Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19200) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MOC KULTURY na jedynej takiej NOCYKonin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (1)

DJ Paweł Borowski?

DJ Paweł Borowski?

Postautor: gość » 12 grudnia 2008, 15:10

DJ Paweł Borowski?jak prowadzi imprezy, potrafi bawic ludzi?jaka puszcza muzykę?
gość

Re: DJ Paweł Borowski?

Postautor: Gość » 23 listopada 2009, 12:02

Anonymous pisze:
gość pisze:DJ Paweł Borowski?jak prowadzi imprezy, potrafi bawic ludzi?jaka puszcza muzykę?
ON PUSZCZA BĄKI A NIE MUZYKE POSTAWIC NA MLODYCH DJ A NIE JAKIEGOS WAPNIAKA
Pewnie jednym Ciebie trafił i straciłeś gdzieś granie młody d.j troche pokory a w ocene raczej sie nie baw skoro potrafisz w taki sposób pisać ,facet co w zasadzie zapoczątkował granie jako d.j na tutejszym terenie i wiele ludzi nauczył , i grają po dzień dzisiejszy i sobie radzą on zresztą tez z całym szacunkiem dla tego Pana-o ile wiem to na prace nie narzeka.A na otwarte imprezy gdzie prowadzi to na ostatni termin kupna nie masz co liczyć bo biletu nie kupisz .Od kilku lat choćby Andrzejki w hotelu Magda -do zobaczenia właśnie tam panie Pawle z naszą ekipą .
Gość

Postautor: Gość » 1 stycznia 2010, 15:43

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
gość pisze:DJ Paweł Borowski?jak prowadzi imprezy, potrafi bawic ludzi?jaka puszcza muzykę?
Pewnie jednym Ciebie trafił i straciłeś gdzieś granie młody d.j troche pokory a w ocene raczej sie nie baw skoro potrafisz w taki sposób pisać ,facet co w zasadzie zapoczątkował granie jako d.j na tutejszym terenie i wiele ludzi nauczył , i grają po dzień dzisiejszy i sobie radzą on zresztą tez z całym szacunkiem dla tego Pana-o ile wiem to na prace nie narzeka.A na otwarte imprezy gdzie prowadzi to na ostatni termin kupna nie masz co liczyć bo biletu nie kupisz .Od kilku lat choćby Andrzejki w hotelu Magda -do zobaczenia właśnie tam panie Pawle z naszą ekipą .

Muzyka jak muzyka , pusci piosenkę , krzyknie coś do mikrofonu i powieli to jako echo ... i tak kilka razy na godzinę .
Dość mocno zraziło mnie zachowanie tego człowieka . Ma bardzo wysokie- moim zdaniem nie poparte dowodami-mniemanie o sobie . Prezentuje się jako Superstar , ale nie odbiega poziomem od innych ... Nie polecam !!!
Gość

Postautor: Gość » 1 stycznia 2010, 20:31

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:
Anonymous pisze:

Muzyka jak muzyka , pusci piosenkę , krzyknie coś do mikrofonu i powieli to jako echo ... i tak kilka razy na godzinę .
Dość mocno zraziło mnie zachowanie tego człowieka . Ma bardzo wysokie- moim zdaniem nie poparte dowodami-mniemanie o sobie . Prezentuje się jako Superstar , ale nie odbiega poziomem od innych ... Nie polecam !!!
TAK JAK MÓWIŁEM WCZESNIEJ ŻE PUSZCZA BĄKI MIAŁ SWOJE 5 MINUT KILKA LAT TEMU A TERAZ JUZ SIE WYPALIŁ SZAŁU NIE ROBI A KASUJE ZA DWÓCH
Gość

Postautor: :::: » 2 stycznia 2010, 13:51

to kogo polecacie z dj takich na 18-tke, stodniowke, imprezke?
::::

Postautor: Gość » 2 stycznia 2010, 14:26

:::: pisze:to kogo polecacie z dj takich na 18-tke, stodniowke, imprezke?
Z tego co widze to post był założony w grudniu 2008 roku 720 wyświetleń i 3 wypowiedzi z czego dwie przez tego samego internautę wnioski nasuwają się same.Jest osobą publiczną i zawsze znajdą się Tacy co będzie dobry a też i zły.Stare powiedzenie jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził,Pokazać się i tyle lat ze się trzyma na rynku też o czymś świadczy może miał zły dzień i jak każdemu z nas coś się nie układa i akurat takie ma zdanie pani w swej wypowiedzi po za tym polak zawsze musi mieć na co narzekać Wesele sie robi i w zasadzie sama rodzina z dwóch stron a i tak dupkę objadą jeden drugiemu choćby młodzi nie wiem ile kasy na wesele wydali .Samo Zycie
Gość

Postautor: Gość » 2 stycznia 2010, 14:34

TAK JAK MÓWIŁEM WCZESNIEJ ŻE PUSZCZA BĄKI MIAŁ SWOJE 5 MINUT KILKA LAT TEMU A TERAZ JUZ SIE WYPALIŁ SZAŁU NIE ROBI A KASUJE ZA DWÓCH a ty KOLEGO CZYM SIE NA CO DZIEŃ ZAJMUJESZ MOŻE SIE POCHWALISZ I OCENIMY TWOJĄ PRACE JESTEŚ TAKI CHĘTNY WYRAŻAĆ OPINIE O INNYCH POCHWAL SIE Z CZEGO TY W SWYM ŻYCIU MASZ SATYSFAKCJE A POTEM OCENIAJ INNYCH JAK CZEGOŚ SAM DOKONASZ KAZDA KAPELA I KAŻDY D.J JEST TYLKO ŻLE OCENIANY I NA TO TYLKO CIEBIE STAĆ PEWNIE SIEDZISZ I TRUJESZ JAK NIE DOMOWNIKÓW TO NA FORUM MAK KWACZ
Gość

super

Postautor: Bartek J » 20 października 2010, 23:25

Polecam, fajna zabawa
Bartek J

Re: super

Postautor: Gość » 29 października 2010, 17:01

Bartek J pisze:Polecam, fajna zabawa
ZPopieram przedmówce
Gość

Postautor: Gość » 20 stycznia 2011, 20:35

Dziadziusiu na emeryturę z tobą
Gość

Postautor: Gość » 20 stycznia 2011, 23:05

Anonymous pisze:Dziadziusiu na emeryturę z tobą
Jak widzisz chyba jeszcze nie czas bo pracy wiele. Gdybyś sie podpisał to może wiecej miałbym do powiedzenia a tak to tylko pozdrawiam i wiele zdrowia życze by tak Tobie dopisywało jak mnie młody dj-u
Gość

Postautor: Gość » 28 maja 2011, 11:39

OK
Gość

Postautor: XXXXXX;) » 8 czerwca 2011, 17:10

Ten gość to nie jest DJ on nawet na winelu nie gra tylko puszcza muze z laptopa,porażka na maxaaaaaaa!!!!!!!!
XXXXXX;)

Postautor: Gość » 9 czerwca 2011, 10:42

XXXXXX;) pisze:Ten gość to nie jest DJ on nawet na winelu nie gra tylko puszcza muze z laptopa,porażka na maxaaaaaaa!!!!!!!!
Porażką to sam jesteś tego Forum jak takie bzdury piszesz . 25 lat temu też grał z laptopa ?najgorsi to tacy co wszystko i o wszystkich wiedzą pewnie do takich należysz,
Gość

Postautor: natalka_chii » 21 czerwca 2011, 11:11

nawet jak popatrzac na jego ofertę na necie to bardzo widoczny jest laptop zreszta w jablonnej leciii po całosci
natalka_chii

Następna

Wróć do Inne