Dzisiaj jest niedziela 17 listopada 2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19242) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 9oC
Jutropogoda
10 / 9oC
Pojutrzepogoda
10 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wypadek przy dworcu PKP. Mężczyzna wpadł po ... (1)Medyk przegrał kluczowy mecz. Do Górnika traci osi ... (0)

ŚLUB i WESELE

ŚLUB i WESELE

Postautor: zainteresowany » 20 listopada 2006, 18:40

Proponuje nowy dzial SLUB I WESELE, temat wazny, odszukanie w calym ogromie tematow wlasnie tej kwestii jest zbyt czasochlonne, a pytan jest wiele.
zainteresowany

ślub i wesele

Postautor: Gość » 4 listopada 2007, 13:21

taki dział na pewno cieszyłby się dużą popularnością!!!
Gość

Sale weselne

Postautor: Marek_30 » 3 lutego 2010, 10:56

Znacie jakies tanie sale weselne w Koninie i okolicach ?
Marek_30

TadeK

Postautor: Gość » 3 lutego 2010, 15:01

Energetyk,KdK,....
Gość

Postautor: Gość » 29 marca 2010, 18:20

czemu forum weselne nie dziala?
Gość

Re: ŚLUB i WESELE

Postautor: Sylwiaaaaa » 24 czerwca 2014, 20:50

Organizacja wesela oraz dekoracje ślubne - tego brakuje na portalu.jes na etapie organizacji własnego slubu i czuję się trochę zagubiona w stronach któe znajduje na google.
Znacie jakieś forum slubne godne polecenia lub organizatora wesel który doradzi jak to wielkie przedsięwzięcie zorganizować.
Pozdrawiam i dziękuję z góry.
Sylwiaaaaa

Postautor: Marianna33 » 13 października 2014, 13:19

Ja miałam wesele w ośrodku Verano, który zresztą bardzo polecam. Sala weselna mieści się nad jeziorem, jedzenie smaczne, miejsca do tańczenia wystarczająco, nocleg dla gości również jest, same plusy :)
Marianna33

Postautor: dafi54 » 12 marca 2016, 22:54

a gdzie jest komplet z Rozwodem ??
dafi54

Postautor: Natalyana » 14 marca 2016, 13:33

Cześć dziewczyny,
Podpisała umowę w salonie Elizabeth w Koninie.Jednak rozważam odstapie nie od umowy,jednak wówczas wpłacony zadatek przepada.Pani zapeoponowala,żebym znalazła osobę,która chce kupić suknie w tym salonie w najbliższym czasie i wówczas zadatek nie przepadnie,a my się jakoś dogadamy;)może któraś wesprze w potrzebie:)?
Natalyana

Postautor: Anitkaaf » 30 listopada 2016, 22:25

Ja mogę polecić Hotel w Jordanowie pod Płockiem. Bardzo mi sie podobało na weselu znajomych. Poza standardami, po prostu fenomenalny ogród.
Anitkaaf
Nowy

Postautor: TOMUŚ » 4 lutego 2017, 23:12

warto pomyśleć o dzieciach podczas wesela, ja polecam bo u nas była animatorka która zajeła się doskonale dziećmi, super zabawa dla wszystkich, koszt niewielki w stosunku do tylu atrakcji i można dogadać się żeby została na noc z dziećmi a rodzice bawili się z nami do białego rana. Dużo niespodzianek,pomagała przy stole dzieciecym naprawde dzieci były zachwycone i my też:) 503972275 to numer do tej Pani z chęcią będziemy ją polecać.
TOMUŚ

Postautor: Monikkaa » 19 lipca 2017, 11:33

Ja mogę polecić Karczmę Biesiadna (http://www.karczma.turek.pl/). byłam tam na weselu i było spoko. Jedzenie dobre i ładnie podane. Do tego maja ładną i przestronna salę. Obsługa tez jest w porządku. Podobał mi się ich ogród można było wyjść i trochę odpocząć czy z kimś porozmawiać na spokojnie
Monikkaa

Postautor: Danielaxx » 21 lipca 2017, 15:21

Tu kilka ciekawych pomysłów prezentów ślubnych: http://www.slubwbialej.pl/rozrywka/4-pomysly-oryginalne-prezenty-slub/. Myślę, że spersonalizowane czekoladki jako dodatek do koperty to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Na pewno to oryginalne rozwiązanie.
Danielaxx

Postautor: gienkarosa » 9 listopada 2017, 13:28

Jakie ceny za osobę? Pomagam teraz w organizacji i szukam jakiejś dobrej oferty na więcej gości, bo rodzina pana młodego jest dosyć spora i z daleka.
Biorę pod uwagę salę weselną w górach, ładna okolica i są tam miejsca noclegowe www.wesele-w-gorach.pl Robiliście kiedyś wesele w odleglejszej miejscowości?
gienkarosa
Nowy

Wróć do Propozycje nowych działów, itd.