+ pisze:Co sądzicie o rejestratorkach ze szpitala w Starym Koninie?

Hejt dla plotucha.

Tzn.dla ciebie!!!! W samą 10tke!!!
Gość

Postautor: Basia r » 3 września 2019, 18:55

Zgadzam się z opiniami powyżej. Te Panie z rejestracji nie mają absolutnie żadnej empatii.
Basia r

Wróć do Ogólna dyskusja