Dzisiaj jest czwartek 9 kwietnia 2020, imieniny: Mai, Dymitra, Dobrosławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17070) SPORT FORUM FIRMY (5477) PRACA (20) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 5oC
Jutropogoda
11 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Firma IT

Firma IT

Postautor: cxcx » 26 marca 2020, 15:12

Potrzebuje dobrej firmy zajmującej się branżą IT, która będzie w stanie zorganizować dla mnie firmową sieć. Ogólnie chodzi nam o stworzenie jednolitych rozwiązań dla wszystkich pracowników, a jednocześnie o to, by ogarnąć dla firmy konkretnie strony internetowe, tak by lepiej trafiać do klientów, a także by była szansa na to, by jakość tą komunikację z klientami również wprowadzić na wyższy poziom.
cxcx

Re: Firma IT

Postautor: lucas3333_old » 27 marca 2020, 08:23

U mnie w firmie tez zastanawialiśmy się nad tym czy zatrudniać kogoś z zewnątrz czy tworzyć cały dział specjalny do obsługi IT, ale ostatecznie skorzystaliśmy z oferty https://www.itomega.pl i wykorzystujemy outsourcing w ramach obsługi IT, myślę że to taka najlepsza opcja, którą można było wybrać. Jak szukasz takich propozycji dla siebie to staraj się zerknąć właśnie do oferty IT Omega.
lucas3333_old

Wróć do Czat - kawiarenka