Dzisiaj jest piątek 21 września 2018, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21908) SPORT FORUM FIRMY (5221) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin lubi książki. Aleksander Edelman w Koninie o ... (7)Sompolno. Święto Sadów w niedzielę. Gwiazdą Zenon ... (14)

ZAK CZY COSINUS????

Re: ZAK CZY COSINUS????

Postautor: asapelek » 23 marca 2017, 18:12

Ja bym wybrał prywatnego korepetytora, albo grupę która uczy się metodą Callana.
http://asapel.pl automatyka i elektryka przemysłowa
asapelek
Nowy

Postautor: kszakos » 22 maja 2017, 07:23

Jeśli chodzi o zawód kosmetyczki, to zdecydowanie Beauty lux, tam was nauczą zawodu i do wszystkiego przygotowuują. Od razu kosmetyczka nie zostaniecie, każda technika wymaga zaawansowanej pracy, ale dopiero w taki sposób, możecie zrealizować cele. Po prostu solidnie nad tym wszystkim pracujcie, a odpowiednie efekty na bank nadejdą. Trzeba działać.
kszakos

Postautor: lkik » 30 maja 2017, 17:53

śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań. Sorki , ale nie chce ryzykowac
lkik

Postautor: hamber » 12 czerwca 2017, 07:18

Beauty lux i szkolenie zawodowe. Tam faktycznie wszystkiego was nauczą i się przygotujecie.
Kosmetyczką zostaje się dzięki systematyczności i ciągłemu rozwojowi. W taki właśnie sposób staracie się wszystko opanować i docelowo powinniście sobie z tym dać radę. Działajcie - wszystko jest do ogarnięcia.
hamber

Postautor: juratos » 19 czerwca 2017, 07:16

Żadna z tego typu szkół nie nauczy was zawodu - jedynie stracicie czas. Raczej radzę skierować się w takie szkoły, które w danych zagadnieniach się specjalizują. I właśnie dzięki nim do tego zawodu możecie się przygotować. Ale też nie oczekujcie cudów. Dopiero stopniowo można osiągać poważny poziom. Natychmiast niczego nie zrobicie.
juratos

Postautor: moster » 22 czerwca 2017, 07:16

Czy będąc całkowitym amatorem dam sobie radę w Beauty lux, na szkoleniu zawodowym?
W sensie - czy rozsądnym będzie zaczynacie od szkolenia na takim poziomie?
Co mówią wasze doświadczenia?
moster

Postautor: hompe » 27 lipca 2017, 07:22

Beauty lux + zdrowe podejście do tematu kosmetyki.
Usługi tego typu wymagają nieustannego rozwoju, bo tak naprawdę jedynie dzięki temu można wejść na wystarczająco wysoki poziom.
Kosmetyczka nie może stać w miejscu - ona się musi nieustannie rozwijać i to od tego zależy jej przyszłość.
hompe

Postautor: galinagala » 29 lipca 2017, 23:59

Chodziłam do Żaka i jestem zadowolona :)
galinagala
Nowy

Postautor: papero » 2 sierpnia 2017, 07:22

Działajcie przez Beauty lux - moim zdaniem lepszego sposobu na przygotowanie się do pracy nie znajdziecie.
Wiem ile zrobiłam, żeby faktycznie wejść na odpowiedni poziom. Zaczynałam od szkolenia podstawowego.
Zawodowe jest wymagające, ale dałam sobie radę. Pracowałam na bardzo dobrej jakości kosmetykach.
I m.in. do nich się przekonałam.
papero

Postautor: katarzyn » 5 sierpnia 2017, 19:29

A ja polecam szkołę Sokrates :)
katarzyn
Nowy

Postautor: kandos » 7 sierpnia 2017, 07:19

Pewnie, że beauty lux. Te szkoły które wymieniasz służą w Polsce głównie do zdobywania papierka.
To na pewno nie są miejsca, w których można się nauczyć konkretów. Raczej traktujcie je w kategoriach dodatku.
Ale oczywiście - kwestia taka, jak podejdziecie do tematu.
kandos

Postautor: goden » 11 sierpnia 2017, 07:16

Dla papierka - OK.
Z nastawieniem na naukę zawodu - średnio.
Ale to chyba każdy wie, że szkoły, które uczą wszystkiego w praktyce nie uczą niczego. Prawda?
Szkoda czasu na podejmowanie tematów, które w praktyce nic wam nie dadzą.
goden

Postautor: potares » 21 sierpnia 2017, 07:21

Nie ma znaczenia, która z tych szkół, bo bardziej chodzi tutaj o umiejętności. A jednak żadna z tych szkół nie jest nastawiona na rozwój. Tutaj chodzi o zdobywanie papierków. Chcecie coś zrobić zawodowo, to przede wszystkim stawiajcie na doskonalenie umiejętności.
potares

Postautor: poskier » 31 sierpnia 2017, 07:21

Również tak sugeruję działać. Chcecie konkretnych efektów, to musicie nieustannie nad sobą pracować.
Rozwój ma przecież kluczowe znaczenie, a kosmetyczka dzięki odpowiedniemu zaangażowaniu, w krótkim czasie wejzie na wysokim poziom.
Akurat przy pomocy szkoleń zawodowych to wszystko odbywa się zdecydowanie prościej.
poskier

Postautor: homte » 15 września 2017, 07:19

Takie szkoły nie dają zupełnie nic, poza papierkami. Studia? Podobnie.
Lepiej działać w ramach konkretnych szkoleń i w nich się rozwijać.
Jestem kosmetyczką od lat - w tym zawodzie liczą się konkrety, a nie bzdurne papierki.
Z czasem same to zauważycie.
homte

PoprzedniaNastępna

Wróć do Czat - kawiarenka