Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19176) SPORT FORUM FIRMY (5365) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

JAK ZOSTAC TRENEREM KOSZYKÓWKI

JAK ZOSTAC TRENEREM KOSZYKÓWKI

Postautor: fssst » 10 czerwca 2013, 21:33

Juz to pisalem wczesniej, ale taki glupi tytul dałem, nikt by w to nie wszedl pewnie ,wiec robie to jeszcze raz. Jestem z Konina i chcialbym zostac trenerem koszykowki. Ktos ma jakies wskazówki dla mnie ? Cokolwiek, co pomoze mi to osiagnąć?
fssst

Re: JAK ZOSTAC TRENEREM KOSZYKÓWKI

Postautor: kamilkajYf3 » 18 stycznia 2014, 17:02

Z tego, co opowiadał mój trener to, najlepiej jest zacząć od studiów na AWFie, a potem poszukać wolnego wakatu na nauczyciela w-fu w szkole. Jako nauczyciel w-fu będziesz mógł założyć drużynę. Co prawda nie jest to poziom profesjonalny, ale od czegoś trzeba zacząć. No i to będzie dobra rozgrzewka przed trenowaniem dorosłych ludzi.
kamilkajYf3
Nowy

Postautor: kolagennet » 11 września 2015, 09:36

kamilkajYf3 pisze:Z tego, co opowiadał mój trener to, najlepiej jest zacząć od studiów na AWFie, a potem poszukać wolnego wakatu na nauczyciela w-fu w szkole. Jako nauczyciel w-fu będziesz mógł założyć drużynę. Co prawda nie jest to poziom profesjonalny, ale od czegoś trzeba zacząć. No i to będzie dobra rozgrzewka przed trenowaniem dorosłych ludzi.

Zgadzam się. Trzeba zacząć od studiów na AWFie.
kolagennet
Nowy

Postautor: Gość » 10 października 2015, 11:16

Koledzy żadne studia na AWF. Pierwszy krok to kurs instruktora koszykówki, następnie I stopień trenerski itd.
Gość

Wróć do Koszykówka