Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19638) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (5)

Zespół Tabasco

Re: Zespół Tabasco

Postautor: Gość » 7 listopada 2009, 14:34

Asia pisze:Kto słyszał zespół Tabasco i może wyrazić swoją opinię?
JA SLYSZALEM JAK IM *** OBRABIAJA A CO WIECEJ TO TRZEBA CZYTAC NA STRONIE
Gość

Zespół TABASCO

Postautor: SerWetka » 13 października 2010, 21:43

UWAGA !! odnośnie kapeli TABASCO - młodzież utalentowana, naprawdę ładnie grają. Ale niedawno podczas wesela leader zespołu stracił kontakt z rzeczywistością - wyłączył się na ponad 1 h ;-)
W tym czasie goście bawili się przy muzyce CD - taka odmiana.
I jeszcze jedno - biorą kasę PO OCZEPINACH - nawet jeśli grają na poprawinach:_)
SerWetka

Zespół TABASCO z Konina

Postautor: Gość » 1 listopada 2010, 19:07

Odnośnie naszego wesela na którym grał zespół TABASCO. Jesteśmy ogólnie zadowoleni, ale zespół mimo że składa się z samych MŁODYCH OSÓB jest BARDZO trudny do współpracy (mogliśmy przygotować swój własny repertuar, lecz zespół nie zagrał z niego ani jednej piosenki, każda prośba ze strony gości odnośnie zamawiania piosenek mogłabyć spełniona wyłącznie za opłatą, inne prośby też były zignorowane). Zespół grał bardzo głośno, i mimo uwag odpowiadali "Proszę nie psuć nam imprezy!!!?". Podpisując z nimi umowę można liczyć się z tym, że na DZIEŃ przed weselem potrafią oczekiwać dodatkowej opłaty za nocleg (tego nie było w umowie) i ewentualnie dodatkowe osoby w zespole. Tak jak wcześniej pisaliśmy jesteśmy razem z gośćmi zadowoleni, Pan Mateusz i jego żona mają ładne głosy, atrakcją zespołu jest Pan grający na saksofonie wśród tańczących gości. Mamy nadzieję że zespół po przeczytaniu tej opini wyciągnie z niej jakieś wnioski tym bardziej że są młodymi ludźmi i mają potencjał.
Gość

Postautor: Gość » 24 lutego 2011, 19:24

Bawiłem się kiedyś przy tym zespole. Szału nie zrobili. Słyszałem lepsze kapele. Puszczają muzę z podkładów i się bardzo głośno wydzierają. Repertuar ok. ale muza tak głośno jak dla głuchych
Gość

Tabasco

Postautor: Finch » 28 maja 2011, 15:15

Profesjonalny, dojrzały zespół ze smakiem i świetnym gustem,wyczuciem muzycznym..Negatywne komentarze pisze zazwyczaj zazdrosna konkurencja,podszywająca się pod klientów bądź gości weselnych ; sugeruję więc,by się tym nie sugerować.Tymbardziej,że Pan Mateusz, prezentując wysoki poziom, tę konkurencję " wykasza" w przedbiegach..."Słyszałem,że.." Ludzie ! Posłuchajcie,zobaczcie i dopiero bawcie się w ocenianie. Moim zdaniem, a słyszałem Tabasco niejednokrotnie ,to pełna fachura, fajne aranże i zaangażowanie,które przekłada się na satysfakcję weselników. Pozdrawiam Zespół. Finch
Finch

Postautor: Gość » 29 maja 2011, 13:03

Jako gość weselny chciałbym tylko poprosić zespół tabasco z którym miałam okazje bawić się w zeszłym roku w czerwcu na weselu i w przyszłym roku również będę miał okazję aby grali troche więcej utworów do zabawy, troche disco polo, troche utworów abby i ogólnie więcej takich tanecznych bo za bardzo ambitne kawałki na wesela. Na wesela to głównie utwory takie właśnie taneczne się gra.
Gość

Postautor: Gość » 7 czerwca 2011, 19:33

Byliśmy na weselu gdzie grał tabasco z konina całkiem fajnie ale bardzo drogo i za dużo muzyki która na wesele się nie nadaje na swoje wesele wzieliśmy zespół kwant z konina i za pół ceny też zagrali świetnie choć zaczynają też grać wiele nowych kawałków niezbyt weselnych ale i tak było super ponieważ 90% było disco polo biesiady itp. tego właśnie oczekiwaliśmy pan Michał nam to obiecał i słowa dotrzymał a jeżeli chodzi o dedykacje wszystkie były za darmo i muzyka ustalona przez nas też była dlatego uważam że nie zawsze drogo znaczy dobrze pozdrawiam zespół kwant pana Michała i drugiego pana!!!!
Gość

Postautor: tancerz » 29 sierpnia 2011, 21:20

Asia pisze:Kto słyszał zespół Tabasco i może wyrazić swoją opinię?

Przeciętna kapela.Całkiem nieźli muzycy ale zły repertuar na wesela.I lepiej żeby śpiewała żona Mateusza bo ta nowa wokalistka Kasia śpiewa tak sobie.Żadna z niej rewelacja.Ogólnie kapela ok.
tancerz

Postautor: jaa » 24 października 2011, 19:21

byłam na kilku imprezach gdzie śpiewał zespół TABASCO. Było świetnie :) są po prostu świetni :) oby tak dalej :)
jaa

Postautor: Gość » 26 października 2011, 22:41

jaa pisze:byłam na kilku imprezach gdzie śpiewał zespół TABASCO. Było świetnie :) są po prostu świetni :) oby tak dalej :)

Hej "jaa"!Przyznaj się lepiej na czym grasz w ty zespole,że tak pieknie się samoreklamujesz?
Gość

Postautor: Gość » 5 grudnia 2011, 10:55

Za głośno jeszcze raz za głośno. To nie koncert tylko wesele. Ogólnie muzyka puszczana z playbacku a śpiewy na żywo. A czy świetnie????-Normalnie bym powiedział
Gość

Postautor: Gość » 5 grudnia 2011, 12:39

Anonymous pisze:Za głośno jeszcze raz za głośno. To nie koncert tylko wesele. Ogólnie muzyka puszczana z playbacku a śpiewy na żywo. A czy świetnie????-Normalnie bym powiedział
to wkłada sie stopery i sie nie dyskutuje że za głośno a kto każe pod samą kolumna sie bawić jasna rzecza jest że na sali im dalej tym słabiej głos dochodzi znawca sie znalazł
Gość

Re: Tabasco

Postautor: Monte Christo » 9 grudnia 2011, 13:12

Finch pisze:Profesjonalny, dojrzały zespół ze smakiem i świetnym gustem,wyczuciem muzycznym..Negatywne komentarze pisze zazwyczaj zazdrosna konkurencja,podszywająca się pod klientów bądź gości weselnych ; sugeruję więc,by się tym nie sugerować.Tymbardziej,że Pan Mateusz, prezentując wysoki poziom, tę konkurencję " wykasza" w przedbiegach..."Słyszałem,że.." Ludzie ! Posłuchajcie,zobaczcie i dopiero bawcie się w ocenianie. Moim zdaniem, a słyszałem Tabasco niejednokrotnie ,to pełna fachura, fajne aranże i zaangażowanie,które przekłada się na satysfakcję weselników. Pozdrawiam Zespół. Finch

Hej "Finch".Stawiasz ciekawe teorie.Jeśli ktoś krytykuje kapelę,to na pewno ,według ciebie,konkurencja.Ale jeśli ktoś chwali,to na bank prawdziwi goście weselni.Żałosne.Przyznaj się lepiej na czym grasz(sorki,na czym udajesz,że grasz)w tej kapeli.
Monte Christo

Postautor: Gość » 9 grudnia 2011, 13:20

Monte Christo pisze:
Finch pisze:Profesjonalny, dojrzały zespół ze smakiem i świetnym gustem,wyczuciem muzycznym..Negatywne komentarze pisze zazwyczaj zazdrosna konkurencja,podszywająca się pod klientów bądź gości weselnych ; sugeruję więc,by się tym nie sugerować.Tymbardziej,że Pan Mateusz, prezentując wysoki poziom, tę konkurencję " wykasza" w przedbiegach..."Słyszałem,że.." Ludzie ! Posłuchajcie,zobaczcie i dopiero bawcie się w ocenianie. Moim zdaniem, a słyszałem Tabasco niejednokrotnie ,to pełna fachura, fajne aranże i zaangażowanie,które przekłada się na satysfakcję weselników. Pozdrawiam Zespół. Finch

Hej "Finch".Stawiasz ciekawe teorie.Jeśli ktoś krytykuje kapelę,to na pewno ,według ciebie,konkurencja.Ale jeśli ktoś chwali,to na bank prawdziwi goście weselni.Żałosne.Przyznaj się lepiej na czym grasz(sorki,na czym udajesz,że grasz)w tej kapeli.
A ciebie gdzie mam zakwalifikować do jakiej grupy i z jakiego zespołu może zaczni od siebie marnoto
Gość

Postautor: Gość » 9 grudnia 2011, 22:46

Anonymous pisze:
Monte Christo pisze:

A ciebie gdzie mam zakwalifikować do jakiej grupy i z jakiego zespołu może zaczni od siebie marnoto

Nie gram w zespole bo nie muszę chałturą zarabiać na życie,ale grywałem w takich miejscach gdzie takiego *** jak ty nawet by nie wpuścili.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne