Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19397) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

ZESPOL MAX-BED

ZESPOL MAX-BED

Postautor: OOLLEENNKKAA » 7 marca 2009, 19:36

kochani zaczęliśmy poszukiwania zespołu na wesele znajomi polecili zespół max- bed chłopaki nazywają się bednarek...zna ktoś i może napisać co sądzi i jak grają?? niestety nie znam nikogo kto ma kasetę z wesela na którym grali z góry dziękuje i pozdrawiam
OOLLEENNKKAA

Postautor: Gość » 13 listopada 2009, 19:55

Znam ten zespol bo mieszkaja mieszkaja niedaleko mnie w sumie w sasiedniej miejscowosci\ ale nie wypowiem sie na ich temat z racji tej ze sie z nimi znam. Bez komentarza.
Gość

Postautor: Gość » 12 marca 2011, 21:14

Ja też ich znam i nie zostawiam tego bez komentarza ponieważ grają i zabawiają gości SUPER. Coś o tym wiem, grali u mnie na weselu.
Gość

zespół MAX-BED

Postautor: gość » 12 marca 2011, 23:50

Zespół super grają bardzo ładnie świetnie bawią gości i mają szeroki zakres wykonywanych utworów /co jest ważne na weselu bo muzyka musi być różna/.Jeżeli podpisujesz z nimi umowę to TY wybierarz piosenki , które mają grać.Odnośnie kontaktu kierownik zespołu mieszka w Rychwale.
gość

Postautor: Gość » 13 marca 2011, 10:02

dobrze to by było gdyby nauczyli się śpiewać a nie fałszować wokal tragedia a jeżeli chodzi o granie to też myszą jeszcze popracować i to sporo
Gość

Postautor: Gość » 13 marca 2011, 12:16

Anonymous pisze:dobrze to by było gdyby nauczyli się śpiewać a nie fałszować wokal tragedia a jeżeli chodzi o granie to też myszą jeszcze popracować i to sporo
Sekito już jest lepszy
Gość

Postautor: 1111 » 13 marca 2011, 14:25

graja srednio a raczej graja z pdkładu na zywo maja tylko akordeon co w tym zespole jest najlepsza cecha .... najwiekszy minus to malo gania duzo przerw ;/

Kiedys byłem na imprezie grdzie grał zespoł Activ czy jakos tak z kolic rychwała .... super grali tym bardziej ze maj w skladzie wodzireja .. polecam :)
1111

Postautor: Gość » 17 marca 2011, 16:34

Szanowni internauci nie krytykujcie zespołu MAXbed bo nie są na niskim poziomie.Wspaniale bawią ludzi na wszelkich imprezach co jest najważniejszą cechą całego przyjęcia nie są drodzy to chyba też ważne dla wielu klientów...a z tym fałszowaniem to nie przesadzajmy...nie są gwiazdami z telewizji,a i gwiazdy falszują...jest to po prostu zwyczajna zazdrość...jak znam życie to komentarze pisane nieco wyżej są pisane konkurencyjnie...Osobiście polecam zespoł,jeżeli ktoś jest zainteresowany to najlepiej postarać się o materiał-płytę i samemu się przekonać.
Gość

Postautor: Gość » 17 marca 2011, 16:47

Zespół MAX-BED jest świetny !!! grali u mojej kuzynki na weselu ...solistka pięknie śpiewa bardzo profesjonalnie .... jeden z chłopaków gra na saksofonie, drugi zaś na akordeonie, trzeci i czwarty na organach oraz śpiewają. Nie mogę powiedzieć złego słowa na nich. Z mojej wiedzy bardzo dużo klientów ich chwali i rezerwuje na różne imprezy, więc polecam serdecznie.
Gość

Postautor: Gość » 17 marca 2011, 19:14

dziewczyna śpiewa nienajgorzej to fakt. Ale co do grania to myśle że przesada. Po prostu normalne mp3 i to tyle. Troche gry na saksie i wszystko w temacie. Grali na sylwestrze w Kucharach Kościelnych ostatnio więc wiem jak było. 80% ludzi było niezadowolonych. Oczywiście są i tacy którzy nie znają na muzyce i przy wszystkim się będą bawić.
Gość

Postautor: Gość » 18 marca 2011, 00:00

Sami ZnaFcy..............
Gość

Postautor: Gość » 18 marca 2011, 19:01

...a ja bawiłem się na balu w Rychwale i było 80% zadowolenia z zespołu MAXBED. POLECAM.
Gość

Postautor: Gość » 19 marca 2011, 10:12

Anonymous pisze:...a ja bawiłem się na balu w Rychwale i było 80% zadowolenia z zespołu MAXBED. POLECAM.

He ciekawe kiedy ten zespół grał tam bal?
Gość

Postautor: Gość » 19 marca 2011, 23:52

moi drodzy wypowiedzi są różne... zagrają u nas na weselu...oglądając materiał byliśmy pod wrażeniem...wokal męski świetny nie pomijając solistki super głos.
Gość

Postautor: Gość » 20 marca 2011, 00:55

Anonymous pisze:moi drodzy wypowiedzi są różne... zagrają u nas na weselu...oglądając materiał byliśmy pod wrażeniem...wokal męski świetny nie pomijając solistki super głos.

są lepsze zespoły w cenie którą oferuje ten zespół. W tamtym roku ślubowała moja kuzynka i jak zapytaliśmy męża mojej kuzynki ile skasowali od nich to cena zwala z nóg. Oczywiście nic nie mówiłam że bardzo drogo i nieadekwatnie do tego co prezentują ale uwierzcie mi że za tę cenę którą ten zespół bierze znajdziecie naprawde dużo fajniejsze zespoły nawet te które grają w prawdziwym składzie.
Gość

Następna

Wróć do Inne