Dzisiaj jest czwartek 13 maja 2021, imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16694) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 13oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Kibice już w weekend wrócą na t ... (0)Paprotnia. Mieszkańcy nadal będą zabiegać o sygnal ... (1)

Sukienka wizytowa

Re: Sukienka wizytowa

Postautor: Katarzyna55 » 21 listopada 2016, 15:15

Duży wybór sukienek na każdą okazję znajdziesz w sklepie online.
http://www.bieliznasklepok.pl/
Katarzyna55

Postautor: ciapek111 » 23 listopada 2016, 09:57

Ja na Mosquito często kupują sukienki. Mają tam również bardziej oficjalne wersje.
ciapek111
Zaawansowany

Postautor: luneta » 7 grudnia 2016, 09:10

Też tam kiedyś kupiłam na wesele. Mają bardzo kobiece te sukieneczki.
luneta
Średniozaawansowany

Postautor: ciapek111 » 7 grudnia 2016, 09:53

To prawda, są prześliczne. Choć ja akurat teraz sukienki szmizjerki poszukuję przykładowo na Domodi - tak właściwie to dzięki temu portalowi odkryłam markę Mosquito. Znacie go? Korzystacie?
ciapek111
Zaawansowany

Postautor: iwona7 » 10 grudnia 2016, 02:52

Tutaj https://soitalian.pl w sklepie internetowym SO ITALIAN Boutique mają rewelacyjny wybór pięknych sukienek. Ich jakość jest świetna, a cena atrakcyjna. Można tam również zamówić piękne bluzki i spódniczki. Kolekcje są projektowane i szyte głównie we Włoszech. Oczywiście oferują również doskonałej jakości odzież polskich producentów.
iwona7

Postautor: ciapek111 » 12 grudnia 2016, 10:30

Nie znam tego sklepu. Czy można go znaleźć na Domodi?
ciapek111
Zaawansowany

Postautor: luneta » 12 grudnia 2016, 12:44

W sumie to szukam teraz czegoś na Wigilię. No i na sylwester.
luneta
Średniozaawansowany

Postautor: Melisandr » 4 lutego 2019, 17:02

Szukając sukienki wizytowej na wyjątkową okazję trafiłam na pewien sklep w Krakowie. Posiadają tam piękne suknie o jakich kobieta może zamarzyć. Idealne na oficjalne przyjęcia są sukienki koktajlowe taka jak ta: Obrazek
Melisandr

Postautor: senkie » 21 września 2020, 07:58

Łapcie namiary - merg.pl/product-pol-130231-CINDY-Plisowana-sukienka-z-dekoltem-i-dlugim-rekawkiem-CHABER.html
Myślę, że idealna na takie okazje. Jest w niej wszystko, co może być potrzebne. Nasz styl, nasz klimat, odpowiada mi.
Ale to kwestia dopasowania rozwiązań. Jak dla mnie - to jest opcja pierwsza klasa.
senkie

Postautor: kekte » 21 października 2020, 08:01

Wydaje mi się, że jest uniwersalna i powinna większości kobiet pasować.
Zdecydowanie mój klimat. Nie jest bardzo wymagająca pod względem figury ;-)

Obrazek

Więcej fotek: https://www.merg.pl/product-pol-130931-DOROTA-Plisowana-sukienka-z-krotkim-rekawkiem-kolor-MORSKI.html
kekte

Postautor: demots » 9 listopada 2020, 09:00

Myślę, że jest w porządku - merg.pl/product-pol-124693-CINDY-Plisowana-sukienka-z-dekoltem-i-dlugim-rekawkiem-BRZOSKWINIA.html
Robi dużą różnicę pod względem wizualnym. Ma w sobie to coś, pasuje mi, kolorek estetyczny. W sumie to chyba nie ma się tutaj czego specjalnie czepiać. Jak wy to widzicie? Brakuje wam czegoś?
demots

Postautor: tenda » 20 listopada 2020, 08:57

Ile się w tym sklepie czeka na dostawę? Mniej więcej?
Jeśli zamówię na weekendzie, to sukienka dojdzie do mnie do środy?
Bardzo by mi na tym zależało.
tenda

Postautor: ketoren » 16 grudnia 2020, 09:06

Trzymajcie namiary - https://www.merg.pl/product-pol-133760-Agata-Sweterkowa-sukienka-ORIENTALNY-KOLOROWY-WZOR.html
Piękna prawa? Fajny kolor, estetyczna, nie rzuca się w oczy. Tak całkowicie obiektywnie - czy czegokolwiek jej brakuje?
Bo wydaje mi się, że absolutnie nie. Robi różnicę. Jak to widzicie?
ketoren

Postautor: cimes » 24 marca 2021, 08:58

Patrzcie tutaj - merg.pl/product-pol-140711-MARION-zwiewna-szyfonowa-sukienka-z-dekoltem-KOLOROWE-KWIATY-na-jasnym-tle.html
Estetyczna, fajna, wygodna, uniwersalna, niczego jej nie brakuje. Zdecydowanie mój styl, ale oczywiście każdej osobie może pasować coś zupełnie innego.
Czy odpowiada wam taki klimat?
cimes

Postautor: mistara » 2 kwietnia 2021, 08:00

Jeśli chodzi o wizytowe, to bardziej taki klimat - merg.pl/product-pol-140983-ELA-Zakladana-sukienka-z-guzikami-i-kolnierzykiem-matowa-BORDOWA.html Wydaje mi się, że niczego jej nie brakuje. Jest estetyczna i ma w sobie to coś - kwestia jedynie odpowiedniego dopasowania do oczekiwań. U mnie coś takiego zdecydowanie się sprawdza, bo po prostu mam okazję do korzystania z niej. A jak wygląda to u was?
mistara

Poprzednia

Wróć do Czat - kawiarenka