Dzisiaj jest sobota 8 maja 2021, imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17192) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 4oC
Jutropogoda
12 / 11oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Kwiaty i znicze w 76 rocznicę zakończenia I ... (3)Konin. Taneczną sesją promują adopcję bezdomnych z ... (12)

Zaiegi

Zaiegi

Postautor: ikkk » 1 lutego 2021, 16:08

Znacie jakąś dobrą ofertę jeśli chodzi o zabiegi, które można wykonać jeśli chodzi o poprawę wyglądu, kolorytu skóry. Niestety wyraźnie niedoskonałości się już u mnie pojawiły i szukam jeszcze jakieś drogi, dzięki której będzie się można delikatnie odmłodzić. Jak macie na to jakiś pomysł to dajcie znać. Chętnie skorzystam z podpowiedzi. Ogólnie mieszkam w okolicach Gubina więc gdzieś tam okolice Zielonej Góry na zabieg byłyby dla mnie najlepsze.
ikkk

Re: Zaiegi

Postautor: cccxc » 2 lutego 2021, 13:01

Pewnie jeśli chodzi o zabiegi wygładzające to dostaniesz sporo propozycji, w sieci tych ofert nie brakuje. Sama wiem jak szukałam, że jest tego dużo, ale wybrać coś sensownego nie będzie prosto. Ostatecznie dopiero jak trafiłam do Derma Clinic (http://www.ebolf.pl) to ktoś się mną profesjonalnie zajął i zaproponował konkretne rozwiązania jeśli chodzi o cerę i jej pielęgnacje. Tak więc trzeba faktycznie być pewnym, że daną sprawą będzie się zajmował ktoś kto będzie do tego dobrze przygotowany.
cccxc

Wróć do Propozycje nowych działów, itd.