Dzisiaj jest piątek 6 grudnia 2019, imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19758) SPORT FORUM FIRMY (5426) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół już po pierwszym wzmocnieniu, nowy klub znal ... (0)Wystawa Tomasz Olszewskiego wprowadza w zimowe kli ... (0)

Barca tylko frajerzy potrafia przegrywac w przewadze

Barca tylko frajerzy potrafia przegrywac w przewadze

Postautor: Gość » 27 kwietnia 2012, 15:30

jestem historykiem futbolu znam historie piłki nożnej od podszewki i irytują mnie zagorzali kibice Barceolny którzy nie znają jej histori Jesli ja się pytam sezonowców co się działo z Barceloną zanim zdobyła pierwszy raz ligę mistrzów żadnej odp nie dostaje. Co to za kibice którzy nie znają tradycji swojego ukochanego klubu. A prawda jest taka ze przez dekady Barcelona zawsze była w Europie wcieniu innych potęg piłkarskich (ajax Inter Notthingam Bayern real Juventus Milan Liverpool) itd . Była tylko od czasu do czasu we własnym kraju i zaliczała epizody w europie. A jeżeli chodzi o Lige mistrzów to Barceolna musi gonić real i milan. Ale tak czy siak do tej pory żadnej drużynie w Europie nie udało się awnasowac do finału ligi mistrzów 3 razy z rzu prócz Juventusu Turyn 1996 1997 1998. Pamietacie może jak Barceolna już w XXI wieku dostawała baty od Juventusu w Lige mistrzów jak odwalała barce i real zarazem mecz po meczu to były czasy
Gość

Re: Barca tylko frajerzy potrafia przegrywac w przewadze

Postautor: aaassdqw2ed » 8 maja 2012, 20:04

ciągnij kiche ****..
aaassdqw2ed

Wróć do Piłka nożna