Dzisiaj jest środa 18 lipca 2018, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25433) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (94) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 19oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turyści spotkali się na XXII Ogólnopolskim Rajdzie ... (5)Dzierawy. Strażacy z mieszkańcami uratowali ranneg ... (18)

ZAK CZY COSINUS????

Re: ZAK CZY COSINUS????

Postautor: Michalinka1814 » 11 marca 2015, 00:55

Niestety w takich szkołach faktycznie człowiek niezbyt wiele się nauczy, bo dla szkoły jest najważniejsze, aby utrzymać odpowiednią liczbę osób na danym kierunku,a by otrzymać pieniądze i żeby szkoła zarabiała. Ale jak ktoś faktycznie chce się nauczyć zawodu to zrobi to na własną rękę, a szkoła da mu papier i potwierdzi kwalifikacje.
Michalinka1814
Nowy

Postautor: iguchna » 11 marca 2015, 14:19

Przykro mi, że masz takie doświadczenia. Ja mam inne :-)
iguchna

Postautor: koniniankaanaanaana » 13 marca 2015, 22:06

jesli chodzi o kosmetyke to chyba obojetne. ja chodzilam do cosinusa i oprocz jednej PANI bylo wszystko ok. ale kosmetyki ona nie zalapuje chyba
koniniankaanaanaana

Postautor: elżunia » 12 maja 2015, 11:14

Ja wybrałabym Żaka, ale nie znam Cosinusa (z Żaka jednak byłam zadowolona)
elżunia

Postautor: kasmina » 20 maja 2015, 07:26

Akurat zawodu kosmetyczki to one cię nie nauczą. Jeśli chcesz ogarnąć zawód to zrób sobie szkolenia zawodowe np. w Beauty Lux, to w Warszawie.
Nie twierdzę, że od razu osiągniesz sukces w temacie, bo wymaga to czasu, ale na pewno sobie z tematem poradzisz - musisz zrobić praktyki zawodowe.
kasmina

Postautor: simina » 22 maja 2015, 07:18

Pewnie, że nie nauczą. Jeśli przez szkolenia to kilka szkoleń zawodowych, a dalej już ciężka praca poprzez praktyki i na trening na prawdziwych osobach. Przez takie szkoły jakie opisujecie, zawodu to wy na pewno nie zdobędziecie.
simina

Postautor: arminska » 9 czerwca 2015, 07:18

W takich miejscach moim zdaniem to zawodu się nie nauczysz. Dlaczego? Bo nie ma odpowiednich specjalistów. To powinny być osoby pracujące w branży, a nie ktoś przypadkowy. Bez doświadczenia po prostu nie da się w odpowiedni sposób przekazać wiedzy.
arminska

Postautor: kasznek » 10 czerwca 2015, 07:14

Beauty Lux, szkoła kosmetyczna w Wawie. Dlaczego tam? Po prostu szkoła musi się w tym specjalizować, a nie zajmować szeregiem różnych kwestii. Po prostu nic nie może dziać się przypadkowo. Muszą uczyć specjaliści, pracować na porządnych kosmetykach, zapewniać modelki - jak widać lista kluczowych pozycji jest po prostu bardzo długa.
kasznek

Postautor: fruga » 18 czerwca 2015, 12:45

To prawda. Nie każda szkoła może się tym pochwalić.
fruga
Średniozaawansowany

Postautor: Gość » 15 lipca 2015, 15:14

Witam. Tak się składa, że nauczyciele prowadzący zajęcia W Cosinusie są specjalistami w swojej branży, pracują w zawodzie i mają duże doświadczenie. Poza tym, materiały na zajęcia zapewnia szkoła i jest to bezpłatne. Polecam Cosinus Konin
Gość

Postautor: Gość » 24 lipca 2015, 15:44

Nie wiem jak uczy szkoła Cosinus, ale wiem że moja kosmetyczka ją skończyła. Od prawie roku do niej chodzę i jestem super zadowolona - Aga - jesteś najlepsza :)
Gość

Postautor: Daryja » 26 lipca 2015, 15:41

Jest więcej szkół policealnych i chyba warto się rozejrzeć za innymi możliwościami, odpowiedniej placówki możesz posuzkać np. http://szkola.katalog.com.pl/
Daryja

Postautor: koreczka » 28 sierpnia 2015, 21:33

Wiesz co cosinus jest dosyć dobry i z tego co wiem to za darmo, a w żaku się płaci.
Ale jak chcesz płacić to na pewno przyda Ci się dodatkowa praca. Sporo ofert pracy masz tutaj http://praca.gratka.pl/oferta/recepcjonistaka-2960395.html
Na pewno coś dla siebie znajdziesz.
koreczka

Postautor: misia500 » 26 października 2015, 15:50

Ja poszłabym na zwykłe studia. Zrobiłabym chociaż licencjata, jest przecież tyle ciekawych kierunków. Może ochrona środowiska? Można ją studiować na WSEIZ w Warszawie - http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-e ... srodowiska . Studia w stolicy to fajna sprawa, więcej możliwości na znalezienie dobrej pracy.
misia500

Postautor: Gość » 2 listopada 2015, 19:33

A ja wolałabym sobie zrobić jakiś kurs i od razu iść do pracy. To tylko rok a zawsze to masz już jakieś umiejętności. Mnie akurat spodobał się kierunek wizażysta - stylista. Wiem , że na pewno bym się na nim odnalazła. Jakby ktoś też się wybierał mogę polecić szkołę http://www.fam-makeup.pl/ :)
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Czat - kawiarenka