Dzisiaj jest wtorek 22 czerwca 2021, imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16384) SPORT FORUM FIRMY (5611) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kazimierz Biskupi. Będą szczepić podczas pikniku. ... (7)Nasze sprawy - zapowiedź (3)

Paintball w koninie

Paintball w koninie

Postautor: Gość » 10 sierpnia 2009, 20:02

witam, czy ktos wie gdzie i czy w koninie mozna pograc w paintball ? mam kilku chetnych ale pod poznan jechac to nie za bardzo. moze ktos z was chcesz zagrac? poradzcie cos. chetny na strzelanie
Gość

Postautor: Wrota » 10 sierpnia 2009, 20:41

w samym Koninie to nie zagrasz :P chociaż sam z chęcią postrzelałbym się w stylu miejskich starć rodem z Black Hawk Down. No ale jeśli chodzi o firmy z Konina to jest co najmniej jedna, grałem z nimi już 4 razy i jestem bardzo zadowolony. Gra się w lasach pod Koninem, słyszałem, że nawet ostatnio powstało ich własne pole do gry, ale tam jeszcze nie grałem. wejdź na stronkę: echo. net. pl albo zadzwoń do głównego koordynatora tego całego przedsięwzięcia - 516041096
Wrota

Postautor: gosc » 24 sierpnia 2009, 16:55

Jeszcze na trasie Konin-Turek możesz zagrać w Paintball. W Tuliszkowie - 693 181 025. Naprawdę tanio tam jest.
gosc

Postautor: gracz » 30 sierpnia 2009, 00:17

tak tanio jak u Chmielewskich nie zagrasz nigdzie :)))) Echo czolem !!
gracz

gdzie grać

Postautor: gość 1`1 » 30 sierpnia 2009, 09:07

koledzy koleżanki w tuliszkowie możecie zagrać świetny teren nigdzie takiego nie znajdziecie teren leśny ale jaki wypas góry doły nasypy wydmy po prostu wypas z kolegami tam grywamy w weekendy cena idealna oto nr tel 693181025 warto zadzwonić
gość 1`1

Postautor: paintball player » 5 września 2009, 21:44

zanim zagracie gdzie kolwiek sprawdzcie ceny , z echo zawsze jest jakas promocja lub znizka dla stalyuch klentow, poza tym maja pole i las do gry a to duzy plus
paintball player

Postautor: Gość » 4 kwietnia 2010, 10:38

siemak
od jesieni dziala w paintballu mam 10 markerów tipman 98 jak cos to zapraszam dodatkowo jest zawsze ze mną okolo 10 ludzi ze swoim sprzetem wic jest calkiem ciekawie bo gra sie po 8-10 w druzynie , miejsc jest kilka takze kazdy znajdzie cos dla siebie
gg 6242000 tel 728 235 510 pozdro
Gość

Nowe pole woodball oraz speedball okolice konina

Postautor: Gość » 9 maja 2010, 21:52

Witam wszystkich bardzo serdecznie juz niedługo powstanie nowe komercyjne pole woodball oraz speedball w okolicach Konina, ktorego włascicielem bedzie osoba prywatna a nie jak do tej pory duze firmy eventowe.Pole speedballowe bedzie mialo 30 przeszkód a wymiary 30mX50m natomiast pole woodballowe bedzie znajdowało sie zaraz przy płynacej rzeczce na ktorym jest duza ilość drzew zaznaczam lisciastych typu topole ktore sa mniej uciazliwe podczas walki a takze wiele innych ciekawie usytuowanych fortyfikacji.
ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKICH FANATYKOW ZWARIOWANEJ
ZABAWY A SZCZEGOLNIE POLECAM SPEEDBALL.
OTWARCIE JUZ NIE DŁUGO ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
jezeli masz ochote pobawic sie w swietnych warunkach za mega konkurencyjne ceny zadzwon i dowiedz sie kiedy otwieramy pozdro!!!!!
Let THE BALLs BE WITH YOU
:) Kontakt: 601906002
Gość

Postautor: x » 28 maja 2010, 13:35

tak tak pełno osób prywatnych już ma paintball w koninie
x

Postautor: gosc » 21 lutego 2011, 15:11

Witam
Czy to nowe pole jest juz czynne? jak tak to gdzie się mieści i jak z cenami i ile markerów?
gosc

Postautor: DamianGG » 9 marca 2011, 22:15

Firma brygada z konina też ma ciekawa oferte.
I napewno taniej niz w echo.
Swietne miejsce maja.
DamianGG

paintball

Postautor: uki » 21 marca 2011, 21:41

szukam chetnych na spotkanie zeby postrzelac nie wiem jeszcze gdzie mozna dajcie jakies propozycje
uki

Postautor: Gość » 9 kwietnia 2011, 22:46

"...Z pamiętnika Paintballowca: Skończyła mi się amunicja... biorę pędzel i ruszam do walki wręcz..."
Gość

paintball

Postautor: kamilooo » 20 maja 2011, 16:22

teraz niedawno otworzyli w Sławsku paintball SEKTOR X ;)
kamilooo

PAINTBALL

Postautor: Gość » 22 maja 2011, 21:42

WITAM!
Ja również jestem chętny aby dołączyć do jakieś ekipy paintballowej, która dość regularnie jeździ na malowanie. Posiadam swój sprzęt, więc czekam na kontakt gg 2841317
Gość

Następna

Wróć do Inne