Dzisiaj jest wtorek 24 września 2019, imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18978) SPORT FORUM FIRMY (5369) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Powstał film o doktorze Piotrze Janaszku. Premiera ... (0)Konin.Przedsiębiorcy na II Wielkopolskim Kongresie ... (0)

ZESPOL MAX-BED

Re: ZESPOL MAX-BED

Postautor: Gość » 23 listopada 2012, 18:35

ha ha
Gość

Postautor: Gość 6 kwietnia » 14 kwietnia 2013, 13:50

Super zespół polecam. Jestem wyrazicielką wszystkich gości z tego wesela. Jeszcze nigdy nie słyszałam by orkiestrze weselnej w podziękowaniu śpiewano 100 lat. Świetni ludzie, wspaniałe profesjonalne podejście.
Gość 6 kwietnia

Postautor: Gość » 14 kwietnia 2013, 20:33

Gość 6 kwietnia pisze:Super zespół polecam. Jestem wyrazicielką wszystkich gości z tego wesela. Jeszcze nigdy nie słyszałam by orkiestrze weselnej w podziękowaniu śpiewano 100 lat. Świetni ludzie, wspaniałe profesjonalne podejście.

W takim razie mało jeszcze słyszałaś, wyrazicielko ludu....i nie wypowiadaj się za mnie ;)
Gość

Postautor: Gość » 15 kwietnia 2013, 11:25

Gość pisze:
Gość 6 kwietnia pisze:Super zespół polecam. Jestem wyrazicielką wszystkich gości z tego wesela. Jeszcze nigdy nie słyszałam by orkiestrze weselnej w podziękowaniu śpiewano 100 lat. Świetni ludzie, wspaniałe profesjonalne podejście.

W takim razie mało jeszcze słyszałaś, wyrazicielko ludu....i nie wypowiadaj się za mnie ;)

Ja na wielu weselach różnym zespołom słyszałam jak sto lat śpiewali goście i nie chcieli ich wypuścić. Może tylko ten jeden zespół słyszałaś/
Gość

Postautor: Gość » 22 listopada 2013, 19:19

Nie tak dawno byłem na weselu gdzie grał ten zespół. Dla mnie szału nie robią. Grać na pewno nie grają tylko puszczają podkłady. Zabawianie w miarek OK. W tej cenie którą sobie życzą znajdziecie na pewno lepsze zespoły. Wystarczy dobrze poszukać. Teraz na pewno dużo im imprez wpadnie dzięki sali którą mają. Wiem bo nawet moi znajomi którzy szukali sali na wesele byli też u nich i dostali oferte z zespołem. Nie zdecydowali się na zespół chociaż oczywiście nie powiedzieli im że nie podoba im się ich granie. W skali od 1 do 10 ja bym dał dobre 4.
Gość

Postautor: Emiliaa » 19 marca 2014, 17:07

Są wspaniali ! Bawiłam się przy ich muzyce na balu andrzejkowym , balu walentynkowym i dniu kobiet i jestem pod wrażeniem. Polecam w 100% .
Emiliaa

Postautor: Gość » 22 marca 2014, 16:28

Emiliaa pisze:Są wspaniali ! Bawiłam się przy ich muzyce na balu andrzejkowym , balu walentynkowym i dniu kobiet i jestem pod wrażeniem. Polecam w 100% .

No i są niestety rozbieżności. Są tacy którym podoba się taka muzyka powiedzmy z niskiej półki i zespół taki sobie a są tacy którzy wolą posłuchać dobrego śpiewania, dobrej muzyki. Ja też byłem na balu andrzejkowym i powiem szczerze ogólnie lokal który zespół ma jest fajny. Jedzenie smaczne ale muzyczne usługi nie porywają. Na mnie żadnego wrażenia nie robią. Są zespoły dużo fajniejsze, z ładniejszymi wokalami i większymi predyspozycjami i zdolnościami. Dużo grania pewnie złapią dzięki temu że lokal otworzyli. WIem bo nawet moja siostra u nich w przyszłym roku ma tam wesele i też jej proponowali zespół ale na szczęście zespół łatwi pan młody i postarał się o dobry zespół. Taki poziom raczej średni prezentują. Ale warto poszukać bo są zespoły lepsze
Gość

Postautor: kalim » 1 kwietnia 2014, 17:34

jaki zespół polecacie na chwile obecną?
pozdro
kalim

Postautor: Gość » 17 kwietnia 2014, 21:40

Gość pisze:
Emiliaa pisze:Są wspaniali ! Bawiłam się przy ich muzyce na balu andrzejkowym , balu walentynkowym i dniu kobiet i jestem pod wrażeniem. Polecam w 100% .

No i są niestety rozbieżności. Są tacy którym podoba się taka muzyka powiedzmy z niskiej półki i zespół taki sobie a są tacy którzy wolą posłuchać dobrego śpiewania, dobrej muzyki. Ja też byłem na balu andrzejkowym i powiem szczerze ogólnie lokal który zespół ma jest fajny. Jedzenie smaczne ale muzyczne usługi nie porywają. Na mnie żadnego wrażenia nie robią. Są zespoły dużo fajniejsze, z ładniejszymi wokalami i większymi predyspozycjami i zdolnościami. Dużo grania pewnie złapią dzięki temu że lokal otworzyli. WIem bo nawet moja siostra u nich w przyszłym roku ma tam wesele i też jej proponowali zespół ale na szczęście zespół łatwi pan młody i postarał się o dobry zespół. Taki poziom raczej średni prezentują. Ale warto poszukać bo są zespoły lepsze

Ja na andrzejkowym balu nie byłem ale na walentynkowym byłem i jestem mocno rozczarowany zespołem. O ile lokal fajny i jedzenie smaczne (drogo niestety) o tyle zespół słaby.
Wszystkim którzy planują wesele w lokalu Biały Dwór zdecydowanie jeśli ktoś nie liczy się z kasą polecam ten lokal ze względu na świetną sale i smaczne jedzenie ale jeśli chcecie dobrą orkiestre to radze szukać gdzieś indziej.
Gość

Postautor: Gość » 1 maja 2014, 15:40

jeśli szuka ktoś zespołu na wesele to max bed niestety ale na takie imprezy nie nadaje się. Same umpa umpa disco z pola, długie przerwy. Poziom zespołu bardzo kiepski.
Gość

Postautor: Gość » 1 lipca 2014, 11:15

potrzebuje nr do tego zespolu
Gość

Postautor: tadek163131 » 16 października 2014, 14:48

zgadzam się że przerwy mają bardzo długie i częste...jak ide na wesele to żeby się wybawić..od siedzenia sa stypy.
byłem na weselu gdzie goście chodzili do nich i pytali kiedy bedą grać..a to już dla zespołu powinien być jakiś sygnał
tadek163131

Postautor: emidan » 2 listopada 2014, 10:46

Zespół śpiewa tak, że nie można zrozumieć tekstu. Bynajmniej na trzeźwo. Poza tym częste przerwy i długie oczepiny około 2 godzin. Sama szukam zespołu, a tego nie polecam.
emidan

Postautor: Gość » 22 listopada 2014, 15:00

emidan pisze:Zespół śpiewa tak, że nie można zrozumieć tekstu. Bynajmniej na trzeźwo. Poza tym częste przerwy i długie oczepiny około 2 godzin. Sama szukam zespołu, a tego nie polecam.

niestety a może stety musze się zgodzić. Byłem w tym roku w sierpniu na weselu gdzie grał ten zespół i powiem szczerze bardzo słabo. Wokale jak wokale. Trudno się mówi. Jedni śpiewają lepiej niż dużo gorzej. Najważniejsza jest muzyka i zabawienie gości a tu niestety ani muzyka ani kontakt z ludźmi bardzo kiepski. Przerwy rzeczywiście bardzo długie. Mieliśmy iść w tym roku na sylwestra na biały dwór ale jak się dowiedzieliśmy kto gra zrezygnowaliśmy.
Gość

Postautor: Gość » 3 grudnia 2014, 19:27

Wybierz ten zespół, a wy i wasi goście wrócą z wesela wypoczęci jak nigdy. Byłem na imprezie, to chyba mieli jakichś znajomych bo lubili sobie potańczyć. W czasie przerw można się zdrzemnąć, tak że wyspani też będziecie.
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne