Dzisiaj jest środa 13 listopada 2019, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19143) SPORT FORUM FIRMY (5411) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 7oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Hejosz przechodzi na zawodowstwo. Celuje w mistrzo ... (0)Premier przyjął rezygnację wojewody Zbigniewa Hoff ... (0)

ZDROWIE

ZDROWIE

Postautor: Arwena » 5 sierpnia 2010, 15:52

proponuję dział ZDROWIE
Arwena

Re: ZDROWIE

Postautor: Kpiotrek » 9 kwietnia 2015, 04:03

Również uważam, że taki dział się przyda, bo obecnie dbanie o zdrowie jest modne.
Piotrek
Kpiotrek
Nowy

Postautor: urszula58 » 9 sierpnia 2015, 11:30

Zmiana klimatu, piesze wędrówki np po górach. Ja jak tylko mogę to jadę do Nowego Sącza. Nic mi tak dobrze nie robi jak zdobywanie górskich szlaków, zwiedzanie i oddychanie świeżym powietrzem. A jak mi się nie chce gotować to idę do restauracji Mekong, na wyśmienitą rybkę.
urszula58

Postautor: Janusz91 » 26 października 2015, 11:05

No właśnie dziwię się że jeszcze nie powstał taki dział przecież wiele osób ma problemy ze zdrowiem i pierwsze czego szuka to pomocy na forach. Ja miałem tak sobie gdy moje dziecko chorowało na zapalenie zatok. Na jednym z forum medycznym znalazłem link do http://leczzatoki.pl/bzz_definicja.php który pomógł mi bliżej zapoznać się z tym tematem.
Janusz91
Początkujący

Postautor: Tte » 29 grudnia 2018, 11:55

Popieram powstanie tego działu
Tte

Wróć do Propozycje nowych działów, itd.