Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18736) SPORT FORUM FIRMY (5360) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dynia królowała na stołach. Pierwsza Feta z Banią ... (1)Puchar Europy Kadetów dla Egipcjanina. Finał mężcz ... (0)

DJ Paweł Borowski?

Re: DJ Paweł Borowski?

Postautor: Marek W » 6 grudnia 2015, 12:57

Grał u mnie wesele i było ok ,wszyscy zadowoleni i ubawieni ,pozdrawiam prowadzących i jeszcze raz dziękuje Marek W
Marek W

Postautor: KarolinaKownacka » 27 marca 2017, 18:10

Mialam okazję byc na urodzinach gdzie gral ten dj i jestem zniesmaczona jego zachowaniem. Na wejsciu spozniony... impreza byla w knajpie wiec po zyczeniach zabralismy sie za jedzenie. Po dobrej godzinie cos tam wybakal do mikrofonu i zaczal w koncu grac. Nie dosc ze przeboje wziete z księżyca to widac ze lubi sobie wychylic, co jest zenujace bo w koncu on byl w pracy. Poza tym nie podobal mi sie jego kontakt z goscmi, jakies dziwne teksty rzucał takie niesmaczne. Gdy kuzynka prosila o zmiane repertuaru zaczal ja pouczac jak to on wie lepiej. Nie wiem wydaje mi sie ze dj powinien byc przebojowy a on sprawil wrazenie dosc zarozumialego.
KarolinaKownacka

Postautor: Gość » 10 maja 2017, 18:00

****** i nie prawdziwa wypowiedz widać że nie znasz tego człowieka a co najgorsze jeszcze oczerniasz wstyd -nie zdziwił bym sie gdyby to była konkurencja co bardziej to pasuje i tłumaczy wypowiedz .
Gość

Postautor: Gość » 22 września 2017, 07:42

Jako dj (na oko 55-60 lat) mało przebojowa muzykę puszcza. Chyba lepiej sprawdzi się na wieczorku dancingowym niż na osiemnastkę. Akurat mam porównanie z trzech osiemnastek i nie podobała się mi muzyka. Mało znanych przebojów a więcej starszych albo nieznanych "hitów".
Gość

Postautor: Gość » 7 stycznia 2018, 00:43

Gość pisze:****** i nie prawdziwa wypowiedz widać że nie znasz tego człowieka a co najgorsze jeszcze oczerniasz wstyd -nie zdziwił bym sie gdyby to była konkurencja co bardziej to pasuje i tłumaczy wypowiedz .
Borówka to restauracja tego pana .ja tam miałam impreze i jestem mega zadowolona
Gość

Poprzednia

Wróć do Inne