Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18792) SPORT FORUM FIRMY (5367) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

3 liga ?? co powiecie o seniorach??

3 liga ?? co powiecie o seniorach??

Postautor: qwsdfgvbnm » 11 listopada 2007, 17:44

uuuuu ;l
qwsdfgvbnm

Postautor: kibic » 14 listopada 2007, 16:06

A gdzie jakiekolwiek informacje o nich?
gdzie mozna znalezc wyniki i terminarz sezonu?
Nawet stronka Konin.lm.pl nie wspomina o nich- szkoda.
kibic

Re: 3 liga ?? co powiecie o seniorach??

Postautor: werti » 7 grudnia 2007, 11:16

qwsdfgvbnm pisze:uuuuu ;l

O ja mam tylko jedno zdanie: to co zostało z seniorów to żenada ! Koszykówka konińska robi wiele szumu a w ogóle nie ma wyników. Zobaczcie na reprezentacje Polski !!! nie istnieje bo w ekstraklasie grają sami murzyni. ściagają ich z ameryki by wygrywac w zespołach jest 4 do 5 polaków, więc jak ma wygklądac Polska koszyk.ówka jak takie rzeczy się dzieją. Osobiście wolę kibicowac i oglądać ręczną i nożną. oni mają chociaż jakieś wyniki
werti

Postautor: kkkarol » 8 grudnia 2007, 20:43

Znudziło mi całowanie klamki.
Mam ochote pograc z wami chłopaki i byc moze podniesc troche poziom :).
Zjawie sie po weekendzie tylko powiedzcie mi w jaki dzien i o której godzinie bo was spotkac to tak jak zobaczyc potwora z loch ness :) bez obrazy.

Jak ktos ma to poprosze kontakt do chłopaków bo nie wiem czy tu zagladaja.
Karol 791-391-161

Werti: masz racje to co sie dzieje z koszykówka w Polsce to masakra. Ja nawet nie ogladam zadnych meczy nawet w europie bo to kalectwo koszykówki i rozpacz mnie bierze gdy ktos sie podnieca jakims wójcikiem albo zielinskim :D:D::D:D:D po prostu to sa amatorzy.
Jak patrze na młode pokolenie to niestety ale posuwamy sie nie w ta strone, wyniki w kosza w licemu 18:14 :D:D:D co to kur... jest !! Katastrofa.
kkkarol

Postautor: co_za_typy » 8 grudnia 2007, 23:11

powiem wam tylko że jesteście śmieszni nie lubicie koszykówki to narazie a ty co się chwalisz cały czas kkkkarol jesteś najlepszy tak mogę się założyć że takiej pizd* jak ty nie widziałem jesteś taki cwany to przyjdż na trening albo na mecz isię dowiedz kiedy są treningi ****** i wtedy zagramy i ozbaczymy jaki z ciebie Jordan hehe
co_za_typy

Postautor: kkkarol » 9 grudnia 2007, 15:37

co_za_typy pisze:powiem wam tylko że jesteście śmieszni nie lubicie koszykówki to narazie a ty co się chwalisz cały czas kkkkarol jesteś najlepszy tak mogę się założyć że takiej pizd* jak ty nie widziałem jesteś taki cwany to przyjdż na trening albo na mecz isię dowiedz kiedy są treningi ****** i wtedy zagramy i ozbaczymy jaki z ciebie Jordan hehe

Widzisz ja sie nie wypowiadam na temat poziomu gry w seniorach mimo ze widzialem ich gre, swoj poziom znam i nie zamierzam chodzic ze spuszczona głowa. Ty TYPIE z kolei nigdy nie widziałes mojej gry ale juz wszystko wiesz, zazdroszcze zdolnosci przewidywania- zacznij moze w lotto grac ;)
kkkarol

Postautor: Gość » 9 grudnia 2007, 18:31

@up

Jak narazie to tylko sporo Ciebie na forum, za to brak na treningach...
Gość

Postautor: kkkarol » 9 grudnia 2007, 19:37

Anonymous pisze:@up

Jak narazie to tylko sporo Ciebie na forum, za to brak na treningach...

Bo siedze w domu i zapuszczam korzenie :), spoko juz mam kontakt pojawie sie ;)
kkkarol

Postautor: kkkarol » 12 grudnia 2007, 19:54

śmieszny pisze:czekamy kocie zobaczymy czy jesteś taki mocny w gębie jak w kosza raczej nie bo duzo gadasz a na treningach cię nie ma co z tego że w następnej odowiedzi napiszesz że nie długo sie pojawisz jak naprawdę nie przyjdziesz bo się boisz piz**

Czesc
Gdybyś przeczytał ten watek i watek "zima i koszykówka" wiedziałbys ze nie zalezy mi na graniu w 3 lidze i ostrej rywalizacje zeby zostawić zęby na parkiecie. Szukałem ludzi z którymi mozna pograc dla relaxu ale z tego co słychac to nikt poza seniorami nie klepie piłki w tym miescie :(.
Z perspektywy czasu masz racje jestem wolny bez wyskoku, ze słabą skutecznoscia i pewnie nie pojawie sie na treningu.
kkkarol

Postautor: Gość » 13 grudnia 2007, 13:44

W koninie ludzie graja w koszykówkę, ale raczej nikogo w swoim wieku nie znajdziesz klepiacego pilkę bo nikogo takiego nie ma oprocz seniorów.Duzo osob gra w wieku gimnazjalnym i licealnym, wiec nie wiem czego szukasz :)
Gość

Postautor: Gość » 17 grudnia 2007, 16:16

kkkarol pisze:
śmieszny pisze:czekamy kocie zobaczymy czy jesteś taki mocny w gębie jak w kosza raczej nie bo duzo gadasz a na treningach cię nie ma co z tego że w następnej odowiedzi napiszesz że nie długo sie pojawisz jak naprawdę nie przyjdziesz bo się boisz piz**

Czesc
Gdybyś przeczytał ten watek i watek "zima i koszykówka" wiedziałbys ze nie zalezy mi na graniu w 3 lidze i ostrej rywalizacje zeby zostawić zęby na parkiecie. Szukałem ludzi z którymi mozna pograc dla relaxu ale z tego co słychac to nikt poza seniorami nie klepie piłki w tym miescie :(.
Z perspektywy czasu masz racje jestem wolny bez wyskoku, ze słabą skutecznoscia i pewnie nie pojawie sie na treningu.

Buhahahahahahaha. Wez juz lepiej nic nie pisz...
Smieje sie ze wszystkich, a sam na trening nie chce przyjsc, co za ciul ******. Dziekuje.
Gość

3 liga co powiecie o seniorach

Postautor: ladymybizwin » 12 stycznia 2011, 07:46

ja jechałem Zamkowy po mokrym na toyo r888 i na medii markgum/colway. toyo zachowuje się dużo lepiej, mimo, że ma mniej nacięć, na colwayu przód wyjeżdżał dużo chętniej niż na toyo. a Zawoję po deszczu na Krakowskim jechaliśmy na Fedimie i udało się wykręcić przyzwoity czas, więc polecam tą oponę, oczywiście nie na mega ulewę, ale na przyzwoity deszcz może być. pozdro
ladymybizwin

Wróć do Koszykówka