Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19302) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)

DJ Paweł Borowski?

Postautor: nie anonimowy Paweł » 12 listopada 2011, 12:11

Anonymous pisze:Dj Paweł na sali - chować wódkę i dziewice :) :) :) :)
Każdy dzień kiedy o mnie nikt nie pisze uważam za stracony dziękuje za reklamę co jeszcze możesz o mnie powiedzieć a może przedstawisz mi swoją dziewczynę chętnie ją poznam może spróbuje ją uwolnić od Ciebie by się nie męczyła przy takim poziomie jaki reprezentujesz (wyspany po nocnej pracy)
nie anonimowy Paweł

Postautor: Gość » 12 listopada 2011, 19:15

Jeśli wiesz co to jest PP to Ci wytłumacze jest to Politechnika Poznańska.Jestem na 2roku magisterki z mikroprocesorów.Pewnie nawet nie wiesz o co w tym chodzi.Bo to nie jest 2+2 .To nie jest wypić i zasnąć,puścic muzyke z laptopa.To jest przesiedziec 4dni w tygodniu nad lekcjami i miec satysfakcje pozniej z dobrej pracy.A nie podwyzszanie wejsciowek z 5 na 10 nagle,ciągłe kłótnie,picie i jeszcze raz picie.
Szczerze chyba nigdy nie widziałem tego pana w normalnym stanie.
Gość

Postautor: Gość » 12 listopada 2011, 20:02

Anonymous pisze:Jeśli wiesz co to jest PP to Ci wytłumacze jest to Politechnika Poznańska.Jestem na 2roku magisterki z mikroprocesorów.Pewnie nawet nie wiesz o co w tym chodzi.Bo to nie jest 2+2 .To nie jest wypić i zasnąć,puścic muzyke z laptopa.To jest przesiedziec 4dni w tygodniu nad lekcjami i miec satysfakcje pozniej z dobrej pracy.A nie podwyzszanie wejsciowek z 5 na 10 nagle,ciągłe kłótnie,picie i jeszcze raz picie.
Szczerze chyba nigdy nie widziałem tego pana w normalnym stanie.
A jeszcze odpisz po co tam przychodzisz jak tak bardzo wszystko Tobie nie odpowiada Panie szanowny z PP Ja na Twoim miejscu uczył bym się jeszcze w niedziele i sobotę albo zrobić powinieneś sobie baner na plecy i napisać gdzie się uczysz bo ten temat już wcześniej był na tym forum .Co do mojej osoby to twoje zdanie zgadnij gdzie mam. Mam nadzieje że się domyślisz bo w końcu jesteś na 2 roku magisterki.
Gość

Postautor: MRS.KOPSON » 13 listopada 2011, 23:57

PAWŁOWI IMPREZA SIE NIE UDALA.LUDZIE WYJEZDZALI I JECHALI DO MODLIBOGOWIC NA IMPREZE A NIE POTUPUAJE.zENADA....
MRS.KOPSON

Postautor: Gość » 14 listopada 2011, 08:48

MRS.KOPSON pisze:PAWŁOWI IMPREZA SIE NIE UDALA.LUDZIE WYJEZDZALI I JECHALI DO MODLIBOGOWIC NA IMPREZE A NIE POTUPUAJE.zENADA....
Piszesz bzdury sama mogła by być większa bo było ciasno do tańca
Gość

Postautor: kiepsko_ » 14 listopada 2011, 11:36

sama??? Chetnie bym sie wodki napił,ale niestety brak wodki,drinkow.Tylko piwo i tymbargk.a Wejsciowka niedlugo po 20 bedzie hehe
kiepsko_

Postautor: Gość » 14 listopada 2011, 14:30

kiepsko_ pisze:sama??? Chetnie bym sie wodki napił,ale niestety brak wodki,drinkow.Tylko piwo i tymbargk.a Wejsciowka niedlugo po 20 bedzie hehe
A co dostałeś nakaz sądowy by tam sie bawić chyba takiego obowiązku nie ma w czym widzisz problem ja tam chodzę i nie narzekam Trujesz na tym forum ale to już chyba mentalność naszego społeczeństwa
Gość

Postautor: ArturG. » 14 listopada 2011, 15:15

Sprostowanie dla naiwnych: Sobotnia Impreza (12.11) należała do jednych z najbardziej udanych. Frekwencja dopisała, nie są to informacje wyssane z palca, można to zaobserwować chociażby na filmikach zamieszczonych na YouTube. Nikt też nie przewracał się pod wpływem alkoholu tym bardziej z osób na scenie czy też personelu. Zadowolenie uczestników imprezy było dość znaczne, ludzi przybywa z imprezy na imprezę dlatego SZANOWNEJ KONKURENCJI zależy tak bardzo aby zniszczyć dobrą opinie naszych imprez.
Pozdrawiamy zapraszając jednocześnie wszystkich ceniących dobrą zabawę w przyjaznej atmosferze w najbliższą sobotę, 19 listopada.
ArturG.
Początkujący

Postautor: Gość » 14 listopada 2011, 15:48

ArturG. pisze:Sprostowanie dla naiwnych: Sobotnia Impreza (12.11) należała do jednych z najbardziej udanych. Frekwencja dopisała, nie są to informacje wyssane z palca, można to zaobserwować chociażby na filmikach zamieszczonych na YouTube. Nikt też nie przewracał się pod wpływem alkoholu tym bardziej z osób na scenie czy też personelu. Zadowolenie uczestników imprezy było dość znaczne, ludzi przybywa z imprezy na imprezę dlatego SZANOWNEJ KONKURENCJI zależy tak bardzo aby zniszczyć dobrą opinie naszych imprez.
Pozdrawiamy zapraszając jednocześnie wszystkich ceniących dobrą zabawę w przyjaznej atmosferze w najbliższą sobotę, 19 listopada.
Popieram wypowiedz na Sali mało miejsca trocheale było fajnie pozdrawiam organizatorów
Gość

Postautor: Małgosia_ » 15 listopada 2011, 12:05

na sali mało miejsca w niektórych czesciach a tak to wcale tak dużo osób nie było na koncercie.Myślałem że będzie więcej,skoro koncert.Ale co sie dziwic po ile wejsciówka była...
Małgosia_

Postautor: MIchal27. » 15 listopada 2011, 12:17

Nie polecam na wesele.Bierze 900zł a nic nie robi.Puszcza muzyke z laptopa.Nie kontaktowy.
MIchal27.

jabłonna

Postautor: ktosik nie z konkurencji » 15 listopada 2011, 12:50

jeżeli chcesz komuś pojechać i na wrzucać to pamiętaj jak piszesz na kogoś to znaczy jakbyś od siebie zaczyna,łpo drugie każdy człowiek ma wady i zalety a nie jak ty piszesz że wszystko jest beee-sam na siebie popatrz i oceń czy jesteś taki idealny,wnioski niech każdy sam wyciągnie,jeżeli byłoby tak źle to chyba nikogo nie byłoby wJjabłonnej a jednak ludzie przychodzą-pozdrawiam normalnych ludzi
ktosik nie z konkurencji

Postautor: Gość » 15 listopada 2011, 12:59

Małgosia_ pisze:na sali mało miejsca w niektórych czesciach a tak to wcale tak dużo osób nie było na koncercie.Myślałem że będzie więcej,skoro koncert.Ale co sie dziwic po ile wejsciówka była...

Wejsciówka była JAK ZAWSZE po 10 zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość

Postautor: Gość » 15 listopada 2011, 13:49

MIchal27. pisze:Nie polecam na wesele.Bierze 900zł a nic nie robi.Puszcza muzyke z laptopa.Nie kontaktowy.
Jesteś nie do informowany puszcza sie twoja laska z twoim kumplem a bierze jak juz skończy tam gdzie ty ją całujesz
Gość

Postautor: znajomaa_ » 15 listopada 2011, 21:24

kto się puszcza to się puszcza.A Paweł ma kilku dzieciaków z niejednego małżeńśtwa więc na pewno coś o tym wie :) Kto ma za uszami.

P.S Nie ufaj Paweł tak bardzo :)
znajomaa_

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne