Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18820) SPORT FORUM FIRMY (5368) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

ZESPOL MAX-BED

Postautor: Gość » 21 marca 2011, 15:00

Świetny zespół :) lepszego nie słyszałem ... a ci co piszą na przeciw to zazdrośniki !!! Żal mi tych osób :))
Gość

Postautor: Gość » 21 marca 2011, 17:17

też tak uważam...zazdrość to choroba i z tego też trzeba się wyleczyć bo się pogłębia...powiem tyle,zespół godny polecenia:)
Gość

Postautor: Monia » 21 marca 2011, 21:26

Powiem krótko ... zespół extra, można się nieźle przy nim pobawić =) Jeeaaa;D
Monia

Postautor: Gość » 22 marca 2011, 00:21

Monia pisze:Powiem krótko ... zespół extra, można się nieźle przy nim pobawić =) Jeeaaa;D

ja akurat zazdrośnikiem nie jestem ale byłem na sylwestrze właśnie w Kucharach kościelnych a wcześniej na balu karnawałowym i nic specjalnego. muzyka leci z mp3. Wokalistka jeszcze w miare reszta bez specjalnego szału.
Gość

Postautor: Gość » 22 marca 2011, 07:45

...szału nie było powiadasz...no ale jeśli już mp3 to nawet godne bo w większości orginalne a nie jakis kit...znam się na muzyce profesjonalnie i coś o tym wiem...
Gość

Postautor: Gość » 23 marca 2011, 00:09

no tak skoro się znasz to jesteś najmądrzejszy. Przecież oni nie grają nic tylko muzyka cała leci z podkładu więc po co ten temat? Powiedzmy szczerze - Karaoke w średnim wykonaniu.
Gość

Postautor: Gość » 24 marca 2011, 09:16

...fajnie,ale świetnie można się bawić przy ich "karaoke"
Gość

Postautor: gość » 1 kwietnia 2011, 12:58

oerwer
gość

Postautor: Gość » 1 kwietnia 2011, 13:02

Leci podkład (jak w 90% zespołach) lecz śpiew jest super, bo na żywo, na dodatek włączają się dwa instrumenty saksofon i akordeon co daje super efekt. Polecam, sama bawiłam się przy tym zespole
Gość

Postautor: Gość » 27 kwietnia 2011, 10:40

Dziękujemy za piękną robote wykonaną na naszym weselu:)Renia z mężem POZDRAWIAMY:)
Gość

Postautor: Gość » 27 kwietnia 2011, 22:25

Ile ludzi tyle komentarzy. Jeden gra tak drugi inaczej. Każdy ma swój gust dlatego bezsensu jest krytykowanie siebie nawzajem. Powiem tylko tak: też mam zespół co prawda tylko dwuosobowy i podpieramy się na muzyce puzczanej z klawisze tzw midi ale nikogo nie krytykujemy. Wiem że zespoły które grają w taki sposób jak ja obczerniają zespoły które grają na żywo i na odwrót. Ale to bezsensu. Nie znam akurat tego zespołu o którym mowa i nigdy nie miałem okazji ich słuchać ale powiem tylko tak że 95% komentarzy o zespołach to po prostu konkurencja lub też członkowie zespołu sobie sami piszą pozytywne komentarza. Pewnie i podobnie jest w tym przypadku. Konkurencja pisze jakieś nagatywy a członkowie tego zespołu sami sobie odpisują wychwalając siebie. I tak jest w przypadku większości komentarzach o zespołach. Mało kto zagląda z przyszłych nowożeńców lub z ludzi którzy już brali ślub by dziękować zespołowi na forum. Ale ubliżanie przez konkurencje też jest bezsensu.
Gość

Postautor: Gość » 25 grudnia 2011, 19:56

ZESPÓŁ GRA BARDZO FAJNIE, SŁUCHAJĄ KLIENTÓW, NIE PIJĄ A TEJ BRANŻY RÓŻNIE BYWA
Gość

Postautor: Gość » 25 grudnia 2011, 20:52

Anonymous pisze:ZESPÓŁ GRA BARDZO FAJNIE, SŁUCHAJĄ KLIENTÓW, NIE PIJĄ A TEJ BRANŻY RÓŻNIE BYWA

u nas na weselu akurat popili troche. Nie to że konkretnie się zalali ale było widać że mają wypite. Chciałem inny zespół na swoje wesele ale już niestety mieli zajęte. Dlatego z racji że znam chłopaków to wziąłem ich. nie powiem goście się ubawili więc nie są tacy najgorsi.
Gość

Postautor: gosccccc » 22 stycznia 2012, 17:54

fajnie grająale za tą kase to jest wiele lepszych zespołów, a i bywa ze za mniejsze pieniądze graja super
gosccccc

Re: ZESPOL MAX-BED

Postautor: ewelina5345 » 7 lipca 2012, 13:46

Polecam wszystkim ten zespół ;) REWELACJA!!
ewelina5345

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne