Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19182) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
10 / 8oC
Pojutrzepogoda
13 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. 49-letni mężczyzna zginął podczas wycink ... (0)Dla utalentowanych plastycznie!

Czy montować w domu kinkiety?

Czy montować w domu kinkiety?

Postautor: lindalinda » 13 listopada 2014, 02:50

Czy montowanie kinkietów przy istniejącym już górnym oświetleniu, to za wiele? Moi znajomi mają zdania podzielone. Jedni uważają, że nie zaszkodzi urozmaicić oświetlenia i w zależności od potrzeb go używać. Inni natomiast mówią mi, że to zbytek i ekstrawagancja. To drugie to oczywiście mówi moja mama i teściowa. A ja mam jednak chęć by zamontować jakieś takie dyskretne kinkieciki w pokoju. Najlepiej jednak takie, które nie rzucałyby się w oczy i nie drażniły starszyzny rodziny. Możecie coś w tym temacie podpowiedzieć?
lindalinda
Nowy

Re: Czy montować w domu kinkiety?

Postautor: bekos » 28 października 2015, 14:54

Ile to daje światła? Bo raczej nie wygląda na to, żeby to było w stanie np. samodzielnie oświetlić całe pomieszczenie. Może samą twarz przy lustrze, ale nie sądzę, aby mogło to pełnić funkcję alternatywnego oświetlenia. Mylę się?
bekos

Postautor: brokszan » 29 października 2015, 14:55

Zależy jaką tam dasz żarówkę. A jakie są tutaj ograniczenia to musisz zobaczyć przy opisie samej lampy.
brokszan

Postautor: ilonakaminska80 » 11 sierpnia 2017, 10:00

Jakoś mnie to nie przekonuje... wygląda to już bardzo staromodnie... nie na czasie ;)
ilonakaminska80
Nowy

Postautor: donata r » 11 października 2017, 13:45

No co ty opowiadasz, że kinkiety są jakieś staromodna. Zajrzyj sobie do jagodowegokota, a przekonasz się, ze są bardzo nowoczesne. Sami się niedawno na nie zdecydowaliśmy i bardzo dobrze, efekt jest rewelacyjny, a to, że jest kolejne światło w domu to co z tego, ale zyskałam za to ekstra dekorację i w pewnym stopniu udało się nam w ten sposób jakby odświeżyć pomieszczenia.
donata r

Wróć do Propozycje nowych działów, itd.