Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19200) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MOC KULTURY na jedynej takiej NOCYKonin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (1)

DJ Paweł Borowski?

Postautor: Gość » 16 listopada 2011, 18:35

KURDE MYSLICIE ZE TAK JAK WY KONKURENCJA SIEDZI NA KOMPIE I PISZE SORY DUZO POSTOW PISZA LUDZIE SAMI KAZDY MA PRAWO PISAC
MOZE I Z ZAZDROSCI KTOS PISZE ALE WY TEZ NA KAZDYM KROKU I W KAZDYCH TEMATACH SIE BRONICIE JAK MOZECIE PYTANIE - PO CO?
JAK SIE IMPREZY UDAWAJA TO LUDZIE I TAK PRZYJADA I TAK I KAZDY JAK JEZDZI TO WIE JAK JEST MAMA RACJE?
JA NIE BYLAM WYBIORE SIE TERAZ Z CIEKAWOSCI :)
Gość

Postautor: Marcin_Pawalczyk » 17 listopada 2011, 19:32

Panie Arturze w Andrzejki w hotelu Magda gra DJ Pawel?? Bo o tym nic nie napisałeś, a zastanawiam się nad przyjsciem z dziewczyną.
Marcin_Pawalczyk

Postautor: ArturG. » 17 listopada 2011, 23:13

Tak, o muzykę w Hotelu Magda podczas imprezy Andrzejkowej zadba DJ Paweł Borowski.
ArturG.
Początkujący

Postautor: Marcin_Pawalczyk » 18 listopada 2011, 01:42

To szkoda bo miałem przyjść właśnie,ale nie wybiore z racji takiego DJ o takiej renomie.
Marcin_Pawalczyk

Postautor: Kolegów_zapraszajcie » 18 listopada 2011, 19:20

Modlbogowice już w sobote 19 listopaada.2 urodziny.Zagra DJ MAVI.Kiedyś tam grał DJ PAWEŁ ale go wyrzucili bo niestety nie spotkał się z dobrą opinią ludzi.Tort,strptizerki i zespół.A wszystko to już w sobote!!!!
Kolegów_zapraszajcie

Postautor: Paweł Borowski » 21 listopada 2011, 13:44

czlowiek_z_gumy pisze:
Kolegów_zapraszajcie pisze:Modlbogowice już w sobote 19 listopaada.2 urodziny.Zagra DJ MAVI.Kiedyś tam grał DJ PAWEŁ ale go wyrzucili bo niestety nie spotkał się z dobrą opinią ludzi.Tort,strptizerki i zespół.A wszystko to już w sobote!!!!

Wydalo sie a na Artur G już nic nie odpowiedział.Typowa strategia - ZAMYDLANIE OCZU
Z tak głupim człowiekiem to szkoda rozmawiać i tracić czas .Dotarło do ciebie jak chcesz bym lepiej wytłumaczył to zadzwoń do mnie 601753913 w woli wyjaśnienia w Modlibogowicach grałem 6 lat i to wtedy kiedy były bardzo duże imprezy Pewnie jeszcze mama z domu nie puszczała w tym okresie bo byłeś za młody a teraz na forum masz wiele do powiedzenia, obym ja nie miał więcej jak sobie zadam trud i znajdę przez odpowiednie organy ścigania..
Paweł Borowski

Postautor: czlowiek_z_gumy » 22 listopada 2011, 13:18

Chyba nie pamiętasz Paweł jak to było?? Nie zamydlaj oczu tutejszym. Co było poźniej że nagle przestałeś grać?? Złotówa Złotówa.A odpowiednie organy to ja mogę wysłać do Jabłonnej bo z tego co wiem ludzi trzeba zatrudniac na umowe chociazby zlecenie a nie wszystko na CZARNO.Wódka i piwo POWINNA mieć koncesje.

Proszę zauważyć jak DJ z ponoć 26letnim doświadczeniem odpiera zarzuty,gdyby to był człowiek mądry i wykształcony to z pewnością zostawilby to.A drugie mnie zastanawia co robi taki facet z takim doświadczeniem w takiej REMIZIE??
czlowiek_z_gumy

Postautor: Gość » 22 listopada 2011, 17:21

czlowiek_z_gumy pisze:Chyba nie pamiętasz Paweł jak to było?? Nie zamydlaj oczu tutejszym. Co było poźniej że nagle przestałeś grać?? Złotówa Złotówa.A odpowiednie organy to ja mogę wysłać do Jabłonnej bo z tego co wiem ludzi trzeba zatrudniac na umowe chociazby zlecenie a nie wszystko na CZARNO.Wódka i piwo POWINNA mieć koncesje.

Proszę zauważyć jak DJ z ponoć 26letnim doświadczeniem odpiera zarzuty,gdyby to był człowiek mądry i wykształcony to z pewnością zostawilby to.A drugie mnie zastanawia co robi taki facet z takim doświadczeniem w takiej REMIZIE??
To wyślij przynajmniej będziesz musiał się ujawnić
Gość

Postautor: Gość » 22 listopada 2011, 17:34

Z tego co słyszałam to rzeczywiscie ten DJ przestał grać w Modli pare lat do tylu bo zajezdzal weselami w klubie.
Gość

Postautor: ArturG. » 18 stycznia 2012, 01:31

Bo na Tym miedzy innymi polega moja praca i dobrze mi za to płacą.
Zazdrościsz???
ArturG.
Początkujący

Re: DJ Paweł Borowski?

Postautor: Gość » 28 października 2012, 14:01

PZDR
Gość

Postautor: RAPER.ZDRAJCA » 4 lutego 2013, 18:51

Dziadek jeszcze gra?
RAPER.ZDRAJCA

Postautor: Gość » 4 lutego 2013, 22:59

RAPER.ZDRAJCA pisze:Dziadek jeszcze gra?
Dobrzy ludzie zawsze sie mają dobrze.
Gość

Postautor: PROCHRISTIE2800 » 27 grudnia 2014, 20:14

Gdybym wiedziała, że szykuje się taka fajna impreza na Sylwestra, to namówiłabym na nią mojego narzeczonego. A tak to czeka nas zwykła domówka u znajomych. No cóż, może za rok.
PROCHRISTIE2800
Nowy

Postautor: tete » 26 maja 2015, 15:57

Gramy gramy
tete

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne