Dzisiaj jest środa 13 listopada 2019, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19061) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 7oC
Jutropogoda
8 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nowe formy ewangelizacji w Koninie. Ławeczka spotk ... (1)Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania au ... (1)

Dopasowywanie kolorów aranżacji

Dopasowywanie kolorów aranżacji

Postautor: bekos » 6 czerwca 2017, 13:39

Skąd czerpiecie inspiracje na temat kolorów ścian oraz ogólnie aranżacji? Jakieś trendy kolorystyczne? Kompletnie nie jestem w tej kwestii obeznana, a na dekoratora wnętrz nie mogę sobie pozwolić.
bekos

Re: Dopasowywanie kolorów aranżacji

Postautor: EkspertDekoral » 6 czerwca 2017, 15:56

Witaj.
Istnieje wiele źródeł inspiracji między innymi czasopisma branżowe, strony internetowe o tematyce dekoratorskiej, poradniki wideo. Ze swojej strony gorąco polecam świeżą publikację o nawie Dekoral Look Book 2017, w której znajdziesz przykładowe aranżacje oraz najnowsze trendy wnętrzarskie: http://www.dekoral.pl/porady-i-inspiracje/inspiracje/dekoral-look-book-2017. Sprawdź także pozostałe artykuły z działu Porady i Inspiracje – może odnajdziesz tam coś co Cię zainspiruje.
Pozdrawiam serdecznie,
Ekspert Dekoral
EkspertDekoral

Re: Dopasowywanie kolorów aranżacji

Postautor: lilkaZ » 25 czerwca 2017, 17:23

Zazwyczaj znajdujemy ciekawe pomysły w sieci, i tak też było w przypadku pokoju dla syna. Fakt trochę nam to zajęło, ale opłaciło się poszukać. Trafiłam na bardzo ciekawy artykuł na blogu Jagodowego Kota i teraz jesteśmy już na ukończeniu urządzania, a bedzie w stylu marynistycznym, oj ciekawie to wygląda. Zresztą możecie sami sobie zerknąć jakie oni mają genialne pomysły, a dobrze bo praktycznie wszystko można odrazy u nich sobie zamówić. Przynajmniej człowiek nie traci czasu i nerwów na szukanie po różnych sklepach.
lilkaZ

Wróć do Propozycje nowych działów, itd.