Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19498) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 16oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Szukam dobrego optyka w Krakowie

Szukam dobrego optyka w Krakowie

Postautor: mkkkk » 10 kwietnia 2019, 15:31

Cześć, witajcie ;-) Szukam dobrego optyka w Krakowie, macie jakieś sprawdzone godne polecenia miejsca z ciekawymi oprawkami za rozsądną cenę? Generalnie rzecz ujmując to szukam pierwszych okularów dla siebie, zauważyłam że gorzej widzę podczas czytania, obraz mi się rozmazuje. Także interesuje mnie kompleksowa obsługa – badania + dobór soczewki + oprawka. Ktoś coś?!
mkkkk

Re: Szukam dobrego optyka w Krakowie

Postautor: ccccxx » 12 kwietnia 2019, 09:38

Od jakiegoś czasu mam oprawki od Mykita i bardzo mi się podobają, dobrze się w nich czuję, świetnie wyglądam, nic nie uwiera, okularów zupełnie się nie czuje na nosie. Coś takiego sprzedali mi w Oko Design na Krowoderskiej . Mogę ich polecić, mają oprawki z duszą, z klasą, czegoś takiego brakowało mi w innych salonach.
ccccxx

Postautor: lutka » 20 lipca 2019, 19:04

Badania robiłam w salonie optycznym Optilant przy ul. Mazowieckiej i tam też mi dobrali soczewki z oprawkami. Mają dużo modnych oprawek, z pewnością nie jest to salon z sieciowymi, nudnymi wzorami. Tu masz linka z namiarami https://optiland.pl/badanie-wzroku
lutka
Nowy

Postautor: emerka » 22 lipca 2019, 07:57

Nie trzeba mieć skierowania? Jakie okulary wybraliście do komputera?
emerka

Wróć do Czat - kawiarenka