Dzisiaj jest wtorek 22 czerwca 2021, imieniny: Pauliny, Flawiusza, Agenora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16408) SPORT FORUM FIRMY (5611) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kazimierz Biskupi. Będą szczepić podczas pikniku. ... (3)Nasze sprawy - zapowiedź (3)

prezent - sportowo ekstremalny :P

prezent - sportowo ekstremalny :P

Postautor: majaxxx » 16 kwietnia 2015, 12:04

Siema wszystkim :) Mój chłopak jest fanem sportów ekstremalnych. Jest to dokladnie taka sfera w życiu od której ja trzymam się z daleka :D Niemniej on będzie miał urodziny za niecałe 2 tygodnie i chcę przygotować dla niego jakąś niespodziankę z tym związaną, żeby się naprawdę ucieszył... Do tej pory na widok perfum, krawatów czy Tshirtów robił zadowoloną minę, ale... Chcę żeby się szczerze ucieszyl. Polecicie coś?
majaxxx

Re: prezent - sportowo ekstremalny :P

Postautor: korekkapek » 31 lipca 2015, 21:20

do biegania zegarek albo kamerke sportową albo tempometr na avans.pl w dziale sport jest pełno gadżetów
korekkapek

Postautor: katrim » 29 grudnia 2015, 16:53

Polecam kitesurfing. W Chalupach sie mozna wyszalec, jest plytka woda i duzo przestrzeni, mozna swobodnie ruszac latawcem, nie to co np.w Rewie. W Rewie warunki sa ok, ale czesto po lewej, bezpiecznej stronie cypla sa duze fale, a po prawej stronie jest plytko, nie ma fal, ale za to jak przyjdzie szkwal, to mozna odplynac niebezpiecznie daleko od brzegu. Troche sie na tym znam bo moj facet plywa :P
katrim
Nowy

Postautor: hubert c » 30 grudnia 2015, 15:04

ja dostałem nowe buty do biegania takie jak chciałem, upatrzyłem sobie buty z New Balance, od nowego roku zaczynam trochę innego rodzaju trening biegowy, bardziej intenstywny, urozmaicony i wymagający dlatego chciałem mieć troche mocniejsze buty i lepsza amortyzację, a tylko NB spełnia moję oczekiwania
hubert c

Postautor: Ptyś » 2 lutego 2021, 12:28

Jeśli jest fanem sportów ekstremalnych, to polecam Vouchery na GoldenGift. Na pewno sprawisz mu ogromną frajdę, kiedy podarujesz mu właśnie taki prezent.

https://goldengift.pl/1416-monster-truck
Ptyś

Wróć do Inne