Dzisiaj jest wtorek 22 czerwca 2021, imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16366) SPORT FORUM FIRMY (5611) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kazimierz Biskupi. Będą szczepić podczas pikniku. ... (7)Nasze sprawy - zapowiedź (3)

mój początek z ćwiczeniem...:)

mój początek z ćwiczeniem...:)

Postautor: ona_atletka (?!) joke ;p » 19 lutego 2007, 22:15

Witam wszystkich. Mam pewien problem. Jestem dziewczyną jestem młoda coś około 15 latek mam...:) Od kilku miesięcy zaczęłam sobie ćwiczyć... Jeżdzę na rowerku stacjonarnym przez jakąś godzinkę, ćwiczę sobie, ćwiczę z hantlami. Ręce i łydki mam wyćwiczone i to nieźle. Tylko problem jest (wielki problem) z brzuchem.... Mam normalny tłuszczyk... Już nie wiem sama jak się tego pozbyć, a chcę jak najbybciej i skutecznie. Jak myślicie czy w moim wieku mogę zacząć brać (już jak będę w niezłej formie czyli za jakieś kilka miesięcy) czy mogę zacząć brać jakieś koksy? Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam
ona_atletka (?!) joke ;p

Postautor: Gość » 20 lutego 2007, 20:28

koksy i to jeszcze na tłuszczyk w wieku 15 lat....... weź dziewczyno lepiej stuknij się mocno w łeb!
Gość

Postautor: ...33 » 21 lutego 2007, 19:31

czys ty kobieto upadla na łep.... wez wogole pomysl co to mozna znaczyc dla Ciebie za kilkanascie lat.... a jezeli chodzi o brzuszek to poprostu jak najwiecej cwiczen zwiazanych z tym wlasnie miesniem.... masz internet mozesz duzo tego znalezc.. albo poprostu cwicz sama to co dla Ciebie bedzie najbardziej wygodne...
...33

Postautor: INEED$ » 8 marca 2007, 23:00

www.forum.suplementy.pl - dla autorki tematu dzial fitness i odzywianie, zapraszam!
INEED$

Re: mój początek z ćwiczeniem...:)

Postautor: Yiori » 24 marca 2021, 22:52

Polecam orme, nie wiem czy ktoś słyszał ale przyznam że dodaje np mi kopa, kupiłem to bo lubię testować suplementy ćwiczę świadome sny, jogę itp systematycznie brałem i zauważyłem że przyrost masy mięśniowej jest o wiele szybszy i spalanie tłuszczu warto poczytać choć nie piszą tu nic na ten temat http://ormus-online.pl
Yiori

Re: mój początek z ćwiczeniem...:)

Postautor: maykaa » 27 maja 2021, 16:19

Mój własny pierwszy sprzęt do ćwiczeń to https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Hantle-967.html. Ale z czasem moja domowa siłownia powiększyła się o kilka innych sprzętów. W sumie zmusiła mnie do tego pandemia, bo nie chciałam przerywać treningów. I opłaciło się, teraz ćwiczę w każdej wolnej chwili, kiedy tylko mam ochotę. Bez wychodzenia z domu.
maykaa

Wróć do Inne