Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18708) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
13 / 8oC
Pojutrzepogoda
13 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Europy Kadetów. Ukraińska dominacja w turni ... (0)Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)

Zespół Tabasco

Zespół Tabasco

Postautor: Asia » 10 stycznia 2008, 01:14

Kto słyszał zespół Tabasco i może wyrazić swoją opinię?
Asia

Postautor: Gość » 10 stycznia 2008, 11:12

Jeszcze nikt...na razie co godzinę zespół daje tylko ogłosznia na LM...:)
Gość

Postautor: Kasia.a » 18 stycznia 2008, 20:05

Ja byłam na sylwestrze w Ślesinie i grał zespół Tabasco nie wiem czy to ten sam ale było super. Bardzo fajnie bawili gości. Sprawili naprawde miłe wrażenie.
Kasia.a

Postautor: rocznik 89 » 21 lutego 2008, 08:27

zespol gral na studniowce w ZSRCKU w tym roku :) polecam jest swietny. sporo roznych kazalkow, kazdy rodzaj muzyki i do tego swietny wokal :) ludzie bawili sie przy nim wspaniale :)
rocznik 89

Postautor: Gość » 2 czerwca 2008, 16:17

Szkoda tylko ze nie maja swojej oficjalnej strony zeby moc demo sobie posluchac :(
Gość

Postautor: Gość » 24 listopada 2008, 13:35

W Tabasco śpiewa Mateusz, który w roku 2007 występował w koncercie Debiuty w Opolu, co chyba dobrze o nim świadczy :-)
Gość

Postautor: Gość » 24 listopada 2008, 17:28

Mateusz był też kilka razy w sznsie na sukces i wygrał kilka razy.
Gość

Postautor: Gość » 24 listopada 2008, 19:08

ale reklama,a ja słyszałam że jest kiepski,
Gość

Postautor: Gość » 24 listopada 2008, 20:43

Posłuchaj sama jak On śpiewa i wyraź swoją opinię a nie ,że od kogoś słyszałaś.
Gość

Postautor: gOŚĆ » 26 listopada 2008, 12:00

Byłem na weselu gdzie grał i śpiewał i jestem zadowolony. Opole-nie każdy tam się na debiuty dostaje a Ty przedmówco startuj do jakiegoś konkursu muzycznego bo chętnie Cię posłucham i ocenie.
gOŚĆ

Postautor: gość123 » 5 lutego 2009, 00:59

Słyszałam parę razy na weselach itp.imprezach-grają dość dobrze tylko mateusz strasznie się wydziera-za głośno mają ustawiony sprzęt itd.ja osobiście słyszałam lepsze zespoły z konina i okol.
gość123

Postautor: Gość po 60-ce » 30 czerwca 2009, 19:49

Zespół Tabasco nie jest najgorszy, repertuar ma świetny, fajnie grają i śpiewają, tylko robią to stanowczo za GŁOŚNO!!!!!!!! Na weselu nie są tylko młodzi ludzie, którzy wytrzymują przy tak głośnej muzyce całą noc i kolejny dzień na poprawinach. Mimo kilku próśb zespół nie chciał grać troszkę ciszej, widocznie na tym polega ich gra - drzeć się żeby ludzie z sali wychodzili. A i jeszcze pobierają dodatkowe opłaty od gości za dedykacje - cenią się dzieciaki.
Gość po 60-ce

Postautor: Gość » 20 lipca 2009, 12:14

gOŚĆ pisze:Byłem na weselu gdzie grał i śpiewał i jestem zadowolony. Opole-nie każdy tam się na debiuty dostaje a Ty przedmówco startuj do jakiegoś konkursu muzycznego bo chętnie Cię posłucham i ocenie.

Zero pojęcia o muzyce ///
Gość

Postautor: gość » 4 listopada 2009, 23:58

Byłam na weselu gdzie grał ten zespół i powiem że wszystkim się bardzo podobało i gdybym miała swoje wesele jeszcze raz na pewno bym ich wzięła.
gość

tabasco

Postautor: Gość » 7 listopada 2009, 12:37

zespol jak zespol kazdy spiewa jak potrafi nikt sie gwiazda nie urodzil i kazdemu dogodzil kazdy czuje sie w swoim repertuarze jedno wychodzi lepiej drugie gorzej a mateusz moim zdaniem sie w tym zespole marnuje on powinien spiewac calkiem inna muzyke co z tego ze byl na debiutach czy szansa to nic nie swiadczy na weselu nie da sie spiewac jednego utworu wiec nie robcie z niego gwiazdy pozdrawiam muzykow i tych ktorym slon nadepnal na ucho
Gość

Następna

Wróć do Inne