Dzisiaj jest sobota 23 listopada 2019, imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19724) SPORT FORUM FIRMY (5418) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
3 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Areszt dla kolejnego zatrzymanego za udział ... (5)Tyle samo pieniędzy na dotacje dla klubów. Jest pr ... (0)

Oprawki

Oprawki

Postautor: xxaa » 18 października 2019, 10:14

Chciałem wymienić swoje oprawki na nowe, jestem już po badaniu, mam konkretne szkła do zrobienia i tak się zastanawiam, gdzie w Krakowie można się wybrać do jakiegoś sensownego optyka, gdzie będzie można trafić ładne oprawki w dobrej cenie a jednocześnie mieć pewność, że szkła też będą profesjonalnie wykonane. Jeśli macie swoje sprawdzone miejsca to dajcie namiary.
xxaa

Re: Oprawki

Postautor: atttt » 22 października 2019, 08:44

Sprawdź jaką mają ofertę u Primusa, na stronie też znajdziesz propozycje https://optykprimus.business.site/. Sprzedają zróżnicowane oprawki więc w zależności od oczekiwań coś sensownego będziesz w stanie dla siebie wybrać. Zobacz jak wygląda oferta u nich myślę, że coś interesującego będziesz w stanie dla siebie wybrać.
atttt

Wróć do Czat - kawiarenka