Dzisiaj jest czwartek 13 maja 2021, imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16483) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 13oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Kibice już w weekend wrócą na t ... (0)Paprotnia. Mieszkańcy nadal będą zabiegać o sygnal ... (1)

Naklejki dekoracyjne na ścianę

Naklejki dekoracyjne na ścianę

Postautor: Anetka22 » 2 lutego 2010, 14:33

Witam!
Ostatnio spotkałam się z tematem naklejek dekoracyjnych na ścianę czy wiecie może, gdzie takie cudo można zrobić, kupić w Koninie? Ale uprzedzam, że nie chodzi mi o szablony do malowania na ścianę to się nie sprawdziło w moim przypadku. Z góry dziękuję za wszelkie porady i propozycje.
Anetka22

Naklejki

Postautor: Jacol » 2 lutego 2010, 16:43

Zdaje się, że na Przemysłowej w Pawilonie Rondo, nad Przeglądem Konińskim coś takiego robią, możesz tam się przejść i zapytać.
Jacol

Naklejki

Postautor: Maciej_30 » 24 lutego 2010, 12:21

zgadza się mają tam fajne naklejki mozna je obejrzeć na ich stronie internetowej dekoracyjnie pl
Maciej_30

Re: Naklejki

Postautor: Gość » 28 lutego 2010, 15:25

Jest full różnych sklepów z naklejkami ale z Konina to faktycznie chyba tylko dekoracyjnie pl
Gość

Postautor: Gość » 3 marca 2010, 16:17

ja polecam na allegro jest mnostwo naklejek i to za male pieniazki bo ja ostatnio np kupywalam do pokoiku dzieciecego zwierzatka kwiatki i motylko gdzies 20cm i za kazda 1 zl.
Gość

Postautor: Gość » 26 października 2010, 14:38

Ja również polecam sklep dekoracyjnie.pl.. Jedyny w Koninie i fajne wzory mają..
Gość

Naklejski ścienne

Postautor: zdrawko » 30 marca 2011, 18:13

Gdzie można kupić naklejki na ściane pokoju dziecięcego?
zdrawko

NAKLEJKI NA ŚCIANĘ

Postautor: patiii92 » 15 listopada 2011, 14:49

witam, jesli chodzi o naklejki to naprawde super pomysl, szablony roznia sie od naklejek pod wieloma wzgledami, naklejki wygladaja jakby bylo cos namalowane na scianie, a nie przyklejone. Mozna je naklejac nie tylko na sciany, ale tez na kafelki, okna, podlogi, itd. Sa bardzo trwałe i daja niesamowity efekt. A przyklejanie to sama zabawa;) sa sprzedawane w internecie na allegro, ale rowniez w salonie na Piotrkowskiej 35 w Lodzi. Pelno wzorow z roznych dziedzin i kolory do wyboru. Bylam i naprawde warto, polecam:) pozdrawiam
patiii92

Re: Naklejki dekoracyjne na ścianę

Postautor: Despero » 21 lutego 2015, 18:03

Wiesz co myślę że najlepiej przez internet. Najprędzej znajdziesz. To co jakiś remoncik czy tylko dodajesz detale? Jak robisz remont to możesz sobie skorzystać z opcji wirtualnego domu. Bardzo fajne narzędzie w takiej sytuacji.
Despero

Postautor: tyga33 » 13 sierpnia 2015, 12:28

Można spróbować coś wyszukać na stronie StrefaObrazow.pl. Akurat w tym sklepie mają naprawdę imponującą ilość obrazów do wyboru. Różne rozmiary, różne wersje kolorystyczne, w tym bardzo duży wybór światowej sławy reprodukcji.
tyga33

Postautor: radoski » 10 lipca 2017, 10:51

Proszę tutaj - https://tapetuj.pl/category/naklejki-scienne
A naklejkami można naprawdę mocno odmienić pomieszczenie i będzie ono wyglądało niesamowicie atrakcyjnie.
Kwestia dopasowania fajnych rozwiązań pod względem kolorystycznym, kwestia spójności pomieszczenia.
I tyle.
radoski

Postautor: iga S » 18 lipca 2017, 07:35

Wydaje mi się, że teraz naklejki są bardziej popularne od tapet i fototapet, ale nic dziwnego to naprawdę świetne i tanie rozwiązanie. sama zresztą zastosowałam je w pkoju naszych chłopców i wyszło bardzo ładnie. Ja znalazłam sporo fajnych na jagodowykot.pl i przyznam, że są nawet taniej niż w innych sklepach, a jest tam z czego wybierać. Warto też zerknąć na ich bloga cała masa fantastycznych podpowiedzi jak urządzić pokój dziecka za niewielkie pieniądze.
iga S

Postautor: bobo83l » 7 maja 2018, 21:18

Polecam fajny sklep z naklejkami na ścianę dla dzieci https://goo.gl/a8mWQ4
bobo83l

Postautor: anitaI » 4 września 2018, 09:37

Poszukuję właśnie fajnych naklejek i w ogóle rzeczy do pokoju córki. Zerknęłam już na kilka waszych propozycji i bardzo zaciekawiła mnie ta oferta z jagodowegokota. Tam naprawdę są świetne rzeczy, muszę bliżej sie im przyjrzeć. Kto wie może i ja zostane ich klientką, te lampy i meble zwróciły tez moją uwagę.
anitaI

Wróć do Propozycje nowych działów, itd.