Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19388) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
97 minut nie wystarczyło. Medyk po raz pierwszy st ... (0)Krajowy Fundusz Dróg. Posłanka powalczy o pieniądz ... (2)

Zespół Tabasco

Re: Tabasco

Postautor: Gość » 10 grudnia 2011, 09:28

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
Monte Christo pisze:
Finch pisze:Profesjonalny, dojrzały zespół ze smakiem i świetnym gustem,wyczuciem muzycznym..Negatywne komentarze pisze zazwyczaj zazdrosna konkurencja,podszywająca się pod klientów bądź gości weselnych ; sugeruję więc,by się tym nie sugerować.Tymbardziej,że Pan Mateusz, prezentując wysoki poziom, tę konkurencję " wykasza" w przedbiegach..."Słyszałem,że.." Ludzie ! Posłuchajcie,zobaczcie i dopiero bawcie się w ocenianie. Moim zdaniem, a słyszałem Tabasco niejednokrotnie ,to pełna fachura, fajne aranże i zaangażowanie,które przekłada się na satysfakcję weselników. Pozdrawiam Zespół. Finch

Hej "Finch".Stawiasz ciekawe teorie.Jeśli ktoś krytykuje kapelę,to na pewno ,według ciebie,konkurencja.Ale jeśli ktoś chwali,to na bank prawdziwi goście weselni.Żałosne.Przyznaj się lepiej na czym grasz(sorki,na czym udajesz,że grasz)w tej kapeli.
A ciebie gdzie mam zakwalifikować do jakiej grupy i z jakiego zespołu może zaczni od siebie marnoto

Nie gram w zespole bo nie muszę chałturą zarabiać na życie,ale grywałem w takich miejscach gdzie takiego *** jak ty nawet by nie wpuścili.
Sam sobie zaprzeczasz jednak grałeś kiedyś jak sam piszesz skoro byłeś w takich miejscach że nie jednemu sie nawet nie śniło to pochwal sie zespołem w jakim grałeś
Gość

Postautor: Monte Christo » 10 grudnia 2011, 20:40

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
Monte Christo pisze:
Finch pisze:Profesjonalny, dojrzały zespół ze smakiem i świetnym gustem,wyczuciem muzycznym..Negatywne komentarze pisze zazwyczaj zazdrosna konkurencja,podszywająca się pod klientów bądź gości weselnych ; sugeruję więc,by się tym nie sugerować.Tymbardziej,że Pan Mateusz, prezentując wysoki poziom, tę konkurencję " wykasza" w przedbiegach..."Słyszałem,że.." Ludzie ! Posłuchajcie,zobaczcie i dopiero bawcie się w ocenianie. Moim zdaniem, a słyszałem Tabasco niejednokrotnie ,to pełna fachura, fajne aranże i zaangażowanie,które przekłada się na satysfakcję weselników. Pozdrawiam Zespół. Finch

Hej "Finch".Stawiasz ciekawe teorie.Jeśli ktoś krytykuje kapelę,to na pewno ,według ciebie,konkurencja.Ale jeśli ktoś chwali,to na bank prawdziwi goście weselni.Żałosne.Przyznaj się lepiej na czym grasz(sorki,na czym udajesz,że grasz)w tej kapeli.
A ciebie gdzie mam zakwalifikować do jakiej grupy i z jakiego zespołu może zaczni od siebie marnoto

Nie gram w zespole bo nie muszę chałturą zarabiać na życie,ale grywałem w takich miejscach gdzie takiego *** jak ty nawet by nie wpuścili.
Sam sobie zaprzeczasz jednak grałeś kiedyś jak sam piszesz skoro byłeś w takich miejscach że nie jednemu sie nawet nie śniło to pochwal sie zespołem w jakim grałeś

A czy tylko granie na weselach w zespole można nazwać muzykowaniem?!Gdzie ty tu widzisz zaprzeczenie?
Monte Christo

Postautor: Gość » 11 grudnia 2011, 10:24

Monte Christo pisze:
Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
Monte Christo pisze:

A czy tylko granie na weselach w zespole można nazwać muzykowaniem?!Gdzie ty tu widzisz zaprzeczenie?
To ty uwarzasz że oni tylko grają na weselach a według ciebie to taka łatwa sprawa chyba pomyliłeś zawody i na innym stanowisku sie sprawdz najlepiej
Gość

mazo

Postautor: Gość » 22 grudnia 2011, 23:12

tabasco najlepsze do wscieklego psa ,jesli chodzi o kapele to nic szczegolnego ,chyba nikt tam nie gra tylko cos tam gra?
Gość

Re: Zespół Tabasco

Postautor: Gość » 8 czerwca 2016, 17:40

byłem gościem na weselu, gdzie grał zespół tabasco. gra przeciętnie, słyszałem lepsze kapele, ale też i gorsze, ale lider zespołu to totalna porażka. Myśli, że zjadł wszystkie rozumy i żadnych uwag nie przyjmuje. To co pisano wcześniej to szczera prawda. Zespół gra zdecydowanie za głośno, na weselu kilka razy był proszony by grać ciszej...bez efektu. A dodatkowo każda próba śpiewania przez gości sto lat była zagłuszana przez zespół i w tym momencie wszyscy goście przestawali śpiewać. masakra jakaś, totalny brak wyczucia. też były zgłaszane uwagi i tak samo lider zespołu olewał to i twierdził, ze to on jest gwiazdą i wie najlepiej co ma robić, a jak się nie podoba to zabiera zabawki i idzie do domu. jak w piaskownicy. on chyba mentalnie jest właśnie na poziomie przedszkolaka.
Gość

Re: Zespół Tabasco

Postautor: Angela 00000 » 28 czerwca 2016, 00:36

O CO CHODZI ??????????????????????????
Postautor: TARANTULA ADM » 27 czerwca 2016, 23:25

DO GOŚCIA KTÓRY : wpisał ,że " nikt się mnie nie boi , latam po sądach i sądy się ze mnie śmieją jak widzą moje nazwisko... "

Wszystkie wpisy są monitorowane i wielokrotnie kopiowane . Już jesteś ustalony i przed SĄDEM odpowiesz , kto wynosi informację na mój temat z SĄDU i KTO się tak śmieje z mojego nazwiska .

REDAKCJĘ LM UPRZEJMIE PROSZĘ O NIE KASOWANIE WAŻNYCH WPISÓW , BO I TAK TĘ SPRAWĘ MONITORUJE MNÓSTWO DZIENNIKARZY , PRAWNIKÓW itd .
Swoim zachowaniem pokazujecie po której stoicie stronie .
Jutro zgłaszam oficjalnie tą sprawę do Prokuratury i wysyłam do WAS Pismo odnośnie " tego wpisu "
Mam nadzieję ,że JESTEŚCIE po stronie PRAWDY I NIEPEŁNOSPRAWNYCH a nie po stronie bezdusznych .......
Pozdrawiam REDAKCJĘ LM
TARANTULA ADM

Uwaga !!!! SPRAWA dotyczy tematu '' O CO CHODZI ??? " na REGION KONIN . Szanowni Państwo proszę o NAGŁOŚNIENIE tego tematu , ponieważ chodzi o złe traktowanie NIEPEŁNOSPRAWNYCH i Matki , która stanęła w obronie Syna . Pozdrawiam każdego z osobna i dziękuje za " pomoc"
taki sobie
Angela 00000

Poprzednia

Wróć do Inne