Dzisiaj jest wtorek 13 listopada 2018, imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21123) SPORT FORUM FIRMY (5250) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
10 / 6oC
Pojutrzepogoda
9 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ligi wojewódzkie. Trampkarze Górnika w barażu o li ... (18)Karate kyokushin. Koniński klub obchodził 40-lecie ... (7)

ZAK CZY COSINUS????

kosmetyka -żak

Postautor: Aggie » 20 lipca 2011, 12:35

Ja właśnie się chciałam zapisać na kosmetykę. Mam nadzieje że nic się nie płaci, bo nie zarabiam dużo a chciałabym po dwóch latach zająć się fachem kosmetyczki. Mam małe marzenie związane z tym ;)
czy ktoś kto chodził do Żaka może napisać coś więcej na temat przebiegu nauki? Jestem z Wrocławia. Pozdrawiam wszystkich!
Aggie

Postautor: Karolina123123 » 28 sierpnia 2011, 21:09

Anonymous pisze:Ja też planuję się zapisać na kosmetykę do Żaka, ale niepokoi mnie to, że kierunek dopiero pierwszy rok jest bezpłatny. Zastanawiam się czy nie będa kazali kupować cały czas kosmetyków itd.Niby mówią że nie ale się okaże. Nie wiem czy Cosinus nie będzie pewniejszy...

....ja polecam Cosinusa, sprawdzone w 100% bezpłatna szkoła, i do tego naprawdę mnóstwo kosmetyków na zajęciach, nie wspomnę już o super wyposażonych pracowniach....
Karolina123123

KOSMETYKA OD MARCA

Postautor: uczennica90 » 19 stycznia 2012, 21:17

Ja dzis zapisalam sie na technika usług kosmetycznych od marca, czy jest moze jakas dziewczyna która równiez bedzie tam uczęszczac podam moj email ola_p@onet.pl
pozdrawiam
uczennica90

Cosinus.

Postautor: Justyna929292929292 » 7 lutego 2012, 14:41

A z jakiego miasta jestes? Bo ja też wybieram się na kosmetyke od marca do Wrocławia.
Justyna929292929292

Re:

Postautor: ebojda » 8 sierpnia 2013, 23:40

karolina1234 pisze:Zapisałam się na technika administracji w Krakowie do żaka, myślicie że to zły pomysł? Będę to ciągnęła na równo ze studiami, także pomyślałam że warto, ale jak czytam Wasze wypowiedzi to mam coraz większe wątpliwości czy podjęłam dobrą decyzję.

Marny poziom nauczania jest w żaku głównie na kosmetologii i masażu czy na każdym kierunku? I co macie na myśli mówiąc marny poziom? Nauczyciele przychodzą na zajęcia i nic się na nich nie robi? Nie ma wymagań? Czy egzaminy są tak proste i i tak nie znajdzie się po tym pacy?

WITAM, skonczylas ten kierunek, jakie sa twoje odczucia o tej szkole?
ebojda

Re: ZAK CZY COSINUS????

Postautor: YetizMazur » 14 lutego 2014, 13:22

ja jestem na 2 semestrze Florystyka w Cosinusie i nikt nie pobierał ode mnie opłat, wszystkie egzaminy poprawki miałam za darmo... Żak bardzo mocno wprowadza w błąd! reklamuje pełno kierunków, kursów a jak ktoś się zdecyduje to słyszy informacje, że dopiero jak będzie grupa pełna to uruchomią, dzięki za takie wprowadzanie w błąd zareklamuj się drogi Żaku to co masz a nie to co ci się podoba, to tak jakby reklamować towar, że się go sprzedaje a gdy przychodzi klient z zamiarem kupna słyszy od sprzedawcy - dopiero jak to wymyślą , opracują i wyprodukują do może Pani/u sprzedamy... dla mnie Żak jest jak kulturysta na sterydach wszystko ładnie pięknie z zewnątrz a kiedy już złożysz dokumenty tak naprawdę porażka
YetizMazur

Postautor: mazurek janusz » 3 września 2014, 14:12

ZDECYDOWANIE POLECAM ZAKA !!!!!!!!!!!!!!!
Wspaniali wykładowcy, jeżeli ktoś tylko chce to bardzo dużo może wynieść z tej szkoły. A tych którzy nie chodzą na zajęcia, sam nie dopuścił bym do egzaminów, bo niby z jaką wiedzą do cholery.Chodziłem w latach 2008-2010. To tej szkole zawdzięczam bardzo duży zasób wiedzy, dzięki któremu akurat bronię inżyniera i to na PAŃSTWOWEJ UCZELNII !!!!
A więc pora się uczyć a nie nażekać bo UNIA was wymydli i będziecie pachołkami we własnym kraju :-)
mazurek janusz

Postautor: COSINUS Z KRAKOWA » 19 września 2014, 14:08

Witam,
mam do sprzedania podręczniki do 1 sem.Rachunkowości 2014r.Cosinus Radio Kraków
http://olx.pl/104407061
COSINUS Z KRAKOWA

Postautor: MEGAEDWARDO99 » 22 września 2014, 16:31

Też polecam Żaka - sam skończyłem tam dwa kursy i jestem zadowolony z poziomu nauczania i samego podejścia do uczących się tam osób a także kadry nauczycielskiej. W cosinusie niestety nic nie miałem

Ostatnio zmieniony 1 marca 2015, 20:46 przez MEGAEDWARDO99, łącznie zmieniany 1 raz
MEGAEDWARDO99
Nowy

Postautor: coconuthalo » 21 stycznia 2015, 21:46

Ja też polecam Żaka! Muślałam, że jak się nie płaci za szkołę to niewiele się z niej wyniesie i muszę powiedzieć, że się myliłam.
Jestem na Rachunkowości w Krakowie nauczyciele to praktycy, którzy na codzień pracują w księgowości, więc wiele można wynieść. Polecam!
coconuthalo

Postautor: renda78 » 2 lutego 2015, 00:40

Uczyłem się w cosinusie i mogę polecić tę szkołę. Wszystko w jak najlepszym porządku, nigdy nie było jakiś problemów czy niepotrzebnych spieć czy to z nauczycielami czy to może z administracją szkoły. O zaku nic nie wiem, wiec sie niewypowiem lepiej
renda78
Nowy

Postautor: iguchna » 12 lutego 2015, 12:14

Wbijam się w szok. Ile tu jadu. Jedno zazdrości drugiemu, że to drugie bierze swoje życie we własne ręce, a drugiemu się nie chce?Idąc takim tokiem rozumowiania, nie róbmy nic. Po co nam studia, szkoł policealne, technika...?
W dzisiejszych czasach ŻADEN PAPIER Z ŻADNEJ SZKOŁY nie daje gwarancji zatrudnienia! Zwróćmy jednak uwagę na to, że do łask wracają szkoły zawodowe i technika, a i dużo absolwentów szkół policealnych znajduje zatrudnienie. Znam naprawdę sporo takich ludzi.

Co do pytania - żak czy cosinus. Nie znam tej drugiej. Skończyłam żaka i byłam zadowolona.

Dużo zależy od nauczycieli, czy im się chce (ale jest dyrekcja, która wysłucha! i można zrobić z tym porządek), dużo zależy od nas samych, uczniów, od naszego zaangażowania i nastawienia.
Nie można generalizować! To, że oddział w miejscowości X nie cieszy się dobrą opinią, nie oznacza, że w miejscowości Y również będzie fatalnie.

Pozdrawiam.
iguchna

Postautor: polakprawdziwy » 15 lutego 2015, 22:47

Obie szkoły są bardzo podobne do siebie. Zarówno pod katem uprawnień jak i poziomem nauczania. To czy będziesz tylko chodzić do szkoły czy się uczyć zależy tylko od Ciebie. Zawsze też można wybrać szkołę do której ma się poprostu bliżej. Powodzenia w nauce!
polakprawdziwy
Nowy

Postautor: Livia24 » 24 lutego 2015, 08:03

Ja swego czasu chodziłam do szkoły policealnej na Zarządzanie personelem, ale w końcu i tak zdecydowałam się na studia, bo chciałam nauczyć się trochę więcej. Wybrałam zarządzanie zasobami ludzkimi w Katowicach na WSZOP http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyjna/zarzadzanie-ii-stopnia/zarzadzanie-projektami,2,2,4279,54,4269. Obecnie będę już zaczynała studia magisterskie na tym kierunku, a po zakończeniu ich, planuję otworzenie własnej firmy. Na pewno ani wiedzy, ani umiejętności mi nie braknie:).
Livia24

Postautor: Dags » 26 lutego 2015, 14:59

Ja się zapisałem na studium bhp warszawa do ŻAKA. Tylko dlatego że to jedyna szkoła policealna w moim mieście. Jednak jestem zadowolony, bo jest fajna kadra nauczycielska i ogólnie jestem zadowolony z nauki tam
Dags
Nowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Czat - kawiarenka